دیگر مطالب

راهنمای کسب درآمد با موبایل همراه با معرفی ایده‌های قابل اجرا

کسب درآمد با موبایل واقعیت دارد؟

با گوشی موبایل چقدر می توان درآمد داشت؟

کسب درآمد با موبایل چقدر سرمایه نیاز دارد؟

عجیب ترین کاری که با گوشی موبایلتان انجام داده اید چه بوده است؟ گرفتن یک عکس بسیار جالب یا ضبط یک فیلم فوق العاده و حرفه ای ؟ یا شما هم مثل بسیاری دیگر از افرادی که با گوشی های هوشمند هر روز سر و کار دارند، درگیر کارهای معمولی و روزانه مثل زنگ زدن و چک کردن شبکه های مجازی هستید؟

باورتان میشود که عده ای از کاربران گوشی های هوشمند بدون در دست داشتن هیچ ابزاری و تنها با کمک گرفتن از همان گوشی موبایل و دسترسی به اینترنت کسب درآمد میکنند؟ اگر باور نمیکنید تا انتهای این مطلب با آکادمی رونق همراه باشید که میخواهیم پدیده ای به نام کسب درآمد با موبایل را خدمتتان معرفی کنیم!

ویژگی های کسب درآمد با موبایل

کار کردن در هر جایی یکسری ویژگی ها دارد که قبل از وارد شدن به مبحث داغ کسب درآمد با موبایل بهتر است در ابتدا نگاهی بیاندازیم به ویژگی های بینظیر کسب درآمد از موبایل!

 • اولین ویژگی که کار کردن با موبایل دارد این است که امروزه دیگر گوشی های موبایلمان تبدیل به یک اعضایی از بدنمان شده اند و این بدین معنی میباشد که در همه جا و هر زمانی که بخواهیم میتوانیم به آن دسترسی داشته باشیم و کار هایمان را انجام دهیم! پس دیگر محدودیتی برای کسب درآمد ندارید!
 • دومین ویژگی این است که اکثر کسب و کار هایی که با موبایل راه اندازی میشوند، نیازی به هیچ سرمایه اولیه ندارند و تنها سرمایه مورد نیاز همان گوشی موبایل و اینترنت میباشد.
 • کسب درآمد با موبایل برای همه افراد در هر شغلی و هر سن و سالی امکان پذیر است و از این بابت هم هیچ محدودیتی ندارید!

 

کسب درامد با موبایل، بیشتر مناسب چه افرادی میباشد؟

کسب درامد با موبایل

قبل از آنکه به صورت کامل وارد مسئله کسب درامد با موبایل بشویم بهتر است بدانیم که اصلاً ایده کسب درامد با موبایل مناسب چه کسانی است و چه کسانی می توانند برای کسب درامد با موبایل وقت بگذارند و در این زمینه موفق شوند و سود زیادی را بتوانند کسب کنند؟

معمولاً وقتی که صحبت از کسب درامد با موبایل می‌شود مردم در مواجهه با این مسئله به دو دسته تقسیم می شوند.

دسته اول آنهایی هستند اصلا اعتقادی به این قضیه ندارند و فکر می‌کنند که کسب درامد با موبایل یا کلا  کسب درآمد از اینترنت و هر کاری به غیر از کارهای فیزیکی قرار است یک کلاهبرداری باشد و یا اگر هم واقعا وجود داشته باشد، قرار نیست که طوری باشد که نتوانیم روی درآمد آن حساب باز کنیم!

دسته دوم از افراد هم اشخاصی هستند که معمولا وقتی که مواجهه با داستان کسب درامد با موبایل می‌شوند حتماً فکر می‌کنند که همه می توانند با داشتن یک موبایل به کسب درآمد بپردازند در حالی که اینگونه نیست.

معمولاً کسب درامد با موبایل بیشتر مناسب خانم های خانه دار و یا دانشجوها و دانش آموزان می باشد که در واقع کار و شغل اصلی آنها یک کار دیگری است که می‌خواهند در کنار آن  کارشان به یک کار نیمه وقتی هم تمرکز کرده و درآمدی نیز از این طریق برای خودشان کسب کنند.

بنابراین اگر دانشجو یا دانش آموزی هستید و یا یک زن خانه داری که بیشتر روزتان را بیکار می باشید می توانید با داشتن یک موبایل هوشمند و با دسترسی معمولی به اینترنت به کسب درامد با موبایل مشغول شوید.

 

کسب درامد با موبایل، چقدر سرمایه نیاز دارد؟

جواب این سوال می تواند هم پیچیده و هم بسیار ساده باشد. شما برای شروع هر کسب و کاری چه به صورت فیزیکی و چه به صورت مجازی نیاز به یک سرمایه ابتدایی یا سرمایه فیزیکی دارید که بتوانید با قدرت کار تان را استارت زده و با پیشرفت بسیاری آن را جلو ببرید و این تقریباً در همه کارها یکسان است.

البته در این میان برخی از کارها نیز هستند که شما برای استارت زدن آنها به سرمایه بسیار زیادی نیاز دارید! ولی خوشبختانه کسب‌ درآمد با موبایل نیاز به هیچ سرمایه خاصی ندارد و در واقع تنها سرمایه‌ای که هر شخصی باید برای کسب درامد با موبایل آن را در میان بگذارد وقت خود و داشتن یک موبایل هوشمند و دسترسی به اینترنت می باشد که اگر این سه مورد را داشته باشد می‌تواند از همین امروز به کسب درامد با موبایل شروع کند.

البته اگر شخصی بخواهد سرمایه بگذارد که چه بهتر! این اشخاص می‌توانند با قدرت بیشتری کار را شروع کرده و استارت بزنند و سود خیلی بیشتری از شخصی که هیچ سرمایه ای در این کار نگذاشته است ببرد. کسب درامد با موبایل میتواند خیلی پیچیده و به قسمت های خیلی زیاد و متفاوتی تقسیم شود که ما سعی کرده ایم تا حدودی این مسئله را برایتان ساده سازی کنیم.

 

داستان تبدیل شدن موبایل به یک ابزاری برای کسب درآمد!

صدها سال پیش اگر شخصی می خواست تا کسب درآمد و یک منبع درآمدی داشته باشد حتماً باید یا در جایی کار می‌کرد و یا صاحب یک پلتفرم فیزیکی برای خدمات رساندن به مردم بود تا بتواند از این طریق منبع درآمدی برای خودش و خانواده‌اش داشته باشد. به هر حال هر کاری که در آن زمان می کردید مجبور بودید تا آن کار را با حضور فیزیکی خودتان و به صورت فیزیکی انجام دهید.

ولی با ظهور اینترنت و کامپیوتر این معادلات به طور کامل به هم ریخت و بسیاری از مردم کارهای خودشان را رها کرده و یا از صفر، کارشان را به صورت اینترنتی شروع کردند. بسیاری از کارهای نو ظهوری پیدا شدند که قبل از آن حتی مردم به فکرشان هم نمی رسید که بتوانند از این راهها یک منبع درآمدی داشته باشند!

به هر حال نعمتی به نام اینترنت باعث شد انسان ها بدون اینکه در جایی حضور فیزیکی داشته باشند و یا یک کار فیزیکی خاصی انجام دهند، بتوانند با یک سری از کارها و تماما از بستر اینترنت و یا تنها با یک کامپیوتر کسب درآمد داشته باشند.

مدتی طول کشید تا مردم واقعاً باور کنند که می‌شود از بستر اینترنت هم کسب درآمد داشت و بعد از مدتی تقریباً این پدیده طبیعی شد و بسیاری از مردم به این سمت گرایش پیدا کردند و در حوزه های مختلف اینترنتی و کامپیوتری شروع به کار کردن و یا ایجاد یک بیزینس اینترنتی نمودند.

اینها همه در حالی است که امروزه تقریباً ۳۰ تا ۴۰ درصد از بیزینس هایی که امروزه می بینیم کارشان را علاوه بر این که به صورت فیزیکی، به صورت اینترنتی و مجازی هم دنبال می‌کنند و حتی بسیاری از بیزینس های قدرتمند کاملاً در بستر اینترنت شکل یافته‌اند و سالیان سال است که میلیاردها و یا حتی خیلی بیشتر از میلیاردها سود ماهانه کسب می‌کنند. این بدین معنی است که ما شاهد یک تغییر اساسی در شیوه های کسب درآمد انسان ها هستیم.

امروزه با پیشرفته تر شدن گوشی های موبایل متوجه این نکته هستیم که کم کم این ویجت های کوچک که در ابتدا تنها با هدف ارتباط برقرار کردن ساده ساخته شده بودند، امروزه برای خودشان تبدیل به یک کامپیوتر پیشرفته شده اند که در هر کجا و هر جایی میتوانیم از آنها برای انجام دادن کارهایی استفاده کنیم که قبلا برای انجام دادنشان به یک کامپیوتر نیاز بود! همین مسئله باعث شد تا این دستگاه ها تبدیل به یک ابزاری قدرتمند برای کسب درآمد از اینترنت بشوند!

به صراحت میشود گفت که داستان پیشرفت موبایل ها تا جایی پیش خواهد رفت که مردم کاملا باور کرده و به این موضوع عادت کنند که میشود تنها با یک گوشی هوشمند هم کسب درآمد فوق العاده ای انجام داد!

اگر هنوز هم باور نمیکنید که واقعا تنها با داشتن یک عدد گوشی هوشمند و دسترسی به اینترنت میشود کسب درآمد کرد! در ادامه مطلب برایتان راه هایی را که میتوانید از آنها تنها با یک گوشی موبایل کسب درآمد کنید را معرفی کرده ایم.

 

کسب درامد با موبایل از طریق شبکه های مجازی

کسب درامد با موبایل

شبکه های مجازی پدیده هایی هستند که حتی قبل از این که گوشی‌های هوشمند وارد بازار شوند و در زندگی مردم نقش بزرگی را ایفا کنند وجود داشتند. شبکه‌هایی مثل فیسبوک یا یاهو و … ولی با به روی کار آمدن گوشی های هوشمند شبکه‌های مجازی نیز یک حال تازه‌ای گرفتند و نظر بسیاری از مردم را به خودشان جلب کردند.

این شبکه ها همانطور که از اسمشان نیز پیداست در ابتدا تنها به خاطر این ساخته شدند که مردم روزمرگی های شان و یا تصاویر خودشان و خانواده شان را با همدیگر به اشتراک بگذارند و به نوعی از حال دوستان صمیمی و دوستان قدیمی شان با خبر بشوند.

وقتی به کاربرد شبکه های مجازی که امروز که در سال ۲۰۲۰ قرار داریم را با سال‌های ابتدایی شبکه‌های مجازی مقایسه می‌کنیم ظاهراً یک تغییر اساسی و دگرگونی عمیقی در آنها صورت گرفته است شاید اگر در آن سالها به یک کاربری از یکی از شبکه‌های مجازی میگفتید که تو می توانی تنها با همین شبکه مجازی میلیاردها پول ماهانه کسب درآمد کنی اصلا باورش نمی شد و یا حتی ممکن بود به شما بخندد!

ولی امروزه بسیاری از مردم جهان و ایران این کار را انجام میدهند و میلیون ها و میلیارد ها از این راه کسب درامد میکنند!

از طریق بسیاری از شبکه های مجازی میشود کسب درآمد خوبی را تجربه کرد، ولی در کشور ما ایران بیشترین میزان کسب درآمد از شبکه های مجازی، به دو اپلیکیشن تلگرام و اینستاگرام باز میگردد و بهمین خاطر ما هم این دو اپلیکیشن و همچنین روش هایی را که میتوانید از این دو شبکه اجتماعی درآمد زایی کنید را خدمتتان معرفی کرده ایم.

 

کسب درآمد از اینستاگرام (محبوب ترین روش کسب درآمد با موبایل )

کسب درامد با موبایل

تقریباً ۶ سال پیش بود که اینستاگرام به صورت کامل در بین مردم ایران جا افتاد و بسیاری از کاربران را عاشق خودش کرد، مدت زیادی نگذشت که خیلی ها با الگو گرفتن از کاربران خارجی اینستاگرام به این فکر افتادند تا از این شبکه مجازی کسب درآمد کسب کنند.

شاید ایده اولیه کسب درآمد از شبکه های مجازی و خود اینستاگرام، سلبریتی های مشهور خارجی بودند که در ابتدا دنبال کنندگان و یا به اصطلاح فالوور های زیادی را برای خودشان جذب کردند و صفحه خودشان را تبدیل به یک پلتفرمی برای تبلیغات کرده و از این راه سود های بسیار زیادی را نیز کسب کردند و بعد از آن بود که به فکر سلبریتی های ایرانی هم رسید تا همین کار را انجام دهند و یک منبع درآمد عالی برای خودشان از موبایل و اینستاگرام داشته باشند.

ولی کار به سلبریتی ها ختم نشد و بعد از این دسته از افراد، انسان‌های عادی هم با تکنیک‌های بلاگری و یا روش‌های دیگر با ارائه ارزشی به مخاطب هایشان که این ارزش می تواند چیزهای مختلفی باشد (برای مثال خنداندن مردم یا سرگرم کردن آنها و یا ارائه یک آموزش ارزشمند) توانستند دنبال کنندگان زیادی را برای خودشان دست و پا کنند و از این طریق اقدام به تبلیغات برندهای مختلف کرده و با این راه کسب درآمدی با موبایل داشته باشند!

ولی کسب درآمد از شبکه های مجازی به اینها هم محدود نشد و بسیاری از شرکت‌ها و بیزینس ها کار خودشان را به صورت مجازی و از طریق شبکه‌های مجازی و به خصوص در پلتفرم اینستاگرام دنبال کردند و به همین خاطر برای خودشان صفحه‌ای ساختند و اقدام به تولید محتوای حرفه ای در آن کردند تا بتوانند از این طریق فالوورهایی برای خودشان دست و پا کنند تا بتوانند با بازاریابی در بین این فالوورها آن ها را تبدیل به مشتری خودشان کرده و قسمتی از فروش شان را از طریق شبکه‌های مجازی تامین کنند.

این بدین معنی است که بعد از این اتفاقات هر شخصی که تنها دسترسی به یک موبایل هوشمند و یک اینترنت معمولی داشت، قادر به کسب درامد با موبایل بود ! کسب درآمدی که تنها ابزارش یک موبایل و یک شبکه اجتماعی بود!

 

کسب درآمد از اینستاگرام با بلاگری

اگر شما هم میخواهید کسب درامد با موبایل از طریق شبکه‌های اجتماعی و به خصوص اینستاگرام داشته باشید می توانید چندین راه را امتحان کنید. یکی از این راه‌ها این است که به بلاگری بپردازید و در موضوعاتی که مورد علاقه خودتان نیز است اقدام به تولید محتوای حرفه‌ای بکنید و بعد از مدتی که برای خودتان مخاطبین و طرفداران زیادی پیدا کردید اقدام به تبلیغات در صفحه خودتان بکنید و تبلیغات کسب و کار های مختلف را انجام دهید که این کار می تواند سود بسیار خوبی هم برایتان داشته باشد.

 

کسب درآمد از اینستاگرام با فروش محصولات

اگر علاقه‌ای به بلاگری در اینستاگرام ندارید می‌توانید یک صفحه اینستاگرامی ایجاد کنید که در آن بتوانید محصولات خودتان که می‌تواند محصولات آموزشی باشد و هم می‌تواند محصولات فیزیکی باشد بکنید و سپس اقدام به بازاریابی از طریق اینستاگرام برای محصولاتتان بکنید و یک فروش بسیار زیاد و سودآور را برای خودتان تجربه کنید.
اگر هم محصولی برای خودتان ندارید می‌توانید برای دیگران این کار را انجام دهید و با مشارکت در فروش و فروختن محصولات دیگران قسمتی از سود فروش را برای خودتان بردارید.

 

ادمین اینستاگرام بشوید!

البته به جز این موارد گفته شده ،اخیرا هم یک شغل دیگری در بستر اینستاگرام ظهور پیدا کرده است که شما در آن کافی است تا مقداری در زمینه کار کردن با نرم افزار اینستاگرام حرفه ای باشید و بتوانید تولید محتوای حرفه‌ای را برای بیزینس های مختلف اینستاگرامی انجام دهید و سپس بعد از اینکه این مهارت‌ها را کسب کردید به صفحات اینستاگرامی درخواست کار برای ادمین شدن پیجشان بدهید و بدین ترتیب استخدام شوید.

تنها کاری که باید بکنید این است که خدمات افزایش فالوور را برای این صفحات انجام دهید و جواب دایرکت ها یا کامنت هایشان را بدهید و ماهانه مبلغی را برای این کارتان دریافت کنید اگر یک ادمین حرفه‌ای باشید در حال حاضر می توانید با قبول کردن مدیریت چند پیج ماهانه بالای ۵ الی ۱۰ میلیون تومان درآمد داشته باشید. همچنین ناگفته نماند که کسب درامد از اینستاگرام در حال حاضر محبوب ترین روش کسب درامد با موبایل در ایران می باشد و بیش از ده‌ها هزار نفر از این طریق در حال کسب درآمد می باشند که سود بسیار زیادی را نیز تجربه می‌کنند.
برای آشنایی با سایر روش‌های کسب درآمد از اینستاگرام به این مطلب مراجعه کنید. روش های کسب درآمد از اینستاگرام

 

کسب درآمد موبایل از تلگرام

کسب درامد با موبایل

تلگرام یکی دیگر از پلتفرم هایی است که می توانید از طریق آن کسب درامد با موبایل انجام دهید. ولی متاسفانه بعد از اینکه این شبکه اجتماعی و پیام رسانی در ایران دچار فیلتر و محدودیت شد بسیاری از کسب و کارها در همان ابتدا که قسمت عمده ای از فعالیت هایشان را در داخل تلگرام انجام می‌دادند دچار ورشکستگی شدند.

ولی بعد از مدتی و رفته رفته تعداد کاربرانی که تلگرام در جغرافیای ایران از دست داده بود به سمت این شبکه اجتماعی بازگشتند. دلیل آن هم این بود که مردم دیگر می توانستند با انجام یکسری کارهایی محدودیت‌ها را دور زده و از این شبکه اجتماعی استفاده کنند.

البته باید این را هم خاطر نشان کرد که مهمترین دلیل اینکه تلگرام تا حد زیادی توانسته کاربر های از دست رفته اش را دوباره به سمت خودش جذب کند این بود که شبکه اجتماعی و پیام رسانی مناسب و قدرتمندی که بتواند در ایران جایگزین ‌تلگرام باشد پیدا نشد و مهم ترین و قدرتمندترین رقیبی که برای تلگرام بعد از فیلتر شدن آن وجود داشت شبکه پیام رسانی و اجتماعی واتساپ بود که به گفته بسیاری از کاربران تلگرامی نمی‌شد حتی نصف کارهایی که با تلگرام انجام می‌دهند را با این شبکه اجتماعی انجام دهند.

به خاطر همین تلگرام تا حدود زیادی توانسته کاربران از دست رفته اش را دوباره به دست بیاورد و این بدین معنی است که بسیاری از کسب و کارها دوباره برای سرمایه‌گذاری در این شبکه اجتماعی و پیام رسانی آستین بالا بزنند ولی این بار به صورت تضمینی و شاید برای همیشگی! چرا که دیگر قرار نیست محدودیتی فراتر از فیلتر برای تلگرام اعمال شود و تلگرام هم تقریباً بسیاری از کاربران از دست رفته اش را به خودش جذب کرده است.

حالا که داستان تلگرام را برایتان گفتیم بهتر است برویم سراغ این که چگونه می توانیم از تلگرام و کسب درامد با موبایل داشته باشیم.

با اینکه قدرت بازاریابی در تلگرام و اندازه شبکه اجتماعی اینستاگرام نیست ولی می‌تواند همچنان درآمد خوبی را برای صاحبان کسب و کارها و بیزینس ها داشته باشد.

البته این تمام ماجرا نیست و اگر شما حتی صاحب بیزینس و کسب و کار فیزیکی یا مجازی نباشید می توانید تنها با ایجاد یک کانال تلگرامی و شروع تولید محتوای حرفه ای در داخل آن در موضوعات مختلف مخاطبین زیادی را به سمت کانال خودتان جذب کنید و بعد از اینکه تعداد اعضای کانالتان تا حد معینی پیشرفت کرد، شروع به گرفتن تبلیغات  از بسیاری از کسب و کارهایی که می‌خواهند دیده شوند بکنید، که این کار نیز می‌تواند تا حد زیادی شما را به سود قابل قبولی برساند!

 

مزایایی که کسب درآمد با موبایل از طریق شبکه های اجتماعی برایتان دارد:

   • بعد از گذشت مدتی تلاش دیگر قرار نیست انرژی زیادی از شما برای ادامه کار هدر برود! چرا که ایجاد یک بیزینس در شبکه های اجتماعی و به خصوص اینستاگرام، تنها اوایل سختی دارد و بعد از مدتی پیشرفت شما بصورت کاملا صعودی اتفاق می افتد و تها کافی است از آن لذت ببرید!
   • شما با انتقال کسب وکار فیزیکتان به شبکه های اجتماعی قرار است پیرشرفت بزرگی را تجربه کنید که رسیدن با آن پیشرفت در دنیای واقعی برایتان بالای میلیارد ها هزینه ایجاد میکرد! آن هم این است که در واقع شما با ایجاد یک صفحه و حرفه ای کار کردن بر روی آن و رساندن مخاطب هایتان تا یک حد معینی، انگار که یک مغازه در پر تردد ترین جای ممکن شهر خریداری کرده اید و هر روز محصولاتتان را در آن به صدها و هزاران نفر نشان میدهید و طبیعتا این کار باعث افزایش فروش فوقالعاده شما میشود!
   • تمامی کار های شما در این گزینه از کسب درآمد با موبایل تقریبا از داخل خانه و با یک گوشی انجام میشود و به صراحت میشود گفت که اگر بتوانید حرفه ای بر روی اینستگرام خودتان کار کنید، صاحب درآمد خیلی بیشتر از زمانی خواهید شد که صاحب یک بیزینس فیزیکی بوده اید!

 

تمامی آنچه که در این مطلب کسب درامد با موبایل برایتان معرفی کرده ایم تنها روش های کسب درامد با موبایل از طریق شبکه‌های مجازی بود ولی راه هایی نیز وجود دارد که شما می توانید بدون اینکه حتی در شبکه‌های مجازی عضو باشید از آنها برای کسب درامد با موبایل استفاده کنید.

 

کسب درآمد با موبایل از طریق تایپ

در حال حاضر برخی از شرکت ها هستند که همیشه به تعدادی نیرو جهت تایپ یک سری فایل های پی دی اف و یا فایل های صوتی نیاز دارند و خوشبختانه برای اینکه بتوانید با این شرکت ها همکاری کنید و از این طریق درامد زایی کنید، قرار نیست در جایی حضور فیزیکی داشته باشید و یا ابزار های خاصی در دسترستان باشد.

شما تنها با داشتن یک گوشی موبایل میتوانید به این شرکت ها درخواست کار داده و از آنها پروژه دریافت کنید و با رایت قوانین خاصی شروع به تایپ از روی فایل های پی دی اف و یا فایل های صوتی بکنید و مبلغ قابل قبولی هم از این کار دریافت کنید.

معمولا فایل هایی که این شرکت ها در اختیار فریلنسر ها قرار میدهند، فایل های پی ادف از روی کتاب های قدیمی میباشد که نیاز است شخصی تک تک جملات در کتاب را تایپ کرده و در یک فایل ورد به آنها تحویل دهد!

و یا همچنین فایل های صوتی که شما باید با گوش دادن به آنها به تایپ کردنشان بپردازید و فایل صوتی را به فایل ورد تبدیل کنید!
مزایایی که این نوع از کسب درامد با موبایل میتواند بریتان داشته باشد بدین شرح میباشد:
 • هیچوقت قرار نیست در جایی حضور فیزیکی داشته باشید و معمولا تنها با ارتباط برقرار کردن با یک شخص مسئول کار میتوانید هم پروژه ها را دریافت کنید و هم بعد از اتمام کار پروژه را تحویل داده و هزینه را دریافت کنید!
 • برای اینکار حتما لازم نیست که گوشی شما گرانقیمت و مدل بالا باشد و معمولا میشود با یک گوشی یا تبلت ارزان قیمت هم همانکار ها را انجام داد.
 • بعد از اتمام هر پروژه که معمولا به شما یک هفته فرصت داده میشود تا آن را به اتمام برسانید، امکان واریز مبلغ برایتان وجود دارد و به عبارتی میتوانید هزینه زحمتتان را بصورت هفتگی دریافت کنید!

 

کسب درامد با موبایل از طریق تولید و فروش محتوای آموزشی

به دست آوردن پول با موبایل

این کار یکی از بهترین و تضمینی ترین کار ها و ایده های کسب درآمد با موبایل میباشد که میتواند شما را به درآمد بسیار زیاد تر از آنچیزی که در نظر داشته اید، برساند! شاید با خواندن تیتر این قسمت از این مقاله این فکر را بکنید که برای اینکه بتوانید از این گزینه کسب درآمد بکنید حتما باید یک چیزی خیلی پرطرفدار آموزش بدهید و یا در یک کاری خیلی زیاد تخصص داشته باشید که بتوانید به آموزش آن و حتی به فروش گذاشتن آموزش هایتان بپردازید! نه!

شما با داشتن کمترین و کوچک ترین اطلاعاتی در هر زمینه ای میتوانید یک سری آموزش های کامل و جامع برای آن موضوع دست و پا کنید و بعد از اینکار برای همیشه از فروش رفتن این محصول آموزشیتان، سود زیادی کسب کنید!

برای تهیه این آموزش ها و بازاریابی برای فروش محصولتان باز هم شما تنها به یک گوشی موبایل هوشمند نیاز دارید که البته اگر این گوشی از دوربین با کیفیتی هم برخوردار باشد، برای شما یک امتیاز مثبت به شمار میرود!

شما با ضبط ویدیوئی آموزش هایتان و یا تهیه عکس نوشته و پی دی اف های آموزشی که همه شان تنها با گوشی انجام میشوند، یک دوره آموزشی میسازید و سپس با ایجاد تبلیغ های متعدد و همکاری با پیج ها و یا کانال ای تلگرامی پر بازدید اقدام به معرفی محصول خودتان میکنید و از این طریق سود بسیار زیادی را کسب میکنید

البته اگر دانش لازم برای ایجاد یک سایت را نیز در کنار این کار داشته باشید مشتریان شما به راحتی و تنها با چند کلیک بصورت آنلاین خریدشان را انجام میدهندف هم شما به سودتان میرسید و هم مشتریانتان بصورت سریع به محصول مورد نظرشان!

لازم به ذکر است که امروزه تنها با یک گوشی موبایل میتوانید اقدام به ایجاد یک وبسایت نمایید و اصلا کار سختی نیست.

علاوه بر موارد گفته شده شما برای تهیه یک دوره آموزشی جذاب و با ارزش نیاز به چند نرم افزار دیگر نیز دارید که همه شان برای گوشی موبایل میباشد!

نرم افزار های اینشات و کاین مستر برای ادیت ویدیو حرفه ای با موبایل و همچنین نرم افزار حرفه ای پیکس آرت برای ویرایش حرفه ای تصاویر!

 

کسب درآمد با موبایل از طریق مشارکت در فروش

شاید این فکر به ذهن شما هم خطور کند که اگر شخصی محصولی خاص یا یک مهارتی نداشته باشد، نمیتواند از اینترنت و موبایل کسب درآمد داشته باشد! ولی اصلا اینگونه نیست! شما حتی اگر محصولی هم نداشته باشید میتوانید با افاردی که محصولی برای فروش دارند مشارکت در فروش انجام دهید و سود بسار خوبی را از این کار کسب کنید!

برای اینکار هم قرار نیست دسترسی به ابزار های خاص و پیچیده ای داشته باشید! تنها کافیست یک موبایل و یک اینترنت داشته باشید و سپس اقدام به ایجاد یک پیج اینستگرامی یا تلگرامی و یا هر شبکه اجتماعی که احساس میکنید از قدرت لازم برای بازاریابی برخوردار است، بکنید و کارتان را شروع کنید.

این کار میتواند مزایای بسیار زیاد و مفیدی برای شما داشته باشد که از جمله آنها میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

 • سرمایه ای که شما برای شروع این کار نیاز دارید تقریبا صفر است و تنها ابزار شما گوشی موبایل هوشمند در دستتان میباشد!
 • نیاز به کار تمام وقت نیست و تنها با چند ساعت کار در روز و البته مستمر میتوانید به یک منبع درآمد قابل قبولی دست پیدا کنید!
 • شما نه قرار است در جریان تولید محصول باشید و نه قرار است که در گیر کار های انبار و … باشید. شما برای محصولات خاصی که در اختیارتان قرار میگیرد، تولید محتوای حرفه ای انجام میدهید و از این طریق مشتریان زیادی را برای محصولات پیدا میکنید و فروش را انجام میدهید و معمولا مشتری خرید را بصورت آنلاین و از لینک مخصوص شما انجام میدهد و شما درصد خودتان را از این فروش کسب میکنید که بسته به شرکتی که با آنها همکاری میکنید، متفاوت است ولی معمولا درصد سود مشارکت کننده های فروش تا ۳۰ درصد هم میرسد!

 

سوالات متداول کسب درآمد با موبایل

کسب درآمد با موبایل واقعیت دارد؟

بله واقعیت دارید، در این مطلب به چند نمونه واقعی و در حال اجرا اشاره می شود.

با گوشی موبایل چقدر می توان درآمد داشت؟

روش های درآمد اینترنتی از جلمه موبایل سقف مشخصی ندارند، از ماهی ۲ت تا چند صد میلیون یا حتی میلیارد

کسب درآمد با موبایل چقدر سرمایه نیاز دارد؟

برای برخی ایده ها نیاز به کمی تجهیزات است اما برای خیلی از ایده ها نیاز به هیچ تجهیزاتی ندارید و با خود گوشی موبایل قابل استارت است.

 

نتیجه گیری

کسب درآمد همیشه یک موضوع جدی در جامعه بوده است که تمامی انسان ها برای اینکه بتوانند در این عصر جدید ادامه حیات و بقا داشته باشند به آن نیاز دارند، ولی کسب درآمد به چه شیوه هایی و با چه قیمتی؟!

ممکن است شخصی صبح تا شب دست به کارهای بسیار سنگین و گاهاً خطرناکی بزند که هم سلامت روحی و هم سلامت جسمی اش به خاطر این کار و صرفای برای میبلغی بسیار ناچیز به خطر بیفتد! در مقابل انسان هایی هم هستند که تنها با دسترسی به اینترنت و داشتن یک کامپیوتر یا گوشی موبایل کسب درآمد می‌کنند و سود زیادی نیز از این کارشان برمی‌دارند.

علاوه بر اینها شما امروزه دست به هر کاری که بخواهید بزنید یا باید یک رزومه کاری قوی داشته باشید و یا یک سابقه کاری که بتوانید در کاری استخدام بشوید و یا اگر که اهل استخدام شدن و دستور گرفتن نیستید حتماً باید یک سرمایه قدرتمندی داشته باشید تا بتوانید به عنوان یک کارآفرین و مدیر یک بیزینس نوپا شروع به ایجاد کسب و کار خودتان کرده و از این طریق درآمد کسب کنید. تازه این گزینه مناسب هر شخصی نیست و سود دهی آن نیز تضمینی نمیباشد و ممکن است نتوانید مدیریت درستی داشته باشید و علاوه بر اینکه نتوانید سودی از کسب و کارتان بردارید، متحمل ضرر و زیان نیز بشوید.

در مقابل اینها شما میتوانید انتخاب کنید که با سرمایه خیلی اندک و شاید با ۵ تا ۱۰ میلیون تومان کسب و کار خانگی خودتان را راه اندازی کنید که  تنها ابزار مورد نیازتان برای این کار هم تنها گوشی موبایل در دستتان و یک اینترنت قابل قبول و یک سری نرم افزار هایی که قرار است بر روی گوشیتان نصب شود!

همچنین همانطور که گفتیم در این کار شما نیاز به سرمایه خاصی ندارید و همچنین نیاز به مهارت خاصی که برای یاد گرفتنش مجبور باشید سالها در کنار استادی یا در شرکتی کار کنید تا مهارت را به دست آورید هم ندارید!   پس بهتر است از همین امروز شروع کرده و تجربه شیرین کسب درامد با موبایل را نیز به زندگی تان اضافه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا