دیگر مطالب

آموزش تبلیغات در اینستاگرام | ترفند تبلیغات اینستاگرامی | معرفی سایت فروش فالوور ایرانی

اکثر افرادی که صاحب یک کسب و کار هستند؛ حتما به انجام دادن تبلیغات در اینستاگرام ، فکر می کنند زیرا این روزها اینستاگرام به عنوان یکی از بزرگ ترین فضاها، برای نشان دادن خدمات و یا محصولