۲۸ فروشگاه اینترنتی ایرانی | فروشگاه های اینترنتی ایران را بشناسید

۲۸ فروشگاه اینترنتی ایرانی | فروشگاه های اینترنتی ایران را بشناسید

 تعداد فروشگاه های اینترنتی ایران همچنان رو به افزایش است و فروشگاه های اینترنتی جدیدی توسط شرکت ها، فروشندگان حضوری و تیم های کوچک تاسیس می شوند.

در این مطلب ۲۸ فروشگاه اینترنتی ایرانی را فهرست کرده ام و تلاش کردم که  بیشتر به فروشگاه های کوچکتر و کمتر شناخته بپردازم و شما را با آنها آشنا کنم.

هدف از معرفی فروشگاه های اینترنتی ایرانی آشنایی شما با انواع فروشگاه های اینترنتی و البته یادآوری این موضوع که قرار نیست همه فروشگاه های اینترنتی مثل دیجی کالا و بامیلو باشند، خیلی از فروشگاه های اینترنتی در ایران و جهان توسط یک یا چند عضو خانواده تاسیس شده و در حال درآمد زایی برای یک یا چند خانواده هستند.

توجه: تمامی فروشگاه های معرفی شده در زمان نوشتن این مطلب فعال بوده اند، اما در حال حاضر که این مطلب را می خوانید، ممکن است فعالیت برخی از آنها متوقف شده باشد.

توصیه می کنم به چگونگی انتخاب محصول این فروشگاه ها نیز دقت کنید، برخی از آنها که کوچکتر هستند روی محصولات و گروه خاصی از مشتریان متمرکز شده اند و در انتخاب محصول به خوبی عمل کرده اند. مطالعه مطلب زیر را توصیه می کنم.

 

 

۱- فروشگاه اینترنتی مدیسه

مدیسه یک فروشگاه اینترنتی با محوریت مد و پوشاک است. البته اگر به منوی آن نگاهی بیاندازید متوجه گروه های کالایی دیگری همچون لوازم خانگی، تنقلات و . . . می شوید، که به عقیده بنده گروه کالایی تنقلات برای این سایت کمی نچسب است.

فروشگاه اینترنتی مدیسه
فروشگاه اینترنتی مدیسه

فروشگاه اینترنتی مدیسه با برندهای زیادی همکاری کرده است که نام بسیاری از آن ها را می توانید در فوتر سایت و یا در بخش درباره ما سایت مشاهده کنید.

فروشگاه اینترنتی مدیسه
تصاویری از پشت صحنه فروشگاه اینترنتی مدیسه

مدیسه ۷ روز ضمانت بازگشت کالا در نظر گرفته و اصل بودن کالاها را تضمین کرده است و برای خریدهای بالای صدهزارتومان ارسال رایگان دارد. خدماتی که البته توسط خیلی از فروشگاه های دیگر ارایه می شود.

شاید بد نباشد که بدانید فروشگاه اینترنتی مدیسه متعلق به گروه تجاری گلستان است، همان گروه تجاری که احتمالا برای یک بار هم که شده مزه چای آن را چشیده اید.

حامد رضایی مدیر توسعه کسب و کار مدیسه در ماهنامه پیوست مصاحبه ای انجام داده است، اگر مایل به شنیدن صحبت های وی هستید روی لینک زیر کلیک کنید.

 
 
 

۲- فروشگاه اینترنتی خوگر

خوگر یک فروشگاه اینترنتی معمولی نیست. خوگر را می توان پلتفرمی دانست که عرضه کنندگان کالا و مصرف کنندگان کالا را در حوزه های دکوراسیون، مبلمان و معماری داخلی بهم متصل کرده است.

فروشگاه اینترنتی خوگر
فروشگاه اینترنتی خوگر

در فروشگاه اینترنتی خوگر شما می توانید کالاهای متفاوتی را در حوزه دکوراسیون، مبلمان و معماری داخلی از تولید کنندگان مختلف مشاهده، بررسی و در نهایت خریداری کنید، در تصویر زیر مسیر حرکت این سایت از سال ۹۲ تا ۹۵ را مشاهده می کنید.

فروشگاه اینترنتی خوگر
مسیر حرکت فروشگاه خوگر

بد نیست بدانید که فروشگاه خوگر، اخیرا امکان خرید قسطی با اقساط ۲۴ ماهه را نیز فراهم کرده است و با پرداخت یک سوم مبلغ فاکتور مابقی را می توانید در اقساط ۲۴ ماهه پرداخت کنید.

 

 

۳- فروشگاه اینترنتی روبان

روبان با این باور که بانوان زیبا هستند و باید از این زیبایی مراقبت کنند در سال ۱۳۹۴ و تحت عنوان شرکت رز تجارت روبان کار خود را آغاز کرد.

درست حدس زدید، فروشگاه اینترنتی روبان یک فروشگاه اینترنتی با محوریت لوازم آرایشی و بهداشتی بانوان است. اما اگر فکر می کنید که تنها یک فروشگاه اینترنتی است اشتباه می کنید.

فروشگاه اینترنتی روبان
فروشگاه اینترنتی روبان

روبان با جمعی از کارشناسان حوزه زیبایی تلاش کرده تا جایی برای دریافت مشاوره های حرفه ای باشد و به با انتشار مقالات تخصصی حوزه زیبایی به دنبال افزایش دانش مخاطبان است.

علاوه بر امکان دریافت مشاوره های حرفه ای، ضمانت اصل بودن کالا، ۷ روز ضمانت بازگشت کالا و امکان پرداخت در محل از دیگر خدمات و مزیت های روبان هستند.

 

 

۴- فروشگاه اینترنتی لوناتو

لوناتو یک فروشگاه اینترنتی عینک و لنز است و مصمم است که در حوزه خود بهترین باشد. شاید بد نباشد که بدانید این فروشگاه از استارتاپ های چرخه سوم در شتابدهنده آواتک است که پس از پایان دوره شتابدهی موفق به جذب سرمایه و ادامه فعالیت شده است.

فروشگاه اینترنتی لوناتو
فروشگاه اینترنتی لوناتو

مهدی سامع و ندا رستمی این فروشگاه را به دلیل چالش هایی که در خرید لنز و عینک با آن ها مواجه شده بودند راه اندازی کرده و تصمیم به رفع یک خلع واقعی در بازار گرفتند.

موسسین فروشگاه لوناتو
تصویر مهدی سامع و ندا رستمی، موسسین لوناتو

تست عینک درب منزل؟

به عقیده من بزرگترین مزیت فروشگاه اینترنتی لوناتو امکان تست ۵ عینک در محل است، شما می توانید ۵ عینک مورد علاقه خود را برای تست انتخاب کنید و در منزل خود تحویل بگیرید. پس از تست عینکها، هرکدام را که خواستید انتخاب و مبلغ آن را به مامور ارسال پرداخت کنید و جالبتر اینکه می توانید هیچکدام را هم انتخاب نکنید. تست عینک رایگان است، دقیقا همانند یک فروشگاه عینک واقعی.

 

 

۵- فروشگاه اینترنتی چونک

چونک یک فروشگاه اینرنتی با محوریت فروش صنایع دستی، کادو و هدیه است که در سال ۱۳۹۳ راه اندازی شده است.

فروشگاه اینترنتی چونک
فروشگاه اینترنتی چونک

اهالی این فروشگاه معتقدند که هر کارگاه صنایع دستی محل اشتغال یک خانواده ایرانی است و ما در قبال این خانواده ها مسئولیت اجتماعی داریم و تلاش می کنیم که چونک بستر مناسبی برای عرضه آثار هنرمندان ایرانی باشد.

سیدمرتضی نقیبی مدیرعامل فروشگاه آنلاین چونک
سیدمرتضی نقیبی مدیرعامل فروشگاه آنلاین چونک

چونک همانند خیلی از فروشگاه های اینترنتی امکان پرداخت در محل، ارسال رایگان برای خریدهای بالای ۱۰۰هزار تومان و همینطور ۷ روز ضمانت بازگشت کالا را فراهم کرده است، به گفته خودشان، در چونک می توانید دست سازه های ایرانی را با اطمینان از اصالت هنری خریداری کنید.

 

 

۶-  فروشگاه اینترنتی خانومی

فروشگاه اینترنتی خانومی، یک فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی بانوان و آقایان است که البته در زمینه بانوان به صورت تخصصی فعالیت می کند.

فروشگاه اینترنتی خانومی
فروشگاه اینترنتی خانومی

فروشگاه اینترنتی خانومی با شعار ” یک کلیک تا جذابیت” کار خود را در سال ۱۳۹۳ آغاز کرد و یکی از رقبای  فروشگاه اینترنتی روبان است که پیشتر معرفی شد.

 

×حتما بخوانید: راه اندازی فروشگاه اینترنتی چطور ممکن است، وقتی به کار تمام وقت مشغول هستیم؟

 

۷- فروشگاه اینترنتی ابزارمارت

ابزارمارت تنها یک فروشگاه اینترنتی ابزار آلات نیست، بلکه جایی برای دریافت مشاوره های فنی خرید ابزارآلات برای افراد حرفه ای یا علاقه مند به فنون مختلف است.

فروشگاه اینترنتی ابزارمارت
فروشگاه اینترنتی ابزارمارت

در ابزارمارت به ابزارهای مختلفی از جمله ابزارهای برقی و شارژی، ابزارهای دستی، ابزارهای بنزینی، ابزارهای ایمنی و . . .  دسترسی دارید و می توانید به بررسی و مقایسه آنها بپردازید و در صورت داشتن هرگونه سوال از مشاوره های فنی آنها استفاده کنید.

ابزارمارت برای خریدهای بالای ۱۵۰هزار تومان ارسال رایگان دارد و ۳۰ روز ضمانت بازگشت کالا را در نظر گرفته است، بد نیست بدانید که ابزارمارت امکان خرید قسطی را نیز فراهم آورده است.

 

 

۸- فروشگاه اینترنتی چاره

فروشگاه اینترنتی چاره یک فروشگاه با گروه های کالایی متفاوت است که به گفته موسس آن با هدف ایجاد ارتباط مستقیم بین عرضه کنندگان و مصرف کنندگان بوجود آمده است.

فروشگاه اینترنتی چاره
فروشگاه اینترنتی چاره

همانطور که اشاره شد، فروشگاه اینترنتی چاره شامل گروه های کالایی مختلفی همچون، لوازم الکترونیکی، خانه وآشپزخانه، اسباب بازی، زیبایی و سلامت، مبلمان و دکوراسیون و . . . می باشد و تا حدی شبیه به فروشگاه هایی نظیر دیجی کالا و بامیلو است.

 

 

۹- فروشگاه اینترنتی بانی مد

همانطور که از نامش پیداست، یک فروشگاه اینترنتی با محوریت فروش پوشاک مردانه و زنانه است. بانی مد یکی از رقبای فروشگاه اینترنتی مدیسه است که در ابتدای مطلب معرفی شد.

فروشگاه اینترنتی بانی مد
فروشگاه اینترنتی بانی مد

بانی مد در سال ۱۳۹۳ و به عنوان تنها فروشگاه آنلاین پوشاک جین وست کار خود را آغاز نمود. جین وست و بانی مد هردو مربوط به یک مجموعه هستند، اگر به سایت جین وست مراجعه کنید، لینک فروشگاه بانی مد را در منوی آن مشاهده می کنید.

 

 

۱۰- فروشگاه اینترنتی سفارش اداری

از نامش می توان نوع فعالیت آن را حدس زد. سفارش ادای، یک فروشگاه آنلاین ملزومات مورد نیاز سازمان ها و ادارات است. سازمانها می توانند لوازم مصرفی خود مانند کاغذ، چسب، خودکار، چایی، موارد شوینده و  . . .  رو از طریق سفارش اداری به صورت عمده و با قیمت مناسب تهیه کنند.

فروشگاه سفارش اداری
فروشگاه سفارش اداری

سفارش اداری تنها یک فروشگاه نیست، شما می توانید لیست لوازم مورد نیاز و میزان آنها را مشخص کرده و به صورت دوره ای آنها را دریافت کنید.

 

 

۱۱- فروشگاه اینترنتی نی نی بازار

حوزه فعالیتش از نامش پیداست. نی نی بازار یه فروشگاه اینترنتی با محوریت فروش لوازم و البسه کودکان و نوزادان است.

فروشگاه نی نی بازار
فروشگاه اینترنتی نی نی بازار

گروه های کالایی متفاوتی در نی نی بازار وجود دارند، از پوشک، شیشه شیر و کالسکه گرفته تا حتی برخی از لوازم بهداشتی مادران در فروشگاه پیدا می شوند.

 

 

۱۲- فروشگاه آنلاین کشمون

کشمون را شاید نتوان یک فروشگاه اینترنتی نامید، هرچند که به فروش آنلاین مشغول است. 

کشمون
فروشگاه اینترنتی کشمون

کشمون سایتی است که شما می توانید بدون واسطه، زعفران را مستقیما از کشاورزان یا همان زعفرانکاران خراسان جنوبی تهیه کنید.، آن هم زعفران درجه یک و آزمایش شده، که قطعا به راحتی یافت نمی شود.

در واقع کشمون شبکه ای است که به گفته خودشان متعلق به زعفرانکاران خراسان جنوبی است، در کشمون شما می توانید با کشاورزان ارتباط مستقیم برقرار کنید وزعفران مورد نیازتان را تهیه کنید.

 

 

۱۳- فروشگاه اینترنتی پیکسل

فروشگاه پیکسل

به عقیده من، پیکسل قوی ترین فروشگاه اینترنتی ایران در زمینه فروش دوربین و لوازم جانبی عکاسی است. پیکسل در سال ۱۳۸۳ در مجتمع کامپیوتر پایتخت در تهران کار خودش رو به عنوان فروشنده لوازم تخصص عکاسی و فیلمبرداری دیجیتال آغاز کرد و در سال ۹۱ فروشگاه آنلاین پیکسل رو راه اندازی کرد.

پیکسل همچنان در مجتمع پایتخت به صورت حضوری ارایه خدمات می کند. بنده یکبار ازشون یک کیف دوربین خریداری کردم. فروشگاه کاملی است و خدمات خوبی ارایه می دهد.

 

 

۱۴- فروشگاه اینترنتی هنری.کام

فروشگاه هنری

هنری.کام از آن دست فروشگاه های اینترنتی متفاوت است که فراتر از یک فروشگاه اینترنتی است.

اگه به یادگیری هنرهای دستی علاقه مند هستید، به هنری.کام سر بزنید و علاوه بر یادگیری هنرهای دستی، موارد اولیه لازم رو هم از هنری.کام خریداری کنید.

بله درست متوجه شدید، هنری.کام به فروش مواد اولیه و ابزارهای لازم برای هنرهای دستی می پردازد و قسمت جالب ماجرا ارایه آموزش در کنار فروش است که یکی از مزیت های رقابتی هنری.کام و البته یکی از شیوه های جذب مشتری است.

 

 

۱۵- فروشگاه آنلاین تیرینک

تیرینک ترکیب دو واژه انگلیسی tea به معنی چای و drink به معنی نوشیدن است. این فروشگاه در زمینه فروش آنلاین انواع دمنوش و همینطور لوازم تهیه آن یعنی نوشیدنی سازها فعالیت می کند. که البته خود را به عنوان “فروشگاه انواع نوشیدنی، دسر و شیرینی” معرفی کرده است.

تیرینک بخشی را به نام بلاگ تیرینک راه اندازی کرده است که در آن مطالب مفیدی در زمینه دمنوش ها و نوشیدنی های مختلف برای افزایش آگاهی مخاطبان قرار داده است.

 

 

۱۶- فروشگاه اینترنتی پزشک کالا

فروشگاه اینترنتی پزشکی کالا یک فروشگاه اینترنتی با محوریت فروش تجهیزات پزشکی در ایران است. فروشگاه پزشک کالا در سال ۱۳۸۰ تاسیس  و حدود ۶ سال است که فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کرده است.

فروشگاه پزشکی کالا همانند خیلی از فروشگاه های اینترنتی در ایران اصل بودن کالاها را ضمانت کرده و ۷ روز ضمانت بازگشت وجه قرار داده است.

 

 

۱۷- فروشگاه اینترنتی مو تن رو

این فروشگاه آنلاین در زمینه فروش لوازم آرایشی و بهداشتی فعالیت می کند و از رقبای دو سایت “خانومی” و “روبان” است که پیشتر معرفی شدند.

 

 

۱۸- فروشگاه اینترنتی شیکسون

فروشگاه اینترنتی شیکسون از اولین فروشگاه های تخصصی مد و پوشاک در ایران است، البته به گفته خودشان آنها اولین فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک در ایران هستند.

فروشگاه شیکسون سالها قبل از فروشگاه های بزرگی همچون دیجی استایل و مدیسه کار خود را آغاز کرد که البته در این سال ها به دلیل فعالیت قدرتمندانه فروشگاه های دیجی استایل و مدیسه کمی از قافله عقب مانده است اما همچنان به فعالیت خود ادامه می دهد.

 

 

۱۹- فروشگاه اینترنتی فودلی

فودلی، فروشگاه اینترنتی مواد غذایی سالم است. این فروشگاه در سال ۱۳۹۴ و با هدف فروش محصولات غذایی سالم ایرانی و خارجی راه اندازی شد.

از مزیت های این فروشگاه می توان به ضمانت اصالت و سلامت کالا و همینطور ضمانت بازگشت کالا اشاره کرد.

 

 

۲۰-فروشگاه اینترنتی مه استایل

مه استایل یک فروشگاه اینترنتی با محوریت فروش عطر و ادکلن مردانه و زنانه است به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده است. این فروشگاه متعلق به آقای مهدی حاجی محمدی می باشد و به نظر می رسد که به صورت شخصی اداره می شود( البته دارای نماد است و خرید از آن جای نگرانی ندارد).

فروشگاه مه استایل اصالت تمامی کالاهای خود را تضمین کرده است، که اورجینال بودن عطر و ادکلن بسیار ارزشمند است.

 

 

۲۱ – فروشگاه اینترنتی میثم عطر

فروشگاه اینترنتی میثم عطر

میثم عطر همانطور که از نامش پیداست یک فروشگاه اینترنتی فروش عطر و ادکلن است که البته به فروش لوازم بهداشتی و آرایشی نیز مشغول است، اما محوریت اصلی فروشگاه روی عطر و ادکن است.

فروشگاه اینترنتی میثم عطر، زیر مجموعه فروشگاه های زنجیره ای میثم عطر می باشد که نزدیک به ۳۰ سال سابقه فعالیت دارد و با بیش از ۱۵۰ برند معتبر در زمینه عطر و محصولات آرایشی بهداشتی همکاری می کند. 

 

 

۲۲- فروشگاه اینترنتی ابزار رضا

فروشگاه ابزار رضا

این فروشگاه در زمینه فروش آنلاین انواع ابزارآلات فعالیت می کند، اما به نظر نمی رسد که توانایی رقابت با فروشگاهایی همچون ابزارمارت که در پیشتر معرفی شد را داشته باشد.

این فروشگاه متعلق به آقای علیرضا غفاری می باشد که علاوه بر فروش اینترنتی امکان فروش حضوری را نیز فراهم کرده اند.

 

 

۲۳- فروشگاه اینترنتی درمان کالا

فروشگاه درمان کالا

درمان کالا به فروش تجهیزات پزشکی مشغول بوده و از رقبای فروشگاه پزشک کالا می باشد که هردو فعالیت قابل قبولی در فضای آنلاین دارند، هرچند که من رابط کاربری درمان کالا را ترجیح می دهم.

درمان کالا مهلت ۷ روزه بازگشت کالا را در نظر گرفته است و برای ارسال در تهران و شهرستان هزینه ثابت ۸۰۰۰ تومان را در نظر گرفته است.

 

 

۲۴-فروشگاه اینترنتی کافه کادو

فروشگاه اینترنتی کافه کادو

کافه کادو یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی کادو و صنایع دستی است که توسط یک تیم قوی اداره می شود. کافه کادو تنها یک فروشگاه اینترنتی نیست، بلکه پلتفرمی است که امکان فروش آنلاین محصولات را برای هنرمندان ایرانی فراهم کرده است.

هر هنرمند ایرانی از هرجای ایران می تواند با کافه کادو همکاری داشته باشد، کافی است وارد کافه کادو شود و با کلیک روی راه اندازی فروشگاه، مراحل فروش کالای خود در کافه کادو را طی کند.

 

 

۲۵- فروشگاه اینترنتی نسل آهن

فروشگاه اینترتی نسل آهن

فروشگاه اینترنتی نسل آهن از آن فروشگاه هایی است که روی گروه خاصی از مشتریان تمرکز کرده، آقایانی که بدن ساز هستند و به باشگاه بدن سازی می روند.

نسل آهن به فروش تی شرت ها و رکابی های جذاب و برخی دیگر از لوازم بدن سازی ویژه آقایان بدن ساز مشغول است.

 

 

۲۶- فروشگاه اینترنتی پونز

فروشگاه اینترنتی پونز

پونز همانطور که از نامش پیداست یک فروشگاه اینترنتی با محوریت فروش لوازم تحریر، نوشت افزار و لوازم اداری است.

پونز دارای گروه های کالایی متنوعی از جمله لوازم تحریر، لوازم اداری، لوازم آشپزخانه اداری، مبلمان اداری و دیگر لوازم آموزشی است.

۱۵۰۰۰تومان تخفیف اولین خرید،ارسال رایگان بالای ۷۵۰۰۰ تومان و ارسال رایگان در روز جمعه برخی از مزیت های فروشگاه اینترنتی پونز هستند.

 

 

۲۷ – فروشگاه اینترنتی زعفران.نت

فروشگاه زعفران

زعفران.نت در زمینه فروش آنلاین زعفران فعالیت دارد، آنطور که در بخش درباره ما سایت آمده، یک شرکت است که در زمینه صادرات نیز فعالیت دارد.

در منوی سایت دو بخش به نامهای “زعفران نوشت” و “آشپزی با زعفران” وجود دارد که به کاربردهای مختلف زعفران پرداخته است. 

 

 

۲۸- فروشگاه اینترنتی کاور فور یو

این فروشگاه اینترنتی به فروش انواع قاب های موبایل و تبلت مشغول است. 

از مزیت های این فروشگاه تنوع بسیار بالای آن در محصولات ارایه شده است. در کنار قاب به فروش لوازم جانبی دیگری مانند کیف هندزفری و . . . می پردازد.

یکی از نقاط ضعف این فروشگاه رابط کاربری نچندان جالب آن می باشد که به هیچ وجه ظاهر قابل قبولی ندارد و حتی لوگویی برای سایت طراحی نشده است.

بخشی به نام تصاویر ارسالی از مشتریان در سایت وجود دارد که به نوعی اعتماد کاربران به این سایت را نمایش می دهد و قطعا در جلب اعتماد بازدیدکنندگان سایت موثر است.

 

هدف از معرفی فروشگاه های اینترنتی ایرانی چه بود؟

همانطور که در ابتدای مطلب اشاره شد، هدف از نوشتن این مطلب آشنایی شما با فروشگاه اینترنتی کمتر شناخته شده در ایران بود. اما اگر بخواهیم به صورت دقیق تر به این مطلب نگاه کنیم، معرفی فروشگاه های اینترنتی ایران از چند جهت حائز اهمیت است.

۱- شما با مدل های مختلفی از فروشگاه های اینترنتی آشنا می شوید، فروشگاه هایی که روی یک گروه کالایی خاص متمرکز شده اند و فروشگاه هایی که گروه های کالایی متنوعی دارند.

۲- با گروه های کالایی مختلفی آشنا می شوید که شاید فکر نمی کردید بخری از آن ها به صورت آنلاین فروخته شوند یا فروشگاهی برای آنها وجود داشته باشد.

۳- با مدل های عرضه مختلف آشنا می شوید، فروشگاه هایی که خود تامیین کننده کالا هستند. فروشگاه هایی که پیشتر تنها به فروش حضوری مشغول بودند اما در حال حاضر به فروش آنلاین هم رو آورده اند. فروشگاه هایی که بستری را برای فروش کالای توسط افراد دیگر فراهم کرده اند، مثل کافه کادو و چونک.

۴- با رابط کاربری فروشگاه های مختلف آشنا می شوید و با مقایسه فروشگاه های مختف، به اهمیت رابط کاربری در آنها پی می برید و می بینید که یک رابط کاربری مناسب تا چه می تواند شما را نسبت به رقبا متمایز کند.

۵- و در نهایت بار دیگر به یاد می آورید که فقط فروشگاه های بزرگ نیستند که درآمد زایی دارند، فروشگاه های کوچک هم با انتخاب درست محصول و فعالیت جدی می توانند سهمی از بازار داشته باشند.

اگر فروشگاهی را می شناسید، حتما در قسمت نظرات نام آن را بنویسید و به پربار شدن لیست کمک کنید. موفق باشید.

مهران دهقانی هستم، مدیر سایت رونق.کام اگر به دنبال اطلاعات بیشتری هستید، به بخش درباره ما مراجعه کنید و با من و رونق.کام، مفصل‌تر آشنا بشید.

رونق را دنبال می‌کنم

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

[mailpoet_form id="1"]

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۱ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

 1. حمید رضا
  ۵:۰۶ ۱۳۹۸/۰۱/۳۰

  با سلام
  جا داشت که از عطر لیلیوم به عنوان اولین فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن ایران هم یاد می کردید.
  https://liliome.ir/

 2. سعید
  ۳:۵۱ ۱۳۹۸/۰۱/۳۰

  سلام وقت بخیر آقای دهقانی … نظرتون در مورد فروشگاه تی پکس چیه ؟؟ میشه ببینید محاسن و معایبش رو بگید ؟

  http://www.TPEX.ir

  • مهران دهقانی
   ۸:۱۵ ۱۳۹۸/۰۲/۰۱

   فروشگاه تازه کاری هست. مزیت اینه که نسبت به خیلی از فروشگا های تازه کار محصولات موجود بیشتری داره، خیلی از فروشگاه های تازه کار فقط دسته بندی اضافه کردن و موجودی زیادی ندارن، البته جا داره که بازم موجودی محصولاتتون بیشتر کنید.
   اما ایرادش یکی روی ظاهر سایت هست که باید روش کار بشه و متناسب با اصول تجربه کاربری و رابط کاربری باشه و همچنین اینکه مشخص نیست موضوع فروشگاه چیه، اون دسته بندی فیلم و سریال موضوع فعالیت سایت رو زیر سوال برده، این موارد رفع بشه سایت بهتر میشه.
   موفق باشید.

 3. M
  ۱۱:۵۶ ۱۳۹۸/۰۱/۲۵

  فروشگاه اینترنتی انتخاب چی ؟به نظرتون معتبره؟لوازم خانگی بخصوص برای جهیزیه با قیمتای فوق العاده مناسب میزاره ولی خب آدم شک داره ک بخره میشه راهنمایی کنید

  • مهران دهقانی
   ۸:۴۷ ۱۳۹۸/۰۱/۲۶

   سلام دوست عزیز. اطلاعی از اعتبار این فروشگاه ندارم متاسفانه. اگر نماد ساماندهی داشته باشه، با خیال راحتتری میتونید خرید کنید.

 4. ظریف
  ۶:۲۶ ۱۳۹۸/۰۱/۲۱

  فروشگاه اینترنتی کالیمانگا که دارای سئوی بالایی هست و در گوگل که سرچ میکنید اولین هایپر ماکت اینترنتی که ظاهر میشه کالیمانگاست نکته مهمش اینه که توسط جوانانی پرشور در حال فعالیت میباشد . فعالیت اصلیش هایپرمارکت هست و مهمترین نکته اینه که تعهد تحویل ۲ ساعته درب منزل و امکان مرجوعی نیز دارد. البته این فروشگاه در مشهد است و به تمام نقاط کشور کالا ارسال میکند.
  https://www.kalimanga.com

  • مهران دهقانی
   ۳:۳۳ ۱۳۹۸/۰۱/۲۱

   تحویل دو ساعته در مشهد خوبه. برای سئو هم روی کلماتی فراتر از “هایپرمارکت اینترنتی” کار کنید. البته این کلمه خوبه ولی سرچ خورش به اندازه سوپرمارکت آنلاین، سوپرمارکت اینترنتی و . . . نیست.
   همچنین دسته بندی های زیادی در سایت خالی هستن و یا اتمام موجودی خوردن، من به همه دوستان میگم که تا زمانی که نمیتونید دسته بندی رو به خوبی پوشش بدید، بهتره به سایت اضافه نکنید تا ذهنیت یه سایت خالی و مرده رو در کاربر ایجاد نکنید.
   بسیار عالی، موفق و پایدار باشید.

 5. faezeh
  ۱۲:۰۰ ۱۳۹۸/۰۱/۱۸

  فروشگاه اینترنتی خلیج مارکت هم فوق العادس
  من ب تازگی با این فروشگاه آشنا شدم
  تخفیفات عالی، قیمت های باور نکردنی، تور های گردشگری که به مشتریان هدیه میشه و…
  اپلیکیشن اندروید و ایفون هم داره
  https://khalijmarket.com

  • مهران دهقانی
   ۷:۵۱ ۱۳۹۸/۰۱/۱۹

   سلام. دوست عزیز، نمیدونم این فروشگاه مال شماست که تبلیغشو کردید یا همینطوری معرفیش کردید. اما به هرحال لازمه بدونید که این فروشگاه بیشتر اجناسش ناموجود هست و این یک امتیاز منفی بزرگ برای یک فروشگاه اینترنتی هست چرا که مخاطب بعد از کمی گشتن در فروشگاه از دیدن کالاهای ناموجود خسته شده و احتمالا برای همیشه از این فروشگاه می رود. چنین فروشگاهی ارزش هزینه برای تبلیغات ندارد.
   اینو به همه دوستان دیگه هم عرض می کنم، وقتی فروشگاه شما در چنین وضعیتی قرار داره، یعنی سبد کالایی شما خیلی ناقص هست، به هیچ وجه برای تبلیغات هزینه نکنید.
   موفق باشید.

 6. khoonechin
  ۹:۵۸ ۱۳۹۸/۰۱/۱۴

  فروشگاه اینترنتی خونه چین که کالاهای لوازم خانه و آشپزخانه رو عرضه می کنه .
  https://khoonechin.ir

 7. حامد
  ۵:۱۸ ۱۳۹۸/۰۱/۱۳

  فروشگاه بیاکادو آنلاین
  فروشگاهی که هدف آن حذف واسطه ها و ارسال کالا از تولید کننده به مصرف کننده می باشد.
  مانند تمام محصولات شونیز
  https://www.biakado.com

 8. عماد نوروزی
  ۵:۰۱ ۱۳۹۸/۰۱/۰۸

  مقاله خوبی بود . البته , اکالا ( فروشگاه اینترنتی افق کوروش ) هم یکی از فروشگاههای اینترنتی خوب است من خیلی راضی هستم . به بقیه هم توصیه می کنم تست کنند . قیمتهاش خوبه . به موقع هم سفارشو تحویل می دهند

 9. اسلامی
  ۳:۴۲ ۱۳۹۸/۰۱/۰۷

  فروشگاه اینترنتی پارس تینا که یکی از بزرگترین فروشگاه های شهر اصفهانه رو هم معرفی کنید
  http://www.parstina.com

  • مهران دهقانی
   ۱۰:۴۵ ۱۳۹۸/۰۱/۱۴

   ممنون از معرفی، بررسی می کنم فروشگاهتون رو

 10. Agahi90.iR
  ۶:۰۸ ۱۳۹۸/۰۱/۰۵

  بسیار عالی
  لیست جالبی بود موفق باشید

 11. مرکادوس
  ۷:۳۶ ۱۳۹۷/۱۲/۲۷

  فروشگاه اینترنتی لنگرسل رو بهتون معرفی میکنم.از ویژگی های این فروشگاه پرداخت در محل،۷ روز ضمانت بازگشت و تضمین بهترین قیمت را میتوان نام برد.صفحه اینستاگرام فروشگاه از ویژگی های بسیار جالب است،که ضمن داشتن عکسهای زیبا امکان ثبت سفارش و خرید پیامکی را فراهم میکند.برای دسترسی به این فروشگاه در اینستاگرام و همچنین گوگل میتوان عبارت langarcell را جستجو کرد.

 12. حامد
  ۶:۳۷ ۱۳۹۷/۱۱/۲۶

  خیلی خوبه که فروشگاهای دیگرو هم معرفی کردید. هرجا سر میزدم فقط دیجیکالا و فروشگاهای بزرگو معرفی کرده بود.

  • مهران دهقانی
   ۵:۴۰ ۱۳۹۷/۱۱/۲۷

   خوشحالم که مفید واقع شده براتون