بازاریابی اینستاگرامی با برگزاری مسابقات در اینستاگرام

 

با توجه به پتانسیل بسیار بالای اینستاگرام و بازاریابی اینستاگرامی برای ایجاد حلقه مشتریان، خیلی از کسب‌وکارها اقدام به ساخت صفحه در اینستاگرام کرده اند و به شکل‌های مختلف به دنبال افزایش فالوور هدفمند هستند. یکی از تکنیک‌های بازاریابی اینستاگرامی که امروزه توسط خیلی از کسب‌وکارها استفاده می‌شود، برگزاری مسابقات مختلف در اینستاگرام است. برگزاری مسابقه در اینستاگرام در خیلی از موارد با هدف افزایش فالوور صورت می‌گیرد و در خیلی از موارد اهداف دیگری در استفاده از این تکنیک نهفته است.  

اما خیلی از کسب‌وکارها در برگزاری مسابقات اینستاگرامی موفق نیستند و در خیلی از موارد نمی‌توانند نفع زیادی از این تکنیک بازاریابی ببرند. ناموفق بودن یک کمپین یا مسابقه اینستاگرامی دلایل زیادی می‌تواند داشته باشد که در این کتاب به خیلی از موارد اشاره شده است که با دانستن آنها متوجه خواهید شد که چه عواملی می‌توانند موجب شکست یک مسابقه اینستاگرامی شوند.

 

این کتاب برای چه کسانی مناسب است؟

 

صاحبان کسب‌وکارها،متخصصین شبکه‌های اجتماعی و تمامی کسانی که به بازاریابی اینستاگرامی، تبلیغات در اینستاگرام، افزایش فالوور و افزایش فروش در اینستاگرام علاقه‌مند هستند.

با این کتاب صفر تا صد برگزاری مسابقه در اینستاگرام را خواهید آموخت، مثل حرفه‌ای‌ها مسابقه اینستاگرامی طراحی می‌کنید، مثل حرفه‌ای ها مسابقه را مدیریت می‌کنید و مثل حرفه‌ای کسب‌وکارتان در اینستاگرام مطرح می‌کنید.

در این کتاب راز مسابقات موفق اینستاگرامی را فاش کرده‌ایم، در این کتاب یاد‌ می‌گیرید که چطور مسابقه را طراحی کنید،چطور مسابقه را شروع کنید، چطور مسابقه را داغ نگه دارید و حتی چطور مسابقه را به پایان برسانید.  اما با پایان مسابقه کار شما هنوز ادامه دارد، در این کتاب یاد‌ می‌گیرید که بعد از پایان مسابقه باید چه کنید.

 

آنچه در این کتاب خواهیم آموخت

 
  • آشنایی با اهداف مختلف از برگزاری مسابقات اینستاگرامی و انتخاب درست هدف

  • آشنایی با ایده‌های مختلف در برگزاری مسابقات

  • آشنایی با برخی از مسابقات موفق اینستاگرامی

  • آشنایی با طراحی سناریوی مسابقه، انتخاب هشتگ، جایزه مسابقه و..

  • آشنایی با تکنیک‌های شروع و حفظ حرارت مسابقه تا روز پایان

 

راهنمای برگزاری مسابقات در اینستاگرام

موضوع : بازاریابی اینستاگرامی

تعداد صفحات: ۳۸ صفحه

زبان کتاب : فارسی

زمان مورد نیاز برای مطالعه : ۴۵ دقیقه

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .