کسب درآمد روزانه 100 هزار تومان از اینترنت | کاملا عملی

اسلام به شما کاربر عزیز آکادمی رونق

در این مطلب قصد دارم یک روش کاملا عملی و واقعی برای کسب درآمد روزانه 100 هزار تومان از اینترنت را به شما معرفی کنم، البته می‌دانم که این رقم خیلی کوچک است، اما برای آنهایی که به دنبال یک درآمد جانبی با یک کار پاره وقت هستند گزینه مناسبی است.

پیش از ادامه صحبتم لازم است به شما بگویم که در این روش قرار نیست جایی کلیک کنید، فایلی بفروشید و یا در قرعه کشی شرکت کنید و صد البته قرار نیست در 30 دقیقه به این درآمد برسید.

 

این یک روش کاملا واقعی است که خیلی ها از آن برای کسب درآمد از اینترنت استفاده می‌کنند و البته آنهایی که وقت و انرژی بیشتری می‌گذارند تا 5 میلیون درماه هم درآمد کسب می‌کنند.

پس تصور نکنید قرار است از روش های دروغی و تکراری صحبت کنم، اتفاقا برای عملی کردن این روش کسب درآمد نیاز به آموزش و صرف وقت دارید، اگر مبتدی باشید حداقل باید یک ماه آموزش ببینید و تمرین کنید و سپس از ماه دوم درآمد شما می‌تواند آغاز شود.

 

اما این روش کسب درآمد چیست؟

این روش تولید محتوا برای سایت‌ است، کاری من همین حالا در حال انجامش هستم، من در حال تولید یک محتوای برای سایتم هستم، با یادگیری همین کاری که من انجام می‌دهم می‌توانید روزانه 100 هزار تومان از اینترنت درآمد کسب کنید.

شاید تصور کنید مالک‌ یک سایت است که محتوای آن را تولید می‌کند، در حالی که مالک سایت همیشه وقت تولید محتوا را ندارد، همین حالا من برای دیگر سایتهایم نویسنده دورکار دارم و کاری که شما قرار است انجام دهید، تبدیل شدن به یک نویسنده دورکار است.

ماجرا از این قرار است که وقتی یک سایت رشد می‌کند، مالک سایت به تنهایی نمی‌تواند محتوای مورد نیاز را تولید کند و به دنبال افرادی می‌گردد تا پست‌هایی را در سایت منتشر کنند، و در ازای هر پست و یا هر کلمه مبلغی را پرداخت می‌کند.

 

تولید محتوا

 

مثلا برخی برای هر کلمه ای‌ که می‌نویسید 70 تک تومان پرداخت می‌کنند، یعنی یک مقاله 1500 کلمه‌ای شما حدود 100 هزار تومان برایتان درآمد ایجاد می‌کند، اگر دستتان روان شود و با چند سایت کار کنید، می‌توانید روزانه یک مقاله منتشر کنید و 100 هزار تومان درآمد کسب کنید.

 

مطلب پیشنهادی: ایده راه اندازی کسب و کار اینترنتی برای دانشجویان

 

چه محتواهایی باید تولید کنیم؟

مسلما ما برای همه سایت‌ها نمی‌توانیم محتوا تولید کنیم، به طور مثال ممکن است یک سایت در زمینه آموزش پزشکی باشد، در این صورت تولید محتوا برای حوزه پزشکی نیاز به یک فرد آشنا به امور پزشکی دارد.

لذا معمولا نویسنده به دو نوع تقسیم می‌شوند، یک نوع نویسنده‌های تخصصی هستند که در یک زمینه خاص محتوا تولید می‌کنند، مثل یک نویسنده حوزه تکنولوژی که در زمینه بررسی انواع گوشی هوشمند و لوازم دیجیتال محتوا می‌نویسند.

و نوع دیگر نویسنده های عمومی هستند، که در بیشتر زمینه‌های عمومی و خبری مطلب می‌نویسند و البته اگرچه در زمینه خاصی تبحر ندارند اما توانایی مطالعه منابع خارجی و داخی و همچنین بیان ماجرا از زبان خود را دارند.

