مهران دهقانی

مهران دهقانی هستم، فناوری اطلاعات خوانده‌ام و ۸ سال گذشته را در زمینه بازاریابی اینترنتی فعالیت داشته ام که البته شروع کار من با سئو و بهینه سازی سایت بود اما مدتی هم در دیگر بخش های بازاریابی اینترنتی مشغول شدم و حالا مجددا چندسالی است که به صورت تخصصی در زمینه سئو و بازاریابی محتوایی فعالیت دارم.

برخی از کسب و کارهایی که در آنها مشغول به کار بوده‌ام.

zorqa
دیسون
سارک
مهران دهقانی

سلام، لطفا ابتدا این چند پاراگراف را بخوان تا در ادامه با رونق

و خط فکری ما بیشتر آشنا شوی.

 

در سال‌های اخیر کسب‌وکارهای اینترنتی بزرگی همچون دیجی‌کالا، بامیلو، اسنپ و . . .  شکل ‌گرفته اند و تا حدی با اشتغال زایی و ارایه خدماتی به صرفه، روی اقتصاد اثرگذار بوده اند.

با این وجود نباید از تاثیر کسب‌وکارهای اینترنتی کوچک و یا به عبارت بهتر کسب‌وکارهای آنلاین انفرادی و خانوادگی غافل شویم.

کسب‌وکارهای آنلاین کوچکی که می‌توانند توسط یک یا چند عضو خانواده شکل گرفته و به عنوان منبع درآمد اول یا دوم تاثیر خوبی روی وضعیت اقتصادی خانواده داشته باشند.

معتقدم هر خانواده ایرانی می‌تواند یک کسب‌وکار و منبع درآمد اینترنتی داشته باشد، اگر بخواهد، یاد بگیرد و وقت بگذارد.

از سوی دیگر، تلاش خیلی از کسب‌وکارهای اینترنتی کوچک با شکست مواجه می‌شود که بخشی از دلایل این شکست‌ها را عدم توجه این کسب‌وکارها به آموزش صحیح به خصوص مباحث بازاریابی محتوایی و سئو می‌دانم.

معتقدم خیلی از کسب‌وکارهای اینترنتی اگر توجه کافی به بازاریابی محتوایی و سئو(در صورت داشتن سایت) داشته باشند، تا حد زیادی حیات خود را تضمین کرده‌اند.

معتقدم، تولید محتوای عالی رونق می‌بخشد.

اما من چه کاری می توانم برایت انجام دهم؟

در رونق دقیقا به این دو موضوع می‌پردازیم، یعنی تلاش می‌کنیم کاملا واقع بینانه از دنیای کسب‌وکارهای اینترنتی صحبت کنیم و شما را با مدل های مختلف درآمد آشنا کنیم و تا جای ممکن تجربیات مختلف را به شما منتقل کنیم.

و از سمت دیگر تلاش می‌کنیم با تولید محتوا در زمینه بازاریابی اینترنتی بخصوص بازاریابی محتوایی و سئو، به رونق کسب و کارهای اینترنتی کوچکی که شکل گرفته اند کمک کنیم.

اگر فکر می‌کنی که می‌توانم بهت کمک کنم، می‌توانی از مقالات، ویدیوها یا محصولات آموزشی موجود در سایت استفاده کنی و یا در صورت تمایل از طریق یک مشاوره با من در ارتباط باشی.

برای گفتگوی رایگان هم یا از طریق چت آنلاین سایت با من در ارتباط باش و یا از طریق شماره تماس پشتیبانی در تلگرام.