دوره فروش در اینستاگرام

مهران دهقانی هستم، فناوری اطلاعات خوانده‌ام و ۸ سال گذشته را در زمینه بازاریابی اینترنتی فعالیت داشته ام و چند کسب‌وکار اینترنتی مختلف را تجربه کرده‌ام که البته شروع کار من با سئو و بهینه سازی سایت بود اما مدتی هم در دیگر بخش های بازاریابی اینترنتی مشغول شدم.

برخی از کسب و کارهایی که افتخار همکاری با آنها را داشته‌آم.

zorqa
دیسون
سارک
مهران دهقانی

سلام، لطفا ابتدا این چند پاراگراف را بخوان تا در ادامه با رونق

و خط فکری ما بیشتر آشنا شوی.

 

در سال‌های اخیر با شکل گیری کسب‌وکارهای اینترنتی بزرگی همچون دیجی کالا، شکوفایی خوبی در وضعیت کسب‌وکارهای اینترنتی ایجاد شده است و این شکوفایی موجب شکل گیری خیلی از کسب‌وکارهای اینترنتی دیگر شده است.

اما مشکل اینجاست که خیلی از افراد تصور می‌کنند که فقط کسب‌وکارهای بزرگی همچون دیجی کالا می‌توانند اثرگذار باشند، در حالی که نباید از تاثیر کسب‌وکارهای اینترنتی کوچک و یا به عبارت بهتر کسب‌وکارهای آنلاین انفرادی و خانوادگی غافل شویم.

کسب‌وکارهای آنلاین کوچکی که می‌توانند توسط یک یا چند عضو خانواده شکل گرفته و به عنوان منبع درآمد اول یا دوم تاثیر خوبی روی وضعیت اقتصادی خانواده داشته باشند.

کسب‌وکارهای اینترنتی کوچک و خانوادگی وقتی به تعداد بالا شکل بگیرند به اندازه کسب‌وکارهای اینترنتی بزرگ اثرگذار خواهند بود و نقش پررنگی در وضعیت اقتصادی جامعه خواهند داشت.

 

تما حرف ما این است:

هر خانواده ایرانی می‌تواند یک کسب‌وکار و منبع درآمد اینترنتی داشته باشد، اگر بخواهد، یاد بگیرد و وقت بگذارد.

اما من چه کاری می توانم برایت انجام دهم؟

برای کسب درآمد از اینترنت و یا شروع یک کسب‌وکار اینترنتی کوچک، نیاز به مهارت‌هایی وجود دارد.

در رونق هرآنچه که در زمینه شروع کسب‌وکارهای اینترنتی کوچک و کسب درآمد واقعی از اینترنت تجربه کرده‌ام را با شما به اشتراک می‌گذارم.