 

برای نویسنده شدن چه مهارت‌هایی لازم است؟

در این روش کسب درآمد از اینترنت، در درجه اول باید تونایی تایپ با سرعت متوسط یا بالا را داشته باشید، به هرحال نمی‌توانید محتوای نوشته شده را روی کاغذ تحویل دهید.

در درجه دوم بهتر است که تونایی مطالعه سایت‌های خارجی را حداقل در زمینه مورد علاقه خودتان داشته باشید، هرچند که این یک ضرورت نیست، اما در برخی از مدل‌های همکاری، کارفرما از شما می‌خواهد که از سایت‌های مشخصی مطالب را ترجمه کرده و قرار دهید.

در درجه سوم لازم است که تونایی نوشتن و جلمه بندی را داشته باشید، در واقع بدانید که چطور یک ماجرا را یا موضوع را به بهترین شکل ممکن بیان کنید، از چه واژ‌ه‌هایی استفاده کنید، چطور پاراگراف بندی کنید و . . .

و در نهایت با توجه به اینکه لازم است یک مطلب در گوگل هم رتبه بگیرد، بیشتر کارفرماها از شما می‌خواهند که اصول سئو را در نوشتن مطلب رعایت کنید، پس لازم است که با بهینه سازی محتوا آشنا باشید.

این موارد در حال ایده آل هستند، در واقع نویسنده‌ای که این ویژگی‌ها را داشته باشید، بعضا از کلمه‌ای 100 تومان هم بیشتر دریافت می‌کند، یعنی یک مقاله 2هزار کلمه‌ای به اندازه 200 هزار تومان ارزش دارد.

 

مبانی بازاریابی دیجیتال

برای پیدا کردن موقعیت کاری باید چه کنیم؟

بسیار عالی، فرض می‌کنیم که شما آموزش‌های لازم را طی کرده‌اید و حالا به دنبال کارفرما برای شروع کسب درآمد می‌گردید. باید چه کنید؟

در درجه اول لازم است که این نکته را به شما بگویم، حتما حتما باید نمونه کار داشته باشید، یعنی چند مطلب خوب نوشته باشید تا وقتی کارفرما درباره نمونه کار از شما سوال می‌کند، دستتان پر باشد.

هرچند که بیشتر کارفرماها از شما می‌خواهند که چند مطلب را به شکل رایگان برایشان تولید کنید، اما با این حال بهتر است که خودتان از قبل نمونه کار داشته باشید.

 

اما چطور نمونه کار داشته باشیم؟

1- نوشتن در سایت‌های دیگران به عنوان نویسنده مهمان، در برخی سایت‌ها امکان نوشتن به صورت نویسنده مهمان وجود دارد، در واقع شما مطلب کاملی را برای آنها می‌نویسید و آنها مطلب را با نام شما منتشر می‌کنند.

2- نوشتن در سایت‌های محتوایی، سایت‌هایی مثل ویرگول محل مناسبی برای نشر محتوا هستند، یک اکانت در این سایت ایجاد کنید و نوشته‌ها خود را منتشر کنید.

توصیه: بهتر است یک زمینه تخصصی و پرطرفدار را انتخاب کنید و نویسنده تخصصی آن حوزه باشید، مثلا مد و زیبایی، ورزشی، تکنولوژی، بانوان و . . . از موضوعات پرطرفداری هستند که سایت‌هایی زیادی برای این موضوعات محتوا تولید می‌کنند، پس در این زمینه نویسنده هم می‌خواهند.

 

سئوی فروشگاه اینترنتی

بسیار عالی، نمونه کار هم ایجاد شد، کارفرما کجاست؟؟

برای پیدا کردن کارفرما دو راه مناسب به شما معرفی می‌کنم.

1- سایت جابینجا

در این سایت می‌توانید مشاغل زیادی را پیدا کنید، یکی از آنها تولید کننده محتوا و نویسنده هست، کافی است در این سایت عنون شغلی نویسنده و تولید محتوا را سرچ کنید یا از بخش فیلترها مشاغل مربوط به محتوا را جدا کنید.

خواهید دید که چندین کارفرما نیاز به یک تولید کننده محتوا دارند که برخی از آنها نیازمند حضور شما هستند و برخی دیگر به شکل دورکاری با شما همکاری می‌کنند.

سایت جابینجا

 

2- سایت پونیشا

این سایت یک واسط بین کارفرما و پیمانکار است، در واقع مدل کاری سایت به این شکل است که کارفرما یک پروژه تعریف می‌کند و افرادی که توانایی انجام دارند برای اجرای آن پیشنهاد می‌دهند.

در این سایت هم پروژه های تولید محتوای زیادی توسط کارفرماها تعریف می‌شود که نویسندگان برای اجرای آنها پیشنهاد می‌دهند، شما هم می‌توانید برای نوشتن محتواهای آنها پیشنهاد ارسال کنید و پروژه را مال خود کنید.

کسب درآمد روزانه 100 هزار تومان از اینترنت

برای شروع آموزش باید چه کنیم؟

دوستان خوبم، همانطور پیشتر هم اشاره کردم، شما باید مهارت نویسندگی خود را تقویت کنید و همچنین اصول بهینه سازی یک محتوا برای گوگل را هم فرا بگیرید، این حداقل آموزش هایی است که برای شروع کار به آنها نیاز دارید.

مسلما اگر سرعت تایپ شما خوب باشد و توانایی متوسطی در مطالعه سایت های خارجی داشته باشید، قطعا به نویسنده بهتری تبدیل خواهید شد.

برای شروع آموزش من به جز این دوره، دوره کامل دیگری را پیدا نکردم( مگر اینکه خودم دوره جدیدی تدوین کنم)، پس فعلا پیشنهاد من شرکت در این دوره است.

دوره آموزشی نوین

 

دوره فروش در اینستاگرام

اگر سوالی هست، در قسمت نظرات بنویسید.

حتما پاسخ می‌دهم.

 

4 پاسخ

 1. سلام
  میزان درآمد یک تولید کننده محتوا چقدر است ؟
  یعنی چجوری باید قیمت رو به کارفرما بدیم ؟

  1. سلام. اگر به صورت جدی نویسندگی کنید از 2 الی 6ت میتونه متغیر باشه، در خصوص اینکه چقدر به کارفرما قیمت بدیم، این کاملا به سابقه و از همه مهمتر به کیفیت متن شما بستگی داره، اگر یک متن خوب بنویسید، با فرض اینکه تجربه کمی هم داشته باشید میتونید حدود 30 الی 50ت برای هر کلمه رو پیشنهاد بدید. که 20 الی 30ت برای هر کلمه تقریبا برای مبتدی ها هست، اگر واقعا کیفیت متن بالایی داشته باشید می تونید با کلمه ای 50ت شروع کنید و کسب درآمد اینترنتی از نویسندگی رو تجربه کنید.

 2. سلام
  میزان درآمد یک تولید کننده محتوا چقدر است ؟
  یعنی چجوری باید قیمت رو به کارفرما بدیم ؟

  1. سلام. اگر به صورت جدی نویسندگی کنید از 2 الی 6ت میتونه متغیر باشه، در خصوص اینکه چقدر به کارفرما قیمت بدیم، این کاملا به سابقه و از همه مهمتر به کیفیت متن شما بستگی داره، اگر یک متن خوب بنویسید، با فرض اینکه تجربه کمی هم داشته باشید میتونید حدود 30 الی 50ت برای هر کلمه رو پیشنهاد بدید. که 20 الی 30ت برای هر کلمه تقریبا برای مبتدی ها هست، اگر واقعا کیفیت متن بالایی داشته باشید می تونید با کلمه ای 50ت شروع کنید و کسب درآمد اینترنتی از نویسندگی رو تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *