دیگر مطالب

منابع یادگیری بازاریابی محتوایی

برای یادگیری در هر زمینه‌ای باید به دنبال منابع معتبر آن باشیم تا با کمک این منابع هم یادگیری داشته باشیم و هم اطلاعاتمان را به روز نگه داریم.

در چند پست گذشته به شکل های مختلف به بازاریابی محتوایی پرداخته شد و تا حدی هم به منابع بازاریابی محتوایی اشاره شد.

اگر هنوز دو مطلب گذشته درباره بازاریابی محتوایی را مطالعه نکرده اید توصیه می‌کنم ابتدا این دو مقاله را مطالعه کنید.

 

مطلب پیشنهادی اول: این کسب‌وکار چطور با تولید محتوا نجات پیدا کرد؟

مطلب پیشنهادی دوم: بازاریابی محتوایی چیست و چطور کسب و کارهای را متحول می‌کند؟

مطلب پیشنهادی سوم: شناخت مخاطب و ضرورت آن در بازاریابی محتوایی

 

در این مطلب چند سایت داخلی و خارجی که به صورت مستقیم و بعضا غیر مستقیم با بازاریابی محتوایی در ارتباط هستند را به عنوان منابع بازاریابی محتوایی به شما معرفی میکنم تا با مطالعه آنها چیزهایی بیشتر از بازاریابی محتوایی یاد بگیرید.

 

وبسایت رایتینا

وبسایت رایتینا

writena.com

این وبسایت به صورت اختصاصی در زمینه تولید محتوا کپی رایتینگ فعالیت می‌کند آموزش های رایگان و غیر رایگان ارایه می دهد.

البته فعالیت این وبسایت در درجه اول در زمینه تولید محتوا و نویسندگی است و در درجه دوم درباره بازاریابی محتوایی می باشد، اما قطعا مطالعه آن برای افراد علاقه مند به بازاریابی محتوایی مفید است.

 

وبسایت ویکی محتوا

وبسایت ویکی محتوا

wikimohtava.com

این سایت هم همانند رایتنا در زمینه تولید محتوا فعالیت می‌کند و البته خدماتی هم در زمینه تولید محتوای متنی و غیر متنی ارایه می‌کند. هرچند که در نگاه اول وبسایت رایتینا قوی تر به نظر می‌رسد.

 

سایت کانتنت برگر

وبسایت کانتنت برگر

contentburger.co

این وبسایت را سجاد بهجتی و دوستانش اداره می‌کنند. به عقیده من سجاد برترین و مطرح ترین استراتژیست محتوا در ایران است که بنده افتخار شاگردی ایشان را در یک دوره یکساله داشته ام.

شدیدا توصیه می‌کنم برای یادگیری در زمینه محتوا و بازاریابی محتوایی وبسایت کانتنت برگر را فراموش نکنید.

 

وبسایت فرامحتوا

وبسایت فرامحتوا

faramohtava

وبسایت فرامحتوا یک آژانس تخصصی بازاریابی محتوایی است که به صورت تخصصی در زمینه استراتژی محتوا و تولید محتوا فعالیت می‌کند. مطالب این سایت از کیفیت بالایی برخوردار هستند و معمولا با مطالب کلیشه در زمینه بازاریابی محتوایی مواجه نمی‌شوید.

در این وبسایت علاوه بر امکان دریافت خدمات بازاریابی محتوایی، امکان یادگیری از طریق مطالب رایگان و بعضا دوره‌های آموزشی وجود دارد.

 

 

وبسایت گراف

وبسایت گراف

graphteam.ir

این وبسایت در زمینه آموزش و مشاوره بازاریابی محتوایی فعالیت می‌کند. بیشتر یک آژانس بازاریابی محتوایی می‌باشد که خدماتی را در این زمینه ارایه می‌دهد اما می‌توانید از مطالب رایگان بلاگ سایت استفاده کنید.

 

 

وبسایت مدرسه نویسندگی

وبسایت مدرسه نویسندگی

madresenevisandegi

این وبسایت در زمینه تولید محتوا و نویسندگی فعالیت می‌کند و توسط شاهین کلانتری که از نویسندگان خوش ذوق در عرصه محتواست. بعد از کانتنت برگر استفاده از سایت شاهین را برای افزایش قدرت نویسندگیتان توصیه می‌کنم.

سایت مدرسه نویسندگی سایت شلوغی است که مشاهده آن مطالب متنوعی را مشاهده می‌کنید. از دوره‌های آموزشی رایگان و غیر رایگان تا مطالب بلاگ و ….

حتما از مدرسه نویسندگی استفاده کنید.

 

 

وبسایت بازاریابی محتوایی

وبسایت انستیتو بازاریابی محتوایی

contentmarketinginstitute

در نهایت اگر بخواهم یک وبسایت خارجی را به شما معرفی کنم، قطعا وبسایت انستیتو بازاریابی محتوایی را به شما معرفی می کنم که مرجع بازاریابی محتوایی در جهان است.

موسس این سایت جو پولیتزی است که خود از افراد برجسته و پیشرو در زمینه بازاریابی محتوایی به شمار می‌رود و کتاب بازاریابی محتوایی ایشان بسیار جذاب و خواندنی است.

 

نظرتون چیه؟

این۷ سایت رو معرفی کردم و فکر می‌کنم اگر به دنیای بازاریابی محتوایی علاقه‌مند باشید تا مدت‌ها می‌تونید از این سایت‌ها اطلاعات کسب کنید و البته در عمل اجرا کنید تا تجربه هم کسب کنید.

خیلی خوشحال می‌شوم اگر منابع جدیدی را برایم کامنت کنید تا به این مطلب اضافه کنم.

 

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

  1. سلام آقای دهقانی عزیز. مطلب عالی بود اما عالی تر این بود که شما خیلی خوب بعضی سایت ها که حتی میتونن رقیبتون هم باشن رو هم معرفی کردید به ما، از این حس نیت شما سپاسگزارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا