دیگر مطالب

راه اندازی کسب و کار اینترنتی با دستان خالی + معرفی ایده ۱۰۰% عملی

راه اندازی کسب و کار اینترنتی با دستان خالیاگر در حال مطالعه این مطلب هستید، قطعا جستجوهای زیادی را برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی یا راه اندازی کسب و کار اینترنتی با دستان خالی انجام داده اید و قطعا سرمایه زیادی در شروع کار ندارید، یا شاید قصد دارید کم هزینه ترین ایده ها را امتحان کنید.

در این مطلب قصد ندارم به صورت طوطی وار ایده های کلیشه که در سطح اینترنت فراوان هستند را به شما معرفی کنم، در عوض تنها به یک ایده اما کمی مفصل تر و با توضیحات و مثال‌های بیشتر می پردازم.

ایده ای کاملا عملی برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی با دستان خالی که خود من هم مدتی است در حال اجرای آن هستم و به زودی نتایج را با شما به اشتراک خواهم گذاشت.

 

راه اندازی کسب و کار اینترنتی با دستان خالی

منظور از شروع کسب و کار اینترنتی با دستان خالی چیست؟

دستان خالی یعنی چقدر پول؟ صفر تومان؟ ۵۰۰هزار تومان؟ ۱ میلیون تومان؟ یا ۵۰ میلیون تومان؟

عبارت دستان خالی برای هر فرد با توجه به وضعیت مالی معنی متفاوتی خواهد داشت، پس اجازه دهید به شما بگویم که ایده ای که قرار است معرفی کنیم چقدر سرمایه لازم دارد.

یک ایده را شاید بتوانید با ۵۰۰ هزار تومان شروع کنید، با فرض اینکه خودتان سایت را راه اندازی کنید و این هزینه برای هاست و دامین پرداخت کنید.

هم چنین این ایده را می‌توانید با ۵ میلیون تومان شروع کنید با فرض اینکه شخصی یا شرکتی با هزینه ای معقول سایت را برای شما ایجاد کند.

پس هزینه استارت ایده می‌تواند بین ۵۰۰ هزار تا ۵ میلیون تومان متغیر باشد.

 

پیشنهاد می‌کنم مقاله کسب درآمد از اینترنت با معرفی ایده های واقعی را هم مطالعه کنید.

 

بعد از شروع کار اگر مبلغی حدود ۵ میلیون تومان برای رشد کار در نظر بگیرید قطعا رشد سریعتری خواهید داشت، اما اگر هیچ مبلغی هم در نظر نگیرید، بازهم رشد شما قطعی هست اما کمی کند تر از حالت معمول خواهد بود.

این توضیحات را به این جهت ارایه می‌دهم که بدانید منظور از دستان خالی چیست و اگر دستان شما کمی هم پر باشد قطعا رشد سریعتر و بهتری خواهید داشت، به طور کلی مقداری هزینه اجتناب ناپذیر است.

 

ایده راه اندازی کسب و کار اینترنتی با دستان خالی در منزل

ایده ای که می‌خواهم به شما معرفی کنم همکاری در فروش با دیجی کالا نام دارد، احتمالا ایده همکاری در فروش را شنیده باشید و با ماهیت این ایده آشنا باشید، اما اگر نمی‌دانید از تعریف زیر استفاده کنید.

 

کسب و کار اینترنتی با دستان خالی

 

همکاری در فروش چیست؟

در این شیوه ما محصولات یا خدمات دیگر سایت ها را به دیگران معرفی می‌کنیم و با هر خریدی که برای آنها ایجاد می‌کنیم پورسانت دریافت می‌کنیم، به طور مثال من یک سایت، یک صفحه اینستاگرام یا یک کانال تلگرام دارم و از طریق آن یکی از مخاطبانم را به سایت X می‌فرستم، اگر مخاطب من همان موقع یا در بازه زمانی ۱۵ یا ۳۰ روزه از آنجا خریدی انجام دهد، مبلغی پورسانت برای ما منظور خواهد شد.

در مورد اینکه آنها چطور متوجه می‌شوند که ما افرادی را به سایتشان ارسال می‌کنیم، باید بدانید که آنها لینک مشخصی به شما می‌دهند که مختص شماست و اگر کسی از طریق این لینک وارد سایت آنها شود، کاملا متوجه می‌شوند که این فرد از طریق شما به سایتشان هدایت شده است.

 

کسب و کار اینترنتی با دستان خالی

 

اما همکاری در فروش دیجی کالا چیست؟

دیجی کلا تقریبا ۲ یا ۳ سالی هست که همکاری در فروش خود را ایجاد کرده است و در ۱ سال اخیر بسیار پرطرفدار شده است.

شیوه کاری به این شکل است که شما در پنل افیلیت مارکتینگ یا همان همکاری در فروش دیجی کالا به آدرس affiliate.digikala.com ثبت نام می‌کنید و برای هر صفحه محصول یا هر صفحه دیگری از دیجی کالا که بخواهید کاربران را هدایت کنید لینک اختصاصی خودتان را می‌سازید.

سپس این لینک را در سایت خود در قالب یک بنر، یا از طریق صفحه اینستاگرام و یا کانال تلگرام تبلیغ می‌کنید، اگر شخصی از طریق لینک شما وارد دیجی کالا شود و تا ۱۵ روز آینده خریدی از دیجی کالا انجام دهد، با توجه به کالایی که خرید می‌کند پورسانتی برای شما منظور می‌شود.

 

درآمد همکاری در فروش با دیجی کالا چقدر است؟

قبل از اینکه به ادامه آموزش بپردازیم، اجازه دهید کمی درباره درآمدهایی که از سیستم همکاری در فروش دیجی کالا کسب می‌شود صحبت کنیم تا هم انگیزه بگیرید و هم ادامه توضیحات را با دقت بیشتری مطالعه کنید.

 

سایت ibond به آدرس: www.ibond.ir

درآمد تخمینی: ۳۰ میلیون درماه

زمینه فعالیت: معرفی محصولات آرایشی بهداشتی و هدایت افراد به خرید این محصولات از دیجی کالا

 

سایت کلاغه

سایت کلاغه به آدرس: kalaaghe.com

درآمد تخمینی: ۱۵ میلیون در ماه(به گفته یکی از افراد شاغل در دیجی کالا)

زمینه فعالیت: معرفی محصولات مختلف و هدایت افراد به خرید آنها در دیجی کالا

 

سایت تاپ ترین

سایت تاپ ترین به آدرس: toptarin.net

درآمد تخمینی: ۱۵ میلیون در ماه( مدیر سایت ۱۰ تومان در ماه را قبلا اعلام کرده بود که با توجه به رشد سایت قطعا به ۱۵ رسیده اند)

زمینه فعالیت: معرفی محصولات مختلف و هدایت افراد به خرید آنها در دیجی کالا

ویدیوی توضیحات خانوم نظری درباره درآمد سایت تاپ ترین

 

سایت اینمال به آدرس: inmall.ir

درآمد تخمینی: ۱۰ تومان در ماه ( به گفته دیجی کالا)

زمینه فعالیت: یک فروشگاه که محصولات دیجی کالا را معرفی و کاربران به خرید از دیجی کالا هدایت می‌کند.

ویدیویی معرفی یحیی خالدی درباره درآمد از دیجی کالا

مشاهده ویدیو

 

بسیار عالی، با دیدن این چند نمونه سایت هم انگیزه بیشتری گرفتید و دیدید که این سایت‌ها با وضعیتی که دارند چه میزان درآمد حدودی از دیجی کالا کسب می‌کنند، و قطعا ایمان بیشتری به راه اندازی کسب و کار اینترنتی با دستان خالی دارید.

اما در ادامه نگاهی بیاندازیم به انواع همکاری در فروش با دیجی کالا، آیا همه به این شکل از دیجی کالا کسب درآمد می‌کنند؟

 

موپون

۱- سایت های معرفی انواع کوپن و کد تخفیف

یکی از انواع سایت هایی که درآمد خوبی از دیجی کالا دارند، همین سایت های معرفی کد تخفیف مانند سایت موپن یا کوپن کد هستند که کد های تخفیف تمام سایت های مختلف را به شما معرفی می‌کنند که در این میان کد تخفیف دیجی کالا طرفدار زیادی دارد.

اگر فردی سرچ کند کد تخفیف دیجی کالا قطعا وارد یکی از این سایت‌ها می‌شود و بعد از برداشتن کد تخفیف از طریق همین سایت ها وارد دیجی کالا می‌شود و از آنجایی که احتمال خرید این افراد بالاست، با خریدشان پورسانت خوبی را برای این سایت ها ایجاد می‌کنند.

 

ترب

۲- سایت‌های جستجوگر محصولات فروشگاهی

اگر تابه حال نام محصولی را گوگل جستجو کرده باشید احتمالا با سایت هایی مانند ایمالز و ترب برخورد کرده اید، این سایت‌ها محصولات مختلف از فروشگاه های مختلف به شما نمایش می‌دهد تا به شما در تصمیم گیری برای خرید کمک کرده باشند.

به طور مثال اگر نام محصولی را سرچ کنید، به شما نشان می‌دهند که این محصول در چه فروشگاه های مختلفی با چه قیمت هایی وجود دارد و دکمه ورود به آن فروشگاه را هم برای شما قرار می‌دهند که همیشه دیجی کالا در میان این فروشگاه ها قرار دارد که با هدایت کاربران به دیجی کالا پورسانت خرید آنها را دریافت می‌کنند.

اگر به صفحه همکاران برتر دیجی کالا هم مراجعه کنید سایت ایمالز و ترب از همکاران فروش برتر دیجی کالا هستند که درآمد بالای ۱۰۰میلیون در ماه را تجربه می‌کنند.

راه اندازی کسب و کار اینترنتی در منزل

۳- تبلیغات کلیکی برای دیجی کالا

همکاری در فروش دیجی کالا انقدر سود دارد که می‌توانید با هزینه خودتان برای دیجی کالا کمپین تبلیغاتی ایجاد کنید و کاربران را از طریق لینک اختصاصی خودتان به صفحات محصول در دیجی کالا هدایت کنید و از پورسانت خریدشان درآمد داشته باشید.

این روش اگر به درستی اجرا شود بازدهی ۱۰۰درصدی برایتان خواهد داشت، یعنی ۵ میلیون هزینه تبلیغات می‌کنید و ۱۰ میلیون پورسانت از خریدهای انجام شده دریافت می‌کنید.

شاید برایتان جالب باشد که شرکت هایی که خودشان بستر تبلیغاتی ارایه می‌دهند، مانند یکتانت، مدیا ادز، صبا ویژن و . . . خودشان هم به این شکل دیجی کالا را تبلیغ می‌کنند و یکی پر درآمد ترین همکاران فروش دیجی کالا هستند.

 

سایت تاپ ترین

۴- سایت های محتوایی و راهنمای خرید

روش آخر یکی از روش های مرسوم برای همکاری در فروش با دیجی کالاست و منظور ما از کسب و کار اینترنتی با دستان خالی دقیقا این روش است، در این روش شما مانند سایت‌هایی مانند کلاغه و تاپ ترین که معرفی شدند، تلاش می‌کنید درباره محصولات مختلف محتوا تولید کنید و افراد مستعد خرید را در پروسه بررسی محصولات به سایت خود هدایت کنید.

این روش مناسب ترین روش و البته کم هزینه ترین روش برای همکاری در فروش با دیجی کالاست که مصداق کسب درآمد اینترنتی با دستان خالی از منزل است که فقط نیاز به اینترنت و لپتاپ دارد.

نکته: من به تازگی در حال اجرای این روش هستم و به زودی نتایج را با شما به اشتراک خواهم گذاشت.

 

پیشنهاد می‌کنم مقاله راهنمای راه اندازی کسب و کار اینترنتی در منزل را هم مطالعه کنید.

 

ابزار بازاریابی محتوایی

 

برای همکاری در فروش از طریق سایت محتوایی به چه مهارت هایی نیاز داریم؟

اولین قدم شما برای شروع کسب درآمد اینترنتی از این روش، این است که یک سایت داشته باشید و اگر طراح سایت نیستید و در این زمینه تخصص ندارید، توصیه اول و آخر من این است که به دنبال یادگیری وردپرس بروید و یک سایت محتوایی با وردپرس ایجاد کنید، شاید لازم باشد یک دوره طراحی سایت با وردپرس را بگذرانید.

آموزش تولید محتوای سایت

قدم دوم و سوم شما این است که تولید محتوا و سئو را یاد بگیرید، باید یاد بگیرید که چطور محتوا متنی با کیفیت تولید کنید، چطور راهنمای خرید بنویسید و چطور محصولات را بررسی و معرفی کنید.

و در ادامه یاد بگیرید که چطور از گوگل ترافیک بگیرید و مطالب شما در گوگل رتبه کسب کنند، در حقیقت تولید محتوا و سئو دو بال اصلی در اجرای این روش هستند که اگر به آنها مسلط بشید کسب درآمد شما حتمی خواهد بود.

 

چقدر زمان می برد تا به درآمد برسیم؟

اگر سایت شما حاضر باشد و تولید محتو و سئو را هم یاد گرفته باشید، با حدود ۴ الی ۶ ماه فعالیت مداوم  اصولی و تولید حداقل ۴ یا ۵ محتوای با کیفیت در هفته می‌توانید به درآمد قابل قبولی برسید.

 

چه دوره هایی معرفی می کنید؟

با رونق گرفتن این مدل کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه، خیلی از افراد تجربیات خود را در این زمینه به صورت آموزش ارایه می‌کنند که البته همه آنها آموزش های مناسبی نیستند، با این حال بنده دو آموزش رو به شما معرفی میکنم تا در صورت نیاز از آنها استفاده کنید.

آموزش افیلیت مارکتینگ دیجی کالا توسط مهدی معظمی(ایشان سرپرست افیلیت مارکتینگ دیجی کالا هستن و خودشون هم در حال کسب درآمد از همین سیستم هستند).

 

آموزش همکاری در فروش رایاطرح( این مجموعه مالک سایت آی بوند که در این مقاله معرفی کردم هستند و در این زمینه تجربه دارند).

 

برای همکاری در فروش با دیجی کالا حتما باید سایت داشته باشیم؟

خیر نیازی نیست، همانطور که گفته شد شما می‌توانید در پنل همکاری در فروش دیجی کالا ثب نام کنید و لینک های اختصاصی خود را بسازید، هر شخص از طریق این لینک ها وارد دیجی کالا شود و تا ۱۵ روز آینده خریدی انجام دهد برای شما پورسانت در نظر گرفته می‌شود.

شما می‌توانید لینک های خود را در کانال تلگرام، در اینستاگرام، توییتر، یا حتی در تبلیغات بنری خود قرار دهید و افراد را به دیجی کالا هدایت کنید و بعد از خریدشان پورسانت دریافت کنید.

 

نتیجه گیری، آخرش که چی؟

در تمام این مطلب هدفم این بود که به شما نشان دهم کسب و کار اینترنتی با دستان خالی آنقدرها هم که فکر می‌کنید کلیشه و دور از ذهن نیست و با کمی تلاش و پشتکار می‌تواند برای شما هم اتفاق بیافتد.

در این مطلب ایده ای را به شما معرفی کردم که کاملا واقعی و تست شده است و خیلی ها در حال حاضر از این روش درآمدهای کاملا واقعی و حلال به دست می‌آورند.

امیدوارم پشت کار داشته باشید و سرنخی را که در این مطلب به شما داده‌ام را دنبال کنید و به درآمدهای خوبی برسید.

 

راه اندازی کسب و کار اینترنتی با دستان خالی یعنی چه؟

یعنی ایده هایی با کمترین سرمایه ممکن از زیر ۱ میلیون تومان تا نهایتا ۵ میلیون تومان،

کسب و کار اینترنتی با دستان خالی درآمد خوبی هم دارد؟

مسلما درآمد بدی نخواهد داشت، اما به جای هزینه مالی باید هزینه زمانی بپردازید.

کسب و کار اینترنتی با دستان خالی شدنی است؟

بله قطعا، این سایت با کمترین سرمایه ممکن راه اندازی شده است.

 

 

نوشته های مشابه

‫7 دیدگاه ها

 1. سلام ب هیچ وجه دوره مهدی معظمی رو خریداری نکنید این ادم چیزی جز یک شیاد نیست و هیچ ارتبازی ب دیجی کالا نداره روش کلیک خریدن هم از نظر دیجی کالا کلاهبرداریه و پولی بهتون نمیدن

  1. سلام دوست عزیز. ایشون کارمند سابق دیجی کالا بودن و در بخش همکاری در فروش و پرفورمنس مارکتینگ کار میکردم و من اینو از طریق دوستانم در دیجی کالا بررسی کردم و کاملا صحت داره. دوره ایشون هم برای زمانی هست که روش خرید کلیک از نظر دیجی کالا تخلف محسوب نمیشد، اما الان محسوب میشه و در شرایط فعلی دوره مناسبی نیست اگر آپدیت نشده باشه. اما اینکه ایشون کلاهبرداره هستن صحت نداره.

 2. سلام و خسته نباشید من میخوام همکاری فروش با دیجیکالا رو شروع کنم بنظرتون ایده موسیقی خوبه؟

 3. سلام وخسته نباشید میخواستم بدونم ایده موسیقی برای همکاری در فروش خوبه؟ممنون میشم جواب بدید.

 4. سلام. آقا عاالی بود. خسته شدم از بس همه جا فقط طوطی وار ۱۰۰تا روش نام بردن.
  حالا به نظرتون چه مدل سایتی کار کنم. محتوایی؟ کد تخفیفی؟ فروشگاهی مثل اینمال؟
  ۱تا ۱۵ سرمایه دارم و روزی ۳ ساعت میتونم وقت بذارم.
  با تشکر از شما

  1. سلام دوست عزیز، لطف دارید.
   با توجه به سرمایه و وقتی که دارید، اگر کمی بلند مدت تر فکر کنید و برای درآمد عجله نداشته باشید، قطعا سایت محتوایی توصیه من هست، وقتی کمی درآمدزا شد می تونید روش تبلیغات کلیکی هم استفاده کنید یا حتی در کنارش یه فروشگاه هم به سایت محتوایی اضافه کنید. چیزی شبیه به سایت آی بوند که در مطلب معرفی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا