دیگر مطالب

تیک آبی اینستاگرام چیست و چطور تیک آبی دریافت کنیم؟

تیک آبی اینستاگرام تأییدی بر صحت و اطمینان افرادی می­باشد که به دنبال شخص خاص و مشهوری در صفحات اینستاگرام هستند. آیا تا به ‌حال شده، وقتی وارد اینستاگرام می­شوید، در صفحات و پروفایل برخی از افراد مطابق تصویر زیر با تیک آبی روبه‌رو شوید، ما امروز قصد داریم به شما از تأثیرات و اهمیت تیک آبی در اینستاگرام و درنهایت نیز طریقه صحیح دریافت آن را آموزش دهیم. پس اگر شما نیز یکی از کاربران اینستاگرام هستید، با ما در این مقاله همراه باشید.

 

کمی از اسرار دریافت تیک آبی در اینستاگرام

تائید شدن در اینستاگرام و دریافت تیک آبی ممکن است کاری دشوار باشد اما با آموزش­های ما و نکاتی که در این مقاله گفته می­شود، به­راحتی می­توانید در اینستا تائید شوید. بسیاری دیگر از شبکه­های اجتماعی نیز این علامت آبی را دارند، اهمیت و توجه به این علامت­های تائید از سوی یک شبکه اجتماعی مهم بوده و تصور نکنید که برای زیبایی و طراحی در کنار پروفایل افراد قرارگرفته است، بلکه نشان­دهنده اصالت صفحه فرد مشهور یا اینفلوئنسر­ها می­باشد.

افراد سودجو همیشه هستند و در تلاش می­باشند تا از صفحات برخی از افراد به­ویژه اشخاص معروف هویت­های جعلی ایجاد کرده و نهایت استفاده را از آن­ها ببرند. به همین دلیل اینستاگرام نیز همانند سایر شبکه­های اجتماعی تیک آبی را برای جلوگیری از این اقدامات شوم قرار داده است.

 

تیک آبی اینستاگرام چیست؟

اگر بخواهیم معنای دقیقی از تیک آبی اینستاگرام ارائه دهیم، باید بگوییم که وجود تیک آبی در صفحه پروفایل هر شخصی نشان‌دهنده تائید حساب کاربردی آن شخص از سوی اینستاگرام است. درواقع این اطمینان را به کاربران می­دهد، صفحه موردنظر آن­ها تقلبی نبوده و برای همان شخص است. حال وجود تیک آبی در این صفحات برای کسب‌وکار و فروش نیز تأثیرات سودمندی خواهد داشت.

 

تیک آبی اینستاگرام چیست؟

 

افراد می­توانند با دیدن این علامت از اصلی بودن صفحه مطمئن شده و حتی اقدام به خرید محصولات نمایند. این علامت تائید از سوی اینستا را بیش­تر می­توان در صفحات افراد مشهور همانند خواننده­ها، بازیگران، سیاستمداران و … مشاهده کرد.

البته این نکته را هم بدانید که اگر کاربر عادی اینستاگرام هستید، می­توانید تیک آبی را دریافت کنید تا تأییدی از سوی اینستاگرام داشته باشید و حتماً نباید فرد مشهوری باشید تا اقدام به این کار نمایید؛ اما اگر صفحه­ای دارید که از طریق آن به فروش و کسب‌وکار می­پردازید، بهتر است که با آموزشات ما همراه بوده و با چند نکته اساسی این مهر تائید را دریافت کنید.

 

چگونه تیک آبی بگیریم؟

دریافت تیک آبی اینستاگرام نشان­دهنده اعتبار حساب شما خواهد بود. امروزه شبکه­های اجتماعی از پربازدیدترین و مؤثرترین روش­های بازاریابی محسوب می­گردند، اگر شما نیز درآمد خود را از این راه به دست می­آورید، پیشنهاد می­کنم با این روش­های آموزشی که توسط کارشناسان ما بعد از تحقیق و بررسی­های فراوان و مراجعه به پروفایل حساب هزاران فرد مشهور برای شما لیست شده را مطالعه فرمایید.

 

بالا بودن میزان فالوورهای اکانت اینستاگرام

یکی از عوامل مؤثری که در دریافت تیک آبی اینستاگرام بسیار سودمند خواهد بود، بالا بودن میزان فالوورها است. درواقع اولین موضوعی که شانس شما را افزایش می­دهد، همین است. همان‌طور که می­دانید معمولاً تعداد فالوورها و بازدیدکننده­های افراد مشهوری همانند بازیکنان و قهرمانان ورزشی، خوانندگان و سایر شخصیت­هایی که در بین مردم محبوبیت دارند، بسیار بالاست و آن­ها قادر به دریافت تائید رسمی اینستاگرام هستند.

 

تیک آبی اینستاگرام چیست؟

 

چگونه تیک آبی بگیریم؟

زمانی که میزان فالوورهای شما بالا باشد، نشان از این دارد که شما شناخته شده هستید و اعتباردارید، البته جذب فالوور تنها یکی از راهکارهای آن هست و شیوه­های دیگری نیز وجود دارد که می­تواند در این راستا به شما کمک کنند. نکته مهمی که باید بگویم این است، هیچ‌گاه برای جذب فالوور به سراغ جعل عکس و یا کپی کردن مطالب دیگران نباشید که تأثیر منفی بر عملکرد کار شما خواهد گذاشت.

اینستاگرام با تمام دقت کارهای شما را زیر نظر دارد و در صورت ساخت اکانت­های دروغین و جعل عکس­های فیک کاملاً برعکس عمل می­کند. برای کسب موفقیت سعی کنید که خود واقعیتان را به مخاطبین نشان داده و با استفاده از ذهن خلاق و استعداد خود پست­های جالب و هیجان­انگیزی به اشتراک بگذارید.

 

در اینستاگرام فعال باشید

دومین راهی که برای دریافت تیک آبی اینستاگرام تأثیرگذار خواهد بود، حضور فعال شما در آن است. شما اگر روزانه به اینستا خودسر نزنید و هیچ فعالیتی نداشته باشید، هیچ نیازی هم به دریافت مهر آبی اینستاگرام نخواهید داشت. پست­های مختلف و گوناگونی در صفحه خود منتشر کرده و همواره با دنبال کننده‌های خود در حال تعامل و گفتگو باشید. تمام این مراحل گفته شده یک امتیاز برایتان محسوب می­گردد.

 

تکمیل بیوگرافی اینستاگرام

وارد قسمت بیوگرافی خود شوید و تمام قسمت­های آن را کاملاً پر کنید تا نمایه کاملی داشته باشید، برای خود عکس نمایه انتخاب کنید و حداقل یک پست در حساب ما قرار دهید. بیوگرافی اینستاگرام اهمیت زیادی داشته و سعی کنید از آن غافل نشوید.

دریافت تیک آبی اینستاگرام

 

از ارسال هرگونه پست­های ناشایست بپرهیزید

به یاد داشته باشید که هرگونه توهین به هر شخصی، ارسال نمودن پست­هایی که محتوای مناسبی ندارند، تصاویر ناشایست و از این قبیل مسائل می­تواند نشان­دهنده شخصیت منفی شما باشد و بااین‌وجود اینستاگرام شما را رد خواهد کرد. همیشه افرادی که متشخص و مشهور هستند از هر سخن زشتی ناراحت نمی‌شوند و جواب نادرست طرف مقابل را نمی­دهند.

افراد باشخصیت همیشه در تلاش هستند، به‌درستی و با عشق و علاقه با کاربران خود به تعامل بپردازند و هیچ­گاه توهین و کارهای منفی را لایق خود نمی­دانند. پس بااین‌وجود اصالت و شخصیت خود را حفظ کنید.

 

از نام شما سوءاستفاده شده باشد

امروزه افرادی که قصد سودجویی از نام برند افراد معتبر را دارند رو به افزایش است، از دلایل دیگری که شانس شما را برای دریافت تیک آبی اینستاگرام افزایش می­دهد، ساخت اکانت­های مختلف جعلی با نام شما خواهد بود. البته این موضوع یکی از دلایل اصلی برای دریافت تأئیدیه محسوب نمی­گردد و از حدسیات می­باشد به همین دلیل خیلی نمی­شود روی این موضوع مانور داد.

 

به‌کارگیری نماد یک برند

از مواردی که می­توان برای کسب مهر آبی به شما کمک کند، برند سازی است. درواقع شما یک برند و یا مارک معتبر و آنلاین داشته باشید. بازهم تکرار می­کنم جعل برند هیچ سودی برایتان نخواهد داشت و اینستاگرام قطعاً این موضوع را متوجه شده و درخواست شما را رد می­کند و همانطور که بارها گفته­ام همیشه خود واقعیتان باشید. زمانی که شما خودتان صاحب یک برندی باشید به راحتی مورد تایید اینستاگرام قرار خواهید گرفت.

 

دریافت تیک آبی اینستاگرام

 

جذب افراد مشهور

تصورش را بکنید، زمانی که یک شخص معروف و مشهور که دارای تیک آبی اینستاگرام نیز می­باشد، پیج و کارهای شما را در صفحه خود تبلیغ کند، شما چقدر می­توانید در اینستا شناخته شوید. کمک گرفتن از افراد مشهور برای تبلیغ خلاقیت و کارهای شما روشی سودمند برای دریافت تأئیدیه خواهد بود.

 

پیام و نوشتن نامه به اینستاگرام

حال بعدازاین که تمامی مراحل گفته­شده را به انجام رساندید و در اولویت قرار گرفتید، یک نامه­ای که به زبان انگلیسی نوشته­اید را به اینستاگرام بفرستید. راه­های زیادی برای ارسال پیام خود به اینستاگرام وجود دارد که حساب شما را تائید کند، یکی از روش­ها ارسال از طریق ایمیل می­باشد.

البته این نکته را نیز بگوییم که با یکبار نامه فرستادن کار شما به درستی پیش نخواهد رفت و به دلیل شلوغی نیز ممکن است ایمیل شما چک نشود. باید در این راه صبر و استقامت داشته باشید و روزانه پیام خود را به این شبکه مجازی بفرستید تا بالاخره پیام مثبت را دریافت کنید.

صبور باشید

تمام مراحل پی که در قسمت بالا اشاره کردیم، مستلزم صبر می­باشد، وقتی قرار است همچین موفقیتی را در اینستاگرام بدست آورید و هزینه­هایی را نیز در این راستا پرداخت کرده­اید، اگر صبر نداشته باشید، ممکن است نتوانید در کار خود موفق شوید. فراموش نکنید برای انجام هرکاری صبر مهم­ترین و پایه و اساس هرچیزی است.

به کارگیری نماد یک برند

 

شرایط تأیید اکانت در اینستاگرام چیست؟

ما با نحوه و اصول اصلی دریافت تیک آبی اینستاگرام آشنا شدیم، حال طبق قانون اینستاگرام برخی شرایط کلی وجود دارد که با رعایت آن­ها و داشتن ملاک­های گفته شده دریافت تایید اینستاگرام آسان خواهد شد.

 • حساب کاربری باید نشان­دهنده اصالت شما باشد، درواقع با شخص واقعی مطابقت داشته باشد.
 • هر فردی قادر است با داشتن یک حساب کاربری مورد تایید اینستاگرام قرار بگیرد.
 • محتوای بیوگرافی، تکمیل باشد که شامل عکس نمایه، پست و سایر اطلاعات می­گردد.
 • شهرت داشته باشید، یعنی برند و شخص اهمیت دارد که تشخیص دهد فرد حقیقی شما هستید.
 • محتوای پست­های شما مجاز باشند و برخورد عالی با کاربران داشته باشید و از مطالب منفی بپرهیزید.

 

نحوه درخواست مهر تایید اینستاگرام

 • ابتدا باید برای دریافت تیک آبی اینستاگرام وارد قسمت نمایه اینستاگرام شوید.
 • حال باید با وارد شدن به قسمت نماد تنظیمات بر روی کلمه Account ضربه بزنید.
 • در این صفحه در قسمت پایین صفحه نمایش شما ظاهر می­گردد.
 • در این قسمت تنظیمات درخواست تایید برای شما ظاهر می­گردد و باید روی آن ضربه بزنید.
 • فرمی برای شما نشان داده می­شود که باید نام خود را در آن وارد کنید.
 • حال برای ضمیمه کردن عکس شناسه خود روی پرونده ضربه بزنید و شماره ملی را نیز وارد کنید.
 • حتما باید عکسی از خود را بارگیری کرده و ارسال کنید و از این طریق درخواست شما ثبت خواهد شد.

 

مزایا دریافت تیک آبی اینستاگرام

اینستاگرام یک برنامه­ای فراتر از شبکه اجتماعی جهت بارگزاری پست و عکس و … می­باشد. این شبکه اجتماعی تا به امروزه برای بسیاری از مشاغل سودمند بوده و راهی تاثیرگذار برای بازاریابی و تبلیغات می­باشد. در کل مزایا اینستاگرام بسیار است و همه افراد اعم از بازیگران و خوانندگان و … به دنبال جذب فالوور هستند. کسب معروفیت و تبلیغ برند و آینده شغلی همه موجب شده افراد به دنبال تاییدیه اینستگرام باشند.

در رابطه با اصول دریافت تیک آبی اینستاگرام صحبت کردیم، حال می­خواهیم با مزایا و ویژگی­های این مهر و یا تیک آشنا شویم که اصلا چرا افراد به دنبال این تاییدیه هستند و درواقع چه تاثیری بر کسب و کار آن­ها خواهد داشت.

 

افزایش اطمینان و اعتماد

با توجه به افزایش کلاهبرداری­ها ممکن است که کاربران نتوانند به راحتی به شما اطمینان داشته و محصول و کالایی سفارش دهند. وجود تیک آبی در کنار نمایه می­تواند در آن­ها اطمینان ایجاد کند و به با خیال راحت به برند شما اعتماد کنند؛ بنابراین برای صاحبان مشاغل و کسب و کارها و همین­طور افراد معروف دریافت تیک آبی اینستاگرام اهمیت بالایی دارد.

 

افزایش دنبال­کنندگان و آگاهی از برند شما

زمانی که اینستاگرام حساب کاربری شما را تایید کرد در این صورت کاربران با کسب اطمینان از اصلی بودن پیج، شما را فالو کرده و به این صورت میزان دنبال­کننده­ها نیز افزایش می­یابد. این عامل در کسب و کار شما نیز تاثیر بسزایی خواهد داشت. درواقع وجود این تیک آبی اینستاگرام پیج شما را با سایرین متمایز خواهد کرد، می­توانید درآمد خود را از طریق تبلیغات از اینستاگرام آغاز کنید و هزینه­های زیادی بدست آورید.

 

نماد خاصی است

کمتر کسانی در اینستاگرام هستند که دارای نماد تیک آبی باشند، همین موضوع موجب شده است که این علامت خاص و قابل اعتماد به نظر برسد، افراد مشهور و برجسته ممکن است به راحتی بتوانند صاحب این تیک آبی اینستاگرام باشند اما شما به عنوان یک کاربر عادی گرفتن این تاییدیه کار مشکلی باشد به همین علت می­توان آن را خاص تلقی کرد.

 

خرید پیج اینستاگرام با تیک آبی

انجام این ایده اصلاً کار درست و به­جایی نخواهد بود. بسیاری از افراد همواره سعی می­کنند که با خرید پیجی که تیک آبی دارد، حساب خود را رسمی کرده و بتوانند از مزایا آن استفاده ببرند. این موضوع یک روش بسیار اشتباهی است. اول اینکه خرید و فروش پیج یک کار کاملاً غیرقانونی بوده و مطابق با اصول و قوانین اینستاگرام نیست و اگر متوجه این موضوع شوند قطعاً حساب شما را خواهند بست.

دلیل دومی که می­تواند خطرساز باشد این است، عده­ای افراد سودجو برای دزدی کردن از شما یک پیج قلابی در اختیارتان قرار می­دهند و کلاه‌برداری می­کنند. سعی کنید که از راه قانونی خود پیش بروید و مطالب آموزشی و به­جایی در صفحه خود قرار دهید تا فالوور جذب کرده و با رعایت اصول و نکاتی که لیست کرده­ایم، تیک آبی اینستاگرام خود را دریافت کنید.

 

تیک آبی اینستاگرام چیست؟

سؤالات متداول در رابطه با تیک آبی اینستاگرام

کاربران سؤالات بسیاری در این باره داشته­اند که ما بخش از آن­ها را جوابگو خواهیم بود، بنابراین اگر قصد دارید پاسخ پرسش­های خود را بگیرید، همراه ما باشید.

 

تیک آبی در کنار پروفایل نشان­ دهنده چیست؟

همه ما هنگامی‌که وارد اینستاگرام می­شویم در کنار پروفایل برخی از اشخاص یک علامتی شبیه به مهر آبی می­بینیم که در وسط آن تیک سفیدی وجود دارد، شاید تا به حال نمی­دانستید که این نشان چه اهمیتی دارد، با خواندن این مقاله اطلاعات سودمندی به دست آورده­اید.

این تیک آبی اینستاگرام نشان­دهنده مهر تأییدی است که از سوی شبکه اجتماعی قرار داده می­گردد تا پیج­های فیک و جعلی از پیج­های اصلی متمایز گردند. درواقع تیک آبی همان نماد از سوی اینستا است که موجب جلب‌توجه بسیاری افراد به‌سوی شما می­گردد.

 

آیا هرکسی می­تواند تیک آبی دریافت کند؟

همان‌طور که گفتیم اینستاگرام هیچ محدودیتی برای افراد مشخص نکرده است و هر شخصی حتی کاربران عادی نیز قادر به دریافت تیک آبی اینستاگرام خواهند بود. تائید شدن از سوی اینستا یک‌روند عمومی بوده و حتی شما که مقاله را مطالعه می­فرمایید نیز می­توانید تیک آبی دریافت کرده و اصالت و اعتبار در اینستاگرام کسب کنید.

 

چرا افراد قصد دریافت تیک آبی را دارند؟

دریافت تیک آبی در شبکه مجازی بسیار مهم است، مخصوصاً برای افرادی که در میان مردم صاحب ارزش و اعتبار هستند. تائید شدن در اینستا موجب موردتوجه قرار گرفتن پیج شما و اعتبار آن خواهد بود. تیک آبی مزایای بسیاری خواهد داشت و بیش­تر مشاغل موجود در آن و افراد مشهور سعی برگرفتن این مهر دارند.

 

بررسی درخواست تائید اکانت توسط اینستا چقدر زمان می‌برد؟

زمانی که با رعایت تمام شرایط و قوانین گفته‌شده و با انجام مراحل دکمه درخواست تأییدیه را فشردید، اینستاگرام شروع می­کند که درخواست شما را بررسی کند و درکنار آن عواملی همچون فعال بودن، منحصربه­فرد و میزان فالوورها و … نیز موردتوجه قرار می­گیرد. حال بعد از پایان بررسی­ها در قسمت اعلان­های اینستاگرام پیامی مبنی بر رد و تائید اکانت را دریافت خواهید کرد. درواقع برای این بررسی هیچ زمان دقیقی گفته نشده است.

 

صحبت­های پایانی

ما در این مقاله در رابطه با تیک آبی اینستاگرام و ترفندهای دریافت آن صحبت کردیم. آموختیم که چگونه می­توانیم حساب خود را در اینستاگرام رسمی کرده و از بقیه کاربران متمایز باشیم. برخی از افراد تصمیم می­گیرند برای دریافت این مهر تائید پیجی با تیک آبی خریداری کنند اما همان‌طور که در این مقاله اشاره کردیم بهترین راه برای دریافت آن کار کردن بر روی برند خود، جذب کاربران و انجام تبلیغات است.

ما سعی کرده­ایم به سؤالات متداول شما در این مقاله پاسخ دهیم تا بتوانید با رسمیت شناختن خود در اینستاگرام درآمد بالایی داشته و هیچ فرد سودجویی نیز نتواند از نام و برند شما سوءاستفاده کند. کارشناسان ما با تلاش شبانه­روزی خود بهترین ترفند­های ممکن دریافت این مهر آبی را در این مقاله لیست کرده­اند، نیازی به سرچ کردن بیش­تر نیست و شما می­توانید پاسخ سؤالات خود را در این مطلب یافت کنی

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

 1. سلام
  برای مثال اگه من یه آدم عادی باشم و تونسته باشم برای خودم اسمی دست و پا کنم میتونم تیک آبی بگیرم ؟
  یعنی ربطی به فالوور نداره >؟
  من عده ای رو دیدم که بدون داشتن حتی فالوور های بالای ۵۰۰ تا هم تیک آبی داشتن
  میشه یه توضیح بدید ؟

  1. سلام. ارتباط با فالوور داره، اما نه ارتباط مستقیم، فالوور هم یکی از فاکتورهاست که کمک میکنه به دریافت تیک آبی، اما اگر معروف باشید یا فاکتورهای دیگه رو داشته باشید، با فالوور کم هم میشه تیک آبی گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا