درباره ما

لوگوی وبسایت رونق

ماموریت رونق           

در سال‌های اخیر کسب‌وکارهای اینترنتی بزرگی همچون دیجی‌کالا، بامیلو، اسنپ و . . .  شکل ‌گرفته اند و تا حد زیادی با اشتغال زایی و ارایه خدماتی به صرفه، تاثیرشان روی اقتصاد محسوس بوده است.

با این وجود نباید از تاثیر کسب‌وکارهای اینترنتی کوچک و یا به عبارت بهتر کسب‌وکارهای آنلاین انفرادی و خانوادگی غافل شویم. کسب‌وکارهای آنلاین کوچکی که می‌توانند توسط یک یا چند عضو خانواده شکل گرفته و به عنوان منبع درآمد اول یا دوم تاثیر خوبی روی وضعیت اقتصادی خانواده داشته باشند. قرار نیست تمامی کسب‌وکارهای اینترنتی به بزرگی دیجی‌کالا باشند.

از سوی دیگر، کسب‌وکارهای آنلاین و غیرآنلاین زیادی هستند که به درستی از فضای آنلاین استفاده نمی‌کنند. در حالی که لازم است فضای آنلاین را جدی بگیرند، بهتر بشناسند و با افزایش مهارت‌های خود در زمینه دیجیتال مارکتینگ و کسب‌وکارهای اینترنتی، به کسب‌وکار خود رونق ببخشند.

ما معتقدیم برای افراد فعال در حوزه کسب‌وکار،  افزایش دانش و مهارت در زمینه بازاریابی اینترنتی و کسب‌وکار اینترنتی یک ضرورت است. این مهارت‌ها به شما کمک می‌کنند که بدانید چطور یک کسب‌وکار اینترنتی داشته باشید، چطور به کسب‌وکار اینترنتی خود رونق ببخشید و چطور از فضای مجازی برای رشد کسب‌وکار خود استفاده کنید.

ما در رونق، در همین مسیر که به آن اعتقاد داریم حرکت می‌کنیم و تمام تلاش خود را در این مسیر به کار می‌بندیم .