دیگر مطالب

آموزش جذب فالوور واقعی در اینستاگرام

جذب فالوور واقعی در اینستاگرام ، بهترین روش افزایش فالوور در اینستاگرام می باشد. جذب فالوور در اینستاگرام کار دشواری نیست! فقط باید فوت کوزه گری جذب فالوور را بلد باشید تا بتوانید به راحتی فالوورهای واقعی و فعال پیج اینستاگرام خود را افزایش دهید.

این که فقط در اینستاگرام حضور داشته باشید دیگر چندان مهم نیست. شما باید بتوانید بخش قابل توجهی از فالوورها را به خود اختصاص دهید و تا جایی که می‌توانید دیده شوید.

برای این که جذب فالوور واقعی داشته باشید راه‌ها و میانبرهای زیادی وجود دارد که برخی از آن‌ها پسندیده و برخی ناپسندیده است. در این‌جا فقط به نکاتی برای افزایش فالوور اشاره می‌کنیم که کاملا درست و اخلاقی باشند. پس با این نوشته همراه باشید.

 

 

چرا باید جذب فالوور واقعی اینستاگرام را یاد بگیریم؟

این که بتوانید در فرایند جذب فالوور ، فالوور واقعی و فعال به دست آورید بسیار مهم است. به این خاطر که این روزها داشتن تعامل بالا بسیار مهم است و این فالوور واقعی است که می‌تواند نرخ تعامل پیج شما را با استفاده از لایک، کامنت و ری اکشن نشان دادن افزایش دهد.

اما با جذب فالوور فیک فقط تعداد دنبال‌کننده‌های صفحه خود را افزایش خواهید داد که تنها برای وجهه ظاهری پیج شما مناسب و پراهمیت است. آموزش جذب فالوور واقعی می‌تواند برای گسترش کسب‌ و‌کار اینستاگرامی شما در طولانی مدت بسیار مفید و حائز اهمیت باشد.

توجه داشته باشید که این فالوورهای واقعی هستند که حتی می‌توانند از شما خرید کنند و میزان درآمد شما را افزایش دهند.

 

جذب فالوور با تبلیغات

اولین راهی که به ذهن همه برای جذب فالوور واقعی می‌رسد این است که با استفاده از تبلیغات این کار را انجام دهند. حقیقتا تبلیغات اگر به شیوه‌ای مناسب و حرفه‌ای انجام شود و این کار را در یک پیج خوب و مرتبط با موضوع فعالیت خود انجام دهید، می‌تواند تا حد زیادی اثربخش باشد.

از سویی دیگر اگر نتوانیم این کار را به خوبی انجام دهیم دقیقا مشابه تبلیغات آزاردهنده‌ای خواهیم شد که خودمان هر روز با تعداد زیادی از آن‌ها مواجه می‌شویم و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا در سریع‌ترین زمان ممکن از دست آن‌ها خلاصی پیدا کنیم. نکته‌ی بعدی این است که بهتر است توجهی به کمیت کار و فالوورهایی که به دست می‌آورید نکرده و به فکر کیفیت فالوورهایی باشید که از این طریق به پیج شما جذب شده‌اند. نکته‌ی پایانی این که تبلیغات هزینه دارد!

 

جذب فالوور با تولید محتوا با کیفیت

یکی از بهترین راه‌ها برای جذب فالوور واقعی استفاده از تولید محتوا ارزشمند است. همواره در مباحث آموزش جذب فالوور واقعی، تولید محتوا یکی از مهم‌ترین نقش‌ها را ایفا می‌کند. چرا که این کار منجر به جذب فالوور به صورت کاملا ارگانیک می‌شود.

این که بتوانید چنان محتوایی بنویسید که کاربر با دیدن آن ترغیب شود آن را تا انتها مطالعه کند و سپس آنقدر تحت تاثیر قرار بگیرید که آن را لایک کند، کامنت بگذارد یا برای دوستان خود ارسال کند یعنی شما توانسته‌اید این بخش از کار را به خوبی انجام دهید. لایک واقعی اینستاگرام بهترین روش برای بیشتر دیده شدن پست اینستاگرامی شما در اینستاگرام است.

این کار منجر خواهد شد که خیلی راحت‌تر و سریع‌تر در بخش اکسپلورر اینستاگرام قرار گرفته و جذب فالوور زیادی داشته باشید. تنها نکته‌ی منفی این روش مدت زمان زیادی است که باید برای ساخت محتوای ارزشمند سپری کنید. اما ارزش آن را دارد که این کار را انجام دهید.

 

جذب فالوور با تکنیک فالوو کردن موقت

شاید این روش آسان‌ترین راه برای جذب فالوور واقعی باشد. حتما شما هم در پیج خود به افرادی برخورد داشته اید که اقدام به فالوو کردن شما کرده‌اند و بعد از مدتی که شما هم به آن‌ها بک دادید، شما را آنفالو می‌کنند.

این روش به نظر غیر اخلاقی می‌آید اما باید توجه داشته باشید که اصولا کار بدی در این فرایند وجود ندارد اما هنگامی که شخص مورد نظر متوجه این کار شما شود، قطعا حس خوبی نسبت به شما نخواهد داشت و شما را آنفالو خواهد کرد.

بنابراین در این روش افرادی که فکر می‌کنید برای کسب و کار شما مناسب هستند را پیدا کرده و آن‌ها را فالوو کرده و بعد از گرفتن بک آن‌ها را آنفالو کنید. به این کار میشه با دیدگاه مثبت هم نگاه کرد، چون داری محتوای خوب و باکیفیتتون را به افرادی که دنبال مطالبی در آن زمینه هستند میرسونی.

 

خریدفالووراینستاگرام

جذب فالوور به روش خرید فالوور

در ادامه‌ی آموزش جذب فالوور واقعی لازم است که خرید فالوور اینستاگرام اشاره کنیم. این کار را می‌توانید برای افزایش فالوور فیک یا واقعی انجام دهید. با این که توصیه اکید ما خرید فالوور واقعی است با این حال این پاراگراف می‌تواند حاوی آموزش جذب فالوور فیک هم باشد.

چرا که شما در خرید می‌توانید فالوور فیک یا واقعی بخرید و این بستگی به استراتژی شما برای گسترش کسب‌ و‌کار اینستاگرامی تان خواهد بود. در خرید فالوور شما یک پلن افزایش فالورر انتخاب می‌کنید و بعد از پرداخت هزینه‌ی آن تعدادی فالوور به پیج شما اضافه خواهد شد. نکته‌ی مثبت استفاده از این روش هزینه‌ی کم آن هم از لحاظ پول و هم از لحاظ زمان است.

 

جذب فالوور با استفاده از برنامه افزایش فالوور

یکی دیگر از راه‌های آسان برای افزایش فالوور برنامه جذب فالوور است. اصولا نسخه‌های اندروید و آی او اس این برنامه‌ها را می‌توانید از استور مخصوص به تلفن همراهتان دانلود کنید. بعد از نصب این برنامه‌ها کافی است که حساب کاربری خود را مشخص کنید.

برخی از این برنامه‌ها کاملا رایگان هستند و بدون درخواست انجام کاری تعداد فالوورهای شما را افزایش می‎دهند. اما برخی دیگر ممکن است از شما کارهایی مانند لایک کردن فلان پست و … را بخواهند و سپس به شما فالوور تحویل دهند. توجه داشته باشید که ممکن است فالووری که از این طریق به دست می‌آورید، جذب فالوور فیک باشد.

 

جذب فالوور به کمک ربات‌ اینستاگرام

ربات اینستاگرامی یک راه دیگر برای جذب فالوور واقعی است. در این روش شما با خرید یک ربات اینستاگرامی برخی از کارهای تکراری روزانه خود برای افزایش فالوور را خودکار خواهید کرد.

همانطور که می‌دانید یک راه برای افزایش تعداد فالوورها این است که افراد دیگر را فالو کنید، برای آن‌ها کامنت بگذارید یا لایک کنید تا بیشتر در معرض دید قرار بگیرید. حتما برای شما هم پیش آمده که بعد از کامنت گذاشتن یا لایک کردن یک نفر چند فالوور به دست آوردید. این هم یک نوع از آموزش جذب فالوور واقعی است. شما با ارائه‌ی هشتگ‌ها و تعداد محدودیت‌ها برای ربات و استارت زدن ربات، برخی از وظایف خود را به ربات خواهید سپرد.

 

آیا جذب فالوور فیک فایده‌ای دارد؟

همانطور که در پاراگراف‌های پیشین اشاره کردیم، ممکن است برخی از این نکاتی که گفتیم در واقع آموزش جذب فالوور فیک باشد. نمی‌توان به طور قطعی گفت که فالوور فیک نمی‌تواند مفید باشد. لذا برای این که متوجه شوید نیاز به جذب فالوور فیک دارید یا نه لازم است که به موقعیت کسب‌و‌کار خود توجه کنید.

برای مثال این کار برای کسب و کارهایی که هنوز در ابتدای راه هستند و بودجه‌ای ندارند، می‌تواند مفید باشد. اما کسانی که در میانه‌ی راه هستند و می‌توانند بیشتر هزینه کنند بهتر است اقدام به حذب فالوور واقعی کنند. چرا که این روزها میزان تعامل بسیار مهم‌تر از افزایش فالوور است. با این حال فالوور فیک هم می‌تواند تا حدی وجهه شما را مثبت نشان داده تا شروع پرقدرت‌تری داشته باشید.

 

ترفند استفاده از روش های مختلف جذب فالوور

بیشتر متخصصان بازاریابی در اینستاگرام پیشنهاد می‌کنند که همواره از ترکیبی از  این گزینه‌ها برای پیشرفت پیج خود استفاده کنید. در واقع اگر در ابتدای راه خود هستید می‌توانید با استفاده از روش‌هایی مانند جذب فالوور فیک وجهه خود را ساخته و سپس با استفاده از تولید محتوا اقدام به جذب فالوور واقعی کنید. بعد از آن با استفاده از تبلیغات خواهید توانست پیج خود را تا حد زیادی گسترش داده و خود را در معرض دید افراد بسیاری قرار دهید.

آموزش جذب فالوور واقعی یکی از مهم‌ترین مسائلی است که شما باید حین این کارها یاد گرفته و در نهایت آن را انجام دهید. این که بتوانید فالوورهایی را پیدا کنید که به موضوع پیج شما علاقه دارند و برای آن اهمیت قائلند مهم‌ترین بخش کار است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا