دیگر مطالب

نحوه یافتن پیج اینستاگرامی مناسب برای تبلیغات در اینستاگرام

در حال حاضر یافتن پیج اینستاگرامی مناسب برای تبلیغات در اینستاگرام یکی از مهم ترین دغدغه های بسیاری از کسب و کار ها می باشد. بسیاری از کسب و کار هایی که به تازگی پیج اینستاگرام خود را برای فروش محصول و یا ارائه خدمات راه اندازی کرده اند، برای جذب فالوور های بیشتر و به خصوص جذب مخاطبان هدف باید در پیج های پربازدید اینستاگرام کسب و کار خود را معرفی کرده و تبلیغات خود را در آن ها قرار دهند.

حال این موضوع که چه پیج هایی برای تبلیغات در اینستاگرام مناسب بوده و چگونه می توان آن ها را یافت، یک امر کاملا تخصصی می باشد. برای یافتن پیج های اینستاگرامی مناسب برای تبلیغات در اینستاگرام باید اقدامات بسیار زیادی را انجام داد و بهتر است برای انجام این کار با کارشناسان حوزه بازاریابی شبکه های اجتماعی مشورت نمود.

یکی از بهترین وبسایت ها برای تبلیغات در اینستاگرام تبلیغ‌چه میباشد که امروز ترند یک تبلیغات اینستاگرامی میباشد

در صورتی که قصد یافتن پیج های اینستاگرامی مناسب برای تبلیغات در اینستاگرام را دارید باید به برخی فاکتور ها و معیار ها توجه داشته و آن ها را در زمان یافتن پیج های اینستاگرامی مناسب مد نظر قرار داد. این فاکتور ها و معیار ها عبارتند از:

 • میزان ارتباط پیج مورد نظر با پیج شما از نظر حوزه فعالیتی
 • بررسی تعداد دنبال کنندگان و دنبال شوندگان پیج
 • بررسی میزان تعامل دنبال کنندگان با محتوای پیج
 • بررسی تعداد بازدید استوری های پیج مورد نظر
 • بررسی تبلیغات درج شده در پیج منتخب

با رعایت این فاکتور ها و معیار ها به راحتی می توان بهترین پیج های اینستاگرام برای تبلیغات را یافته و از طریق آن ها محصولات و خدمات کسب و کار خود را معرفی نمود. اینستاگرام و تبلیغات در رشد فروش بسیاری از کسب و کار ها تاثیر گذار بوده و این موضوع امروزه کاملا ثابت شده است.

 

بررسی میزان ارتباط پیج منتخب با پیج شما از نظر حوزه فعالیتی

در هنگام بررسی و یافتن یک پیج مناسب برای تبلیغات در اینستاگرام، اولین قدم بررسی این موضوع است که آیا پیج منتخب از نظر حوزه فعالیتی با پیج شما ارتباطی دارد یا خیر. این موضوع تاثیر بسیار زیادی در جذب مخاطبان هدف و افزایش فروش خواهد داشت و باید به آن توجه بسیار زیادی داشت.

به طور مثال اگر پیج شما در حوزه فروش دارو های گیاهی فعالیت دارد، نباید در یک پیج مربوط به تولید محتوا در حوزه موسیقی تبلیغات انجام داد و بهتر است در پیج هایی تبلیغات اینستاگرامی انجام داد که در حوزه سلامتی یا طب سنتی فعالیت دارند.

بنابراین این نکته که حوزه کاری پیج مورد نظر چقدر با هدف و رسالت پیج شما مرتبط است، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. هر چقدر این میزان ارتباط بیشتر باشد، نتایج بهتری نیز می توان از تبلیغات در این پیج ها به دست آورد.

 

تبلیغ در اینستاگرام

 

موضوع دیگری که باید در هنگام پیدا کردن پیج اینستاگرامی مناسب برای تبلیغات در اینستاگرام به آن توجه داشت، تعداد دنبال کنندگان و دنبال شوندگان پیج های منتخب است. طبق نظر کارشناسان بازاریابی شبکه های اجتماعی، پیج هایی برای تبلیغات در اینستاگرام مناسب هستند که بیشتر از ۱۰ کا فالوور دارند. به عبارت دیگر پیج هایی که دارای تعداد فالوور کمتر از ۱۰ کا هستند، برای تبلیغات مناسب نبوده و تاثیر بسیار کمی خواهند داشت.

علاوه بر آن اگر پیجی دارای تعداد دنبال شوندگان یا همان فالووینگ های بسیار زیاد باشد، بدین معنا است که این پیج از طریق فالو و آنفالو کردن پیج های مختلف با استفاده از ربات های مخصوص در حال افزایش تعداد فالوور های خود می باشد. این پیج ها نیز برای تبلیغات در اینستاگرام مناسب نبوده و تاثیر بسیار کمی خواهند داشت.

 

بررسی میزان تعامل دنبال کنندگان با محتوای پیج

منظور از بررسی میزان تعامل دنبال کنندگان با محتوای یک پیج اینستاگرامی، بررسی تعداد لایک، کامنت و بازدید از پست های پیج اینستاگرامی منتخب می باشد. معمولا تعداد لایک پست های یک پیج باید بین ۱۰ تا ۳۰ درصد تعداد دنبال کنندگان پیج و همچنین تعداد کامنت پست ها نیز باید بین ۲ تا ۱۰ درصد تعداد دنبال کنندگان پیج باشد. در غیر این صورت می توان به این موضوع پی برد که تعداد زیادی از فالوور های پیج مورد نظر فیک یا غیر واقعی هستند.

برای اطمینان یافتن از واقعی بودن فالوور های یک پیج اینستاگرام بهتر است کامنت ها را بررسی نمود زیرا بسیاری از پیج هایی که دارای فالوور های فیک هستند از ربات های کامنت گذار استفاده می کنند که کاملا قابل شناسایی هستند. برای تبلیغات در اینستاگرام استفاده از پیج هایی که دارای تعداد زیادی فالوور های فیک و غیر واقعی هستند، به هیچ وجه توصیه نمی شود زیرا هیچ تاثیری نخواهند داشت.

تبلیغ در استوری

قابلیت استوری اینستاگرام یکی از جدیدترین و پربازده ترین روش های تبلیغات در اینستاگرام به شمار می آید. اگر قصد استفاده از این روش برای تبلیغات در اینستاگرام را دارید، باید از پیج مد نظر برای تبلیغات درخواست اسکرین شات از آمار بازدید استوری نمایید. در صورتی که آمار بازدید از استوری های پیج منتخب مورد انتظار شما بود، درخواست تبلیغات از آن پیج نمایید.

 

بررسی تبلیغات درج شده در پیج منتخب

زمانی که یک پیج اینستاگرامی را برای تبلیغات در اینستاگرام مورد بررسی قرار می دهید، بهتر است تبلیغات درج شده در این پیج را از نظر تعداد بازدید، تعداد لایک، تعداد کامنت بررسی نمود. علاوه بر آن پیشنهاد می شود با ادمین پیج هایی که در این پیج منتخب تبلیغات انجام داده اند، ارتباط برقرار کرده و نظر آن ها را نیز جویا شد. اگر ادمین این پیج ها از انجام تبلیغات در پیج مورد نظر کاملا راضی بودند، می توان به پیج منتخب برای تبلیغات در اینستاگرام اعتماد کرد.

 

تبلیغچه

مزایای تبلیغات در پیج های پربازدید اینستاگرام

پیج های اینستاگرامی پربازدید به شرط مرتبط بودن حوزه فعالیتی آن ها با کسب و کار شما می توانند برای تبلیغات در اینستاگرام بسیار نتیجه بخش بوده و مزایای نیز زیادی داشته باشد که از جمله مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • افزایش تعداد دنبال کنندگان پیچ
 • یافتن مخاطبان هدف و جذب آن ها
 • افزایش میزان بازدید پست و استوری ها
 • افزایش تعامل دنبال کنندگان با پیج
 • افزایش اعتبار پیج
 • افزایش فروش و کسب درآمد
 • قرار گرفتن پست ها در بخش explore اینستاگرام

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا