دیگر مطالب

۲۷ ایده کسب درآمد در منزل برای خانم ها در سال ۹۹

در مقالات گذشته در مورد ایده های جدید برای کار در منزل صحبت کردیم و ایده های متفاوتی را معرفی کردیم، از ایده های نسبتا سنتی گرفته تا ایده های مرتبط با کسب درآمد اینترنتی، که برخی از آنها ویژه بانوان بودند و برخی هم برای آقایان و بانوان.

اما در این مطلب قصد داریم به صورت اختصاصی ایده‌هایی را ویژه کسب درآمد در منزل خانوم ها معرفی کنیم، ایده هایی که در ادامه معرفی می‌شوند ممکن است توسط آقایان هم قابل اجرا باشند، اما تمرکز ما روی ایده هایی است که برای خانوم ها در منزل مناسب‌ترند.

دقت داشته باشید که برخی از این ایده‌ها نوعی کسب درآمد اینترنتی در منزل هستند و برخی هم اینترنتی نبوده و به شکل سنتی اجرا می‌شود، دقت کنید که با گسترش کسب و کار اینترنتی  به معنی از بین رفتن کسب و کار سنتی نیست و همچنان کسب و کارهای سنتی زیادی فعالیت می‌کنند که اتفاقا اینترنت به فروش بیشتر آنها هم کمک کرده است.

 

چرا کسب درآمد در منزل برای خانم‌ها مناسب است؟

کسب درآمد در منزل برای خانم ها و افرادی که به هر دلیل نمی‌توانند از خانه خارج شوند یا به هر دلیل تمایل به حضور در منزل دارند مناسب است، از آنجایی که خانوم‌های خانه دار به سختی می‌توانند برای کار به خارج از منزل بروند، لذا در این شرایط کار در منزل گزینه مناسبی برای این افراد است.

و دقیقا به همین دلیل است که خانوم‌های خانه دار به دنبال کسب درآمد در منزل هستند، دقت کنید که ایده‌هایی که در ادامه معرفی می‌کنیم ایده‌هایی هستند که در صورت کار جدی می‌توانند درآمد قابل قبولی داشته باشند.

 

 *** ۵۰ ایده کسب درآمد در منزل ویژه خانم های ایرانی ***

 

کار در منزل با نقاشی روی ظروف

 

۱- طراحی و نقاشی روی سفال و ظروف خام

یکی از ایده‌های نسبتا مناسب برای کار در منزل خانوم‌ها، نقاشی روی سفال و ظروف خام می‌باشد، در این روش ما باید ظروف سفالی را در ابعاد و شکل‌های مختلف تهیه کنید و سپس روی آنها طرح‌های زیبایی را نقاشی کنید و در نهایت در اینستاگرام یا به شکل امانی در فروشگاه‌های مختلف به فروش برسانید.

به عنوان نمونه، پیچ اینستاگرامی زیر از همین روش در حال کسب درآمد است، اگر برای فروش در اینستاگرام اقدام می‌کنید، توصیه ما این است که تلاش کنید با چند پیج و فرد تعامل داشته باشید و چند رابط برای معرفی پیجتان پیدا کنید.

 

 

ساخت باکس هدیه در منزل

 

۲- ساخت باکس‌های هدیه در خانه

اگر به کارهای دستی مانند ساخت باکس‌های زیبا علاقه‌مند هستید، می‌توانید کمی خلاقیت به خرج دهید و باکس‌های هدیه زیبایی تهیه کنید، خیلی از این باکس‌ها در حالی که هزینه تولید بسیار پایینی دارند، در فروشگاه‌های کادویی باقیمت‌هایی حدود ۷۰ و حتی بالای ۱۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسند.

دقت کنید که در این کار شما کارفرمای خود هستید، قرار نیست برای جایی جعبه درست کنید و سپس آنها سود اصلی را ببرند، برخی از افراد برای ساخت جعبه های کادویی آگاهی می‌دهند اما آنها برای ساخت هر جبعه پول خیلی خیلی کمی به شما می‌دهند.

پس بهترین حالت این است که خودتان جعبه‌های زیبایی آماده کنید و برای فروش آن اقدام کنید، شاید کمی زحمت برای فروش جعبه‌ها آن هم در ابتدای کار داشته باشید، اما در نهایت سود خوبی هم خواهید برد.

 

 

 

کار در منزل برای بانوان

 

۳- دوخت و دوز ست آشپزخانه

اگر از آن دسته بانوانی هستید که به خیاطی علاقه دارند یا کمی هم در آن تبحر دارند، توصیه می‌کنم به سراغ دوخت دوز بروید، دوخت دوز هر چیزی که فکر می‌کنید خریدارانی برای آن وجود دارند، تجربه و بررسی‌های ما نشان می‌دهد که دوخت و دوز انواع ست آشپزخانه می‌تواند سود خوبی داشته باشد.

در پیج زیر مشاهده می‌کنید که انواع ست آشپزخانه به فروش می‌رسد، مسلما کیفیت و تنوع محصولات تولید شده توسط شما بیشترین تاثیر را در میزان فروش شما خواهد داشت، پس حتما متنوع و زیبا کار کنید.

 

 

ایده کسب درآمد در منزل ویژه خانوم ها

 

۴- فروش زیورآلات در اینستاگرام

فرقی نمی‌کند که خودتان این زیورآلات را درست می‌کنید یا از جایی تامین می‌کنید، در هر صورت زیورآلات فروش خوبی در اینستاگرام دارند، بخصوص اگر محصولات شما متفاوت از دیگران و جذاب باشند.

دقت داشته باشید که اگر خودتان زیورالات را تولید کنید مسلما سود بیشتری خواهید برد، در این خصوص لازم است چند دوره کوتاه ساخت زیورآلات را طی کنید و سپس با چند نمونه کار قوی کارتان را در اینستاگرام آغاز کنید، مسلما هر کاری زحمت خودش را دارد.

 

 

کسب درآمد در منزل برای خانوم ها

 

۵- خرد کردن و بسته بندی سبزی در منزل

این مورد توسط ما بررسی شده و می‌توان گفت که بازار مناسبی دارد، اگر بتوانید سبزی‌ها مختلف را که مصرف مردم است خرد کرده و بسته بندی کنید، فروش خوبی خواهید داشت. انواع سبزی خورشتی، کوکویی، آشی و …. را تهیه و بسته بندی کنید و در یخچال قرار دهید.

اگر بخواهید کمی جدی تر کار کنید می‌توانید یک مغازه کوچک محله‌ای اجاره کنید و کمی هزینه برای یخچال بدهید و کارتان را آغاز کنید.

 

 

کسب درآمد در منزل برای خانوم ها

 

۶- نمد دوزی در منزل و فروش در اینستاگرام

نمد دوزی در عین سادگی جذابیت زیادی نزد عموم مردم دارد و محصولات مختلفی می‌توان با نمد دوزی تولید کرد که عموم مردم مخاطب آن باشند، انواع کلاه، انواع استیکر، انواع کیف و … را می‌توان با کمک نمد دوزی تولید کرد.

اگر نمد دوزی بلد نیستید توصیه ما این است که چند دوره‌ کوتاه فنی حرفه ‌ای را بگذرانید و با کمی تلاش و پشتکار در تولید محصولات نمدی مختلف تبحر پیدا کنید، بعد از اینکه توانستید محصولات متنوعی تولید کنید، می‌توانید از طریق اینستاگرام و یا به صورت امانی در فروشگاه‌های مختلف به فروش برسانید.

 

تماشا کنید: فروش در سایت یا اینستاگرام؟

 

 

 

ایده چرم دوزی در منزل برای خانوم ها

 

۷- چرم دوزی در منزل و فروش در اینستاگرام

چرم دوزی شاید نسبتا به نمد دوزی کار سخت‌تری باشد اما بد نیست بدانید که سود محصولات چرمی بسیار بالاست و بعضا به ۱۰۰درصد می‌رسد، یعنی اگر تولید یک کیف دستی چرمی زنانه برای شما ۱۰۰ هزار تومان هزینه داشته باشد، می‌توانید به قیمتی بالاتر از ۲۰۰ هزار تومان هم به فروش برسانید.

دقت کنید که چرم دوزی نسبت به نمد دوزی به دقت و ظرافت بیشتری نیاز دارد، پس بهتر است با کمی آموزش و تلاش به جایی برسید که محصولات با ظرافتی تولید کنید و سپس برای فروش آنها اقدام کنید.

 

 

ایده درامد در منزل

 

۸- شمع سازی در منزل و فروش اینستاگرام و فروشگاه‌ها

شمع سازی این روزها بازار مناسبی دارد، بخصوص اگر شمع‌های واقعا زیبایی تولید کنید، شمع‌هایی که هم کیفیت بالایی دارند و هم از نظر ظاهری جذاب هستند و به خوبی در دکور منزل جای می‌گیرند.

شاید باورش برایتان سخت باشد اما پیج زیر که به تولید و فروش شمع می‌پردازد و اتفاقا توسط یک خانوم هم راه اندازی شده است، به طور متوسط روزانه ۵ میلیون تومان شمع به فروش می‌رساند (این حرف را از دهان خود ایشان شنیدم).

البته منظور ما این نیست که اگر شما هم شروع کنید قطعا به این درآمد می رسید، اما اگر محصولات خوبی داشته باشید و به خوبی روی فروش در اینستاگرام تمرکز کنید، حداقل به نزدیکی این درآمد هم برسید، عدد قابل توجهی خواهد بود، یعنی به جای روزی ۵ میلیون تومان فقط روزی ۵۰۰ هزار تومان هم بفروشید، بازهم ماهانه ۱۵ میلیون تومان شمع فروخته اید.

 

 

کار در منزل با فروش ترشی خانگی

 

۹- تولید محصولات خانگی متنوع و فروش در اینستاگرام و مغازه‌ها

یکی از کارهایی که می‌تواند برای خیلی از بانوان خانه دار درآمد خوبی ایجاد کند، تولید محصولات خانگی است، محصولاتی مانند انواع ترشی، انواع عرقیجات، انواع نان و کلوچه، کره بادام زمینی، میوه خشک و …..

در این کار اگر کیفیت محصولاتتان بالا باشد قطعا برای محصولاتتان مشتری وجود خواهد داشت، کافیست کمی روی فروش در اینستاگرام و همچنین فروش در سایر فروشگاه‌های محلی وقت بگذارید تا کم کم فروش شما افزایش پیدا کند.

به طور مثلا پیج مامان زهرا در اینستاگرام به تولید محصولات خانگی می‌پردازد و محصولات بسیار با کیفیتی را به سراسر ایران ارسال می‌کند، یا پیج دیگری را می‌بینید که کره بادام زمینی و چند محصول دیگر را به فروش می‌رساند.

 

 

کسب درآمد با ویترای

 

۱۰- ویترای یا همان نقاشی روی شیشه

در این هنر شما با کمک رنگ و نقاشی روح تازه‌ای به یک شیشه بی روح می‌بخشید، و از یک شیشه ساده و غیر جذاب، یک محصول هنری جذاب ایجاد می‌کنید.

محصولات ویترای را هم می‌توانید در اینستاگرام به فروش برسانید و هم در فروشگاه‌های لوازم دکوری یا لوازم تحریر به فروش برسانید، دقت کنید که در این کار هم مانند سایر کارهای هنری ظرافت مسئله بسیار مهمی است.

 

توجه: برای یادگیری در خصوص ایده‌های هنری، از سایت هنری استفاده کنید.

 

کار در منزل با ساخت زیورآلات

 

۱۱- ساخت زیورآلات در منزل و فروش در اینستاگرام

زیورآلات از آن دسته محصولات خوش فروش در اینستاگرام هستند که می‌توانید از فروش آنها درآمد خوبی داشته باشید، شما می‌توانید با گذراندن چند دوره ساخت زیورآلات محصولات خودتان را بسازید و در اینستاگرام به فروش برسانید.

در صورتی که بودجه داشته باشید به جای ساخت محصول می‌توانید زیورآلات را از جایی تامین کنید، هرچند که سود شما در این حالت کمتر خواهد بود چرا که شما تولید کننده نیستید و حاشیه سودتان کمتر است.

پیج فروش زیورآلات زیر برای یکی از دانشجویان موفق دوره اینستاگرام رونق است که توانستند به نزدیک ۲۰هزار فالوور و فروش خوبی در اینستاگرام برسند، کافیست زیورآلات مورد نظر بسازید یا از جایی تامین کنید و اصول بازاریابی و فروش در اینستاگرام را بیاموزید.

 

 

کار در منزل با تایپ

 

۱۲- کسب درآمد از تولید محتوا در منزل

اگر از آن دسته بانوانی هستید که با محیط وب و اینترنت آشنایی دارید و به تایپ هم مسلط هستید، می‌توانید با تولید محتوای متنی برای سایت‌های مختلف درآمد داشته باشید، به طور مثال خیلی مطالب سایت رونق توسط یک یا چند نویسنده عضو تیم رونق نوشته شده است.

 

 

کسب درآمد در منزل برای خانم ها

 

۱۳- تهیه میوه خشک یا همان چیپس میوه 

اگر یک دستگاه میوه خشک کن نیمه صنعتی هم داشته باشید، می‌توانید میوه‌ها را با حجم بیشتر و کمی ارزان تر از فروشگاه‌ها تهیه کنید و سپس بعد از شستشو و برش آنها را در دستگاه میوه خشک کن قرار دهید.

میوه‌های خشک شده را می‌توانید به صورت عمده به خشکبار فروشان یا دیگر افرادی که در این زمینه فعال هستند بفروشید، البته اگر امکان فروش مستقیم را داشته باشید می‌توانید آنها را بسته بندی کرده به خودتان بفروشید.

 

 

کسب و کار بسته بندی حبوبات

 

۱۴- بسته بندی حبوبات در منزل

یکی از کارهایی که می‌توانید انجام دهید بسته بندی حبوبات است، شما حبوبات را به شکل خام خریداری کرده و یا به صورت فله ای خریداری کرده و بعد از شستشو و پردازش‌های لازم، آنها به صورت بسته بندی های شیک درآورده و در فروشگاه های مختلف به فروش برسانید.

دقت داشته باشید که این کار نیاز به مجوز از جهاد کشاورزی دارد و شاید سخت ترین بخش کار همین مجوز باشد، اما اگر فضای مناسب و تمیزی داشته باشید می‌توانید برای دریافت مجوز اقدام کنید.

 

 

ایده کسب درآمد در منزل با پخت کیک

 

۱۵- پخت شیرینی و کیک

اگر از آن دسته خانم‌هایی هستید که به پختن کیک علاقه دارید و شاید در این کار تبحر دارید، می‌توانید از پختن انواع کیک و شیرینی درآمد داشته باشید، که البته این کار به چند شکل می‌تواند انجام شود.

حالت اول این است که شما شیرینی‌های خود را برای فروش در فروشگاه‌ها قرار دهید و یا یک مغازه کوچک مانند یک شیرینی پزی کوچک محله ای داشته باشید، تا از فروش مستقیم شیرینی‌ها درآمد کسب کنید.

راه دیگر این است که کیک و کلوچه‌هایی بپزید که امکان ارسال آنها به سراسر ایران در بسته‌بندی های شیک وجود داشته باشید، اگر اینگونه فعالیت کنید اینستاگرام بهترین محل برای فروش محصولاتتان است.

 

 

کسب درآمد اینترنتی برای خانم ها

 

۱۶- تهیه کیک‌های تولد فوندانت

اگر حرفه‌ شیرینی پزی را کمی جدی‌تر دنبال کنید می‌توانید به سراغ یادگیری تهیه کیک‌های فوندانت بروید و به قول معروف تبدیل به یک کیک زن ماهر شوید، کیک‌های تولد فوندانت طرفداران زیادی دارند و خیلی از قنادی‌ها به دنبال همکاری با یک کیک زن ماهر هستند تا کیک‌های تولدشان یک سر و گردن بالاتر از رقبا باشد.

همچنین می‌توایند به صورت شخصی با فعالیت در اینستاگرام و نمایش نمونه کیک‌هایتان، سفارش‌های مختلفی را از شهر خودتان دریافت کنید.

 

 

کار در منزل با برگزاری وبینار

 

۱۷- کسب درآمد از آموزش در منزل

امروز کسب و کار آموزش به لطف گسترش اینترنت و ابزارهای جدید مانند اینستاگرام بسیار متحول شده است، به جرات می‌توان گفت که اگر در کاری مهارت دارید که احاسس می‌کنید دیگرانی به دنبال یادگیری این مهارت هستند، می‌توانید از آموزش مهارت‌هایتان درآمد داشته باشید.

مثلا اگر در پخت کیک و شیرینی مهارت دارید، می‌توانید یک وبسایت و صفحه اینستاگرام داشته باشید و به دیگران آموزش دهید، آموزش‌های زیادی را در سایت و اینستاگرام به صورت رایگان منتشر می‌کنید، اما در کنار آن قطعا آموزش‌های غیر رایگانی هم خواهید داشت.

به طور مثال در تصویر زیر مشاهده می‌کنید که یک وبینار پختن کیک توسط یک خانوم برگزار شده است، وبینار همان سمینار است که به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

 

 

کسب درآمد از تولید محتوا در اینستاگرام

 

۱۸- کسب درآمد در منزل با بلاگری

بلاگری تخصصی است که با شکل گیری اینستاگرام بیش از پیش مطرح شده است، در این شیوه کسب درآمد شما ابتدا باید یک حوزه مشخص را پیدا کنید که هم خودتان به آن علاقه دارید و هم مخاطبان زیادی به آن حوزه علاقه دارند.

سپس یک صفحه اینستاگرام ایجاد می‌کنید و شروع به تولید محتوای عالی و رایگان می‌کنید، کم کم محتواهای عالی شما موجب می‌شوند که افراد زیادی شما را دنبال کنند و با افزایش فالوورهایتان کم کم می‌توانید از تبلیغات درآمد خیلی خوبی داشته باشید.

به طور مثال در تصویر زیر یکی از بلاگرهای محبوب ایرانی در زمینه دکوراسیون را مشاهده می‌کنید، ایشان با تولید محتوای عالی در زمینه دکوراسیون، علاقه مندان زیادی را به دور خود جمع کرده است و اخیرا فروشگاه اینترنتی لوازم دکوری خودشان را هم راه اندازی کرده اند.

 

 

ایده کسب و کار برای بانوان

 

۱۹- فروش جاشمعی‌های دیواری

یکی از کارهای جالبی که می‌توانید انجام دهید، فروش جاشمعی های دیواری در اینستاگرام است، همانطور که فروش شمع در اینستاگرام طرفداران زیادی دارید، فروش جا شمعی هم طرفدار دارد و می‌توانید درآمد خوبی از این کار داشته باشید.

برای اجرای این ایده به دو شکل می‌توانید کار کنید، حالت اول این است که خودتان با گذراندن چند دوره یاد بگیرید که جاشمعی‌های زیبایی تهیه کنید که توصیه ما این حالت است چون حاشیه سود شما به مراتب بیشتر است.

اما حالت دومی هم وجود دارد، شما می‌توانید با یک تولید کننده جاشمعی همکاری کنید و برای مدتی محصولات ایشان را به فروش برسانید، و درصدی هم پورسانت دریافت کنید و هر زمان که خواستید خودتان تولید را هم شروع کنید.

 

 

 

کسب درآمد برای خانوم ها

 

۲۰- کسب درآمد در منزل با بازاریابی تلفنی

احتمالا از بازاریابی تلفنی تجربه خوبی نداشته باشید، باید با چندین نفر تماس بگیرید و تلاش کنید محصولی را به فروش برسانید و در نهایت پورسانت دریافت کنید.

اما این بدترین شیوه بازاریابی تلفنی است چرا که اولا شما با افرادی تماس می گیرید که هیچ آشنایی با شما ندارند و فروش به این افراد سخت است، از طرفی درآمد شما فقط از طریق پورسانت است.

اما مدل بهتری برای درآمد از بازاریابی تلفنی وجود دارد، در این مدل مجموعه‌هایی که شماره تماس مخاطبانشان را به دست می آورند، مانند رونق آکادمی، برای تماس با مشتریان بالقوه نیاز به یک بازاریابی تلفنی دارند.

در این حالت فرد مورد نظر از مجموعه حقوق دریافت می‌کند و روی هر فروش هم پورسانت نصیبش می‌شود، از طرفی شما با افرادی تماس می‌گیرید که آشنایی قبلی با مجموعه دارند و این یعنی فروش راحت تر برای شما.

 

 

 

کار در منزل با ترجمه

 

۲۱- کسب درآمد در منزل با ترجمه 

اگر شما به زبان انگلیسی تسلط نسبی داشته باشید، می‌توانید از طریق ترجمه متون خارجی و حتی ایجاد زیرنویس برای فیلم‌های خارجی درآمد داشته باشید، کافیست در سایت‌هایی مانند شبکه مترجمین، پونیشا و یا انجام میدم، پروژه های مرتبط با ترجمه را مشاهده کنید و برای انجام آنها درخواست ارسال کنید.

 

 

 

کسب درآمد اینترنتی در منزل

 

۲۲- کسب درآمد با فروش گل و گلدان در اینستاگرام

اگر بتوانید گلدان های کوچک و بزرگ زیبایی بسازید یا از جایی تامین کنید، می‌توانید روی فروش آنها در اینستاگرام حساب کنید، گلدان‌ها و سایر لوازم زینتی مانند استند و باکس گل فروش خوبی در اینستاگرام دارند.

برای موفقیت در این ایده باید اولا محصولات زیبایی را با قیمت مناسب تهیه کنید و دوما تلاش کنید عکس‌های زیبایی بگیرید، یادتان باشد که اینستاگرام یک شبکه بصری است و هرچه عکس های شما زیباتر باشند جذابیت بیشتری ایجاد می‌شود.

 

 

 

کار در منزل با دوخت لباس کودک

 

۲۳- کسب درآمد با دوخت لباس های کودک و نوزاد

اگر در کار خیاطی مهارت داشته باشید، بازار لباس کودک بد نیست و می توانید با دوخت انواع لباس کودک و نوزاد و فروش آنها در اینستاگرام و یا سایر فروشگاه ها درآمد قابل قبولی را کسب کنید.

لباس کودک نسبت به لباس بزرگسالان مصرف بیشتری دارد، هم از این نظر که مادر دوست دارد لباس‌های متنوعی برای فرزند خود تهیه کند و هم از این نظر که سایز کودک مدام تغییر می‌کند و مجدد باید برای آنها لباس جدید تهیه کرد.

 

کار در منزل با ساخت گیفت

 

۲۴- کسب درآمد با ساخت گیفت‌های زیبا و  فروش در اینستاگرام

گیفت‌هایی که در مراسم مختلف مانند عروسی، عقدکنان، بله برون، تولد و…. به مهمان‌ها داده می‌شود، خوبی گیفت به این است که هیچ چهارچوب مشخصی ندارد و با کمی خلاقیت می‌توانید صدها مدل گیفت متنوع بسازید.

اینستاگرام برای فروش گیفت و این مدل کارهای دستی هم بسیار مناسب است، توصیه می‌کنم اگر به کارهای دستی و کمی هنری علاقه دارید این ایده کار در منزل را هم به لیست خود اضافه کنید.

 

 

 
کار در منزل با ساخت تاج عروس

 

۲۵- درآمد در منزل با ساخت تاج عروس

اگر این مهارت را به خوبی یاد بگیرید و تاج عروس‌های زیبایی درست کنید به شما قول می‌دهم که نه تنها در اینستاگرام بلکه در خارج از اینستاگرام و در آرایشگاه ها و مزون‌های عروس هم فروش خوبی خواهید داشت.

تاج عروس از آن دسته محصولاتی است که اگر به دل یک عروس بنشیند اگر آن سر دنیا هم باشید از شما خریداری می‌کند، پس اگر تاج عروس های زیبایی را بتوانید درست کنید می‌توانید به راحتی در اینستاگرام و به قیمت های به مراتب بالا به فروش برسانید.

همانطور که گفته شد این ایده صرفا برای فروش در اینستاگرام نیست و شما می‌توانید محصولاتتان را به مزون‌های زیادی بفروشید، شرط اصلی این کار و چالش اصلی این کار ساخت تاج عروس های زیباست.

 

۲۶- درآمد در منزل با دوخت کیف پارچه ای

کیف‌های پارچه ای بین خانم‌ها و دخترها طرفداران زیادی دارد و خیلی ها این مدل کیف را برای استایل خود ترجیح می‌دهند و از همه مهمتر، این مدل کیف فروش خوبی در اینستاگرام دارد، پس یکی از ایده های خوب برای شما این است که در تهیه این مدل این توانمند شوید و محصولات خود را در اینستاگرام و حتی سایر فروشگاه ها به فروش برسانید.

 

تصویر خانوم موسوی، دوزنده کیف پارچه ای

خانوم موسوی یکی از افرادی هستند که در این زمینه دوخت کیف‌های پارچه ای فعالیت می‌کنند و به گفته خودشان قرار است به زودی به سراغ سایر فعالیت‌های هنری هم بروند و محصولاشتان را متنوع تر کنند.

تصویر خانوم آزده دلیری، دوزنده کیف پارچه ای

و یا خانم آزاده دلیری که یکی دیگر از افراد فعال در زمینه دوخت کیف پارچه‌ای هستند را در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، ایشان محصولاتشان را از کانال‌های مختلفی مانند اینستاگرام، دیجی کالا و … به فروش می‌رسانند.

مشاهد مصاحبه کامل آزاده دلیری

 

کسب درآمد در منزل برای خانمها

 

۲۷- درآمد در منزل برای خانمها با فروش جوراب در اینستاگرام

اشتباه نکنید، منظورمان این جوراب‌های معمولی و ساده نیست، مسلما فروش این جوراب‌های ساده در اینستاگرام کار سختی هست، چرا که اگر سرتان را به هر طرف بچرخانید از مغازه تا مترو می‌توانید آن ها را خریداری کنید و دلیل ندارد کسی این جوراب ها را از اینستاگرام خریداری کند.

منظور ما جوراب‌های خاص در طرح‌های خاص و جذابی هستند که شاید اگر شهر را زیر و رو کنید به ندرت شبیه آنها را مشاهده کنید، در تصویر بالا یکی از پیج‌های معروف در زمینه فروش جوراب‌های خاص را مشاهده کردید که گاهی به دلیل حجم بالای سفارش، سفارش گیری را متوقف می‌کند.

آیدی پیج: _patris_socks

 

بدون تعارف، اگر زن عملگرایی باشید، ایده‌های کسب درآمد در منزل برای خانم ها زیاد است و قطعا بدون ایده نمی مانید، هر کدام از ایده‌ها را که ادامه دهید قطعا به درآمد قابل قبولی می‌رسید، در تمامی این ایده‌ها افراد موفق وجود دارند.

 

 

بهترین ایده کسب درآمد در منزل برای خانم ها کدام است؟

ایده های متفاوتی وجود دارند که در این مطلب به ۲۵ مورد آنها اشاره شد، برای پیدا کردن بهترین ایده مطلب را مطالعه کنید.

کسب درآمد در منزل برای خانم ها چقدر سرمایه می خوهد؟

با توجه به ایده های که انتخاب می کنید می تواند متفاوت باشد، برای اطلاعات بیشتر مطلب را مشاهده کنید.

درآمد کسب وکار در منزل چقدر است؟

بستگی به ایده شما دارد، از ۲ تا ۳ میلیون در ماه تا چند ده میلیون در ماه می تواند متفاوت باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا