دیگر مطالب

تعرفه تولید محتوا در اینستاگرام به همراه معرفی چند سایت

قطعا به دنبال بازاریابی در اینستاگرام هستید و به اهمیت تولید محتوا پی برده‌اید، به همین دلیل هم در حال مطالعه این مطلب هستید.

از آنجایی که اینستاگرام فضای تولید محتواست، لذا من بازاریابی در اینستاگرام را بازاریابی محتوا در اینستاگرام می‌نامم، معتقدم هر هدفی از حضور در اینستاگرام داشته باشیم،باید با یک استراتژی و برنامه تولید محتوا به این هدف برسیم.

پس تولید محتوا در اینستاگرام سرنوشت کسب‌وکار ما در اینستاگرام را مشخص خواهد کرد.

 

چطور در اینستاگرام محتوا تولید کنیم؟

دو راه پیش رو داریم، یا باید خودمان بازاریابی و تولید محتوای اثربخش در اینستاگرام را بیاموزیم و اجرا کنیم. یعنی یاد بگیریم چطور استراتژی محتوا تنظیم کنیم؟ چطور برنامه محتوایی تنظیم کنیم و خلاصه اینکه چطور در اینستاگرام بازاریابی کنیم یا به عبارت بهتر بازاریابی محتوایی انجام دهیم.

برای یادگیری هم دوره‌های متفاوتی وجود دارند که دوره بازاریابی اثربخش در اینستاگرام هم یکی از این دوره هاست که توسط مجموعه رونق.کام تدوین شده است.

راه دوم این است که فرآیند تولید محتوا در اینستاگرام را به یک مجموعه خارجی برون سپاری کنیم.

 

حتما بخوانید:  ۱۰ ایده برای تولید محتوا در اینستاگرام

حتما بخوانید:  من با چه استراتژی در اینستاگرام محتوا تولید می‌کنم؟

 

یک مجموعه خارجی چطور برای ما تولید محتوای اینستاگرام را انجام می‌دهد؟

اینکه فرآیند تولید محتوای اینستاگرام برای شما به چه صورت است مسلما در هر مجموعه متفاوت است. آنهایی که حرفه‌ای نیستند هیچ صحبتی درباره اهداف شما از حضور در اینستاگرم و همینطور شناخت مخاطب شما نمی‌کنند و به قول معروف به صورت دیمی برای شما محتوا تولید می‌کنند و نهایتا چند عکس و ویدیو به صورت پست به شما تحویل می‌دهند.

اما آنهایی که کمی حرفه‌ای تر هستند ابتدا وضعیت فعلی شما را بررسی می‌کنند. با شما درباره اهداف و برنامه‌هایتان گفتگو می‌کنند، سعی می‌کنند شناخت خوبی از برند شما به دست آورند و در نهایت پس از تدوین یک استراتژی و برنامه تولید محتوا، اقدام به تهیه و انتشار محتوا می‌کنند.

 

اما تعرفه تولید محتوا در اینستاگرام چقدر است؟

مسلما قیمت هر مجموعه متفاوت است، هم با توجه به کیفیت کاری که ارایه می‌دهد، هم باتوجه به خدمات جانبی که در تولید محتوا ارایه می‌دهد و صد البته با توجه به میزان شهرتی که دارند.

در ادامه چند مجموعه که کار تولید محتوا در اینستاگرام را انجام می‌دهد به همراه تعرفه‌هایشان معرفی می‌شوند.

 

تولید محتوا اینستاگرام

۱- دیدوگرم

دیدوگرام مجموعه‌ای است که در زمینه بازاریابی شبکه‌های اجتماعی بخصوص اینستاگرام فعالیت می‌کند و یکی از خدماتی که در این زمینه ارایه می‌دهد مدیریت پیج اینستاگرام و تولید محتوا برای پیج است.

هزینه تولید محتوا در اینستاگرام را در عکس زیر مشاهده می‌کنید.

تعرفه تولید محتوا اینستاگرام

 

 

تولید محتوا در اینستاگرام

۲- وی دیجیتال مارکتینگ

وی دیجیتال مارکتینگ آژانسی است که در زمینه دیجیتال مارکتینگ فعالیت می‌کند و اما تخصص اصلی آنها تبلیغات گوگل، اینستاگرام و لینکدین است. در تصویر زیر تعرفه های تولید محتوای این مجموعه را مشاهده می‌کنید.

 

تعرفه تولید محتوا

 

 

تولید محتوا

۳- تجارت الکترونیک سپنتا

این مجموعه هم همانطور که از نامش پیداست در زمینه تجارت الکترونیک فعالیت می‌کند که یکی از خدماتش تولید محتوا در اینستاگرام است. در تصویر زیر تعرفه خدمات تولید محتوای این مجموعه را در رسانه‌های مختلف مشاهده می‌کنید که تعرفه تولید محتوا در اینستاگرام هم در این تصویر مشخص است.

( به نظر می‌رسد که از نظر کیفی، نسب به دو مجموعه قبل ضعیف‌تر باشد و سطح خدمات تولید محتوایش هم پایین‌تر)

تعرفه تولید محتوا

 

تولید محتوا برای اینستاگرام

۴- وی سوشیال

این مجموعه همانطور که نامش نشان می‌هد در زمینه سوشال یعنی شبکه‌های اجتماعی فعالیت می‌کند و خدماتی ارایه می‌دهد که اصلی‌ترین آن اینستاگرام است. این مجموعه خدمات نسبتا خوبی را با کیفیت قابل قبولی ارایه می‌دهد.

در تصویر زیر برخی خدماتش را مشاهده می‌کنید که هزینه تولید محتوای در اینستاگرام را مشخص نکرده‌اند، اما اگر به سایتشان سر بزنید هم می‌توانید با آنها گفتگویی داشته باشید و هم نمونه کارهایشان را مشاهده کنید.

تولید محتوای وی سوشیال

 

برای تولید محتوای اینستاگرام، کدام مجموعه را انتخاب کنیم؟

اینکه کدام مجموعه را انتخاب کنید مسلما به هدف شما و بودجه شما بستگی دارد. اما اگر از من بپرسید، من مجموعه دیدوگرام و وی سوشیال را انتخاب می‌کنم.

به زودی مجموعه‌های دیگری را که در این زمینه خدمات ارایه می‌دهند به لیست اضافه می‌کنم. اگر می‌شناسید معرفی کنید.

 

[cp_info_bar display=”inline” id=”cp_id_e0bf3″][/cp_info_bar]

 

نوشته های مشابه

‫3 دیدگاه ها

  1. سلام شرکت ویداکمپانی هم هست برای تولید محتوا نسبت به بقیه ارزون تره و کارش هم خوبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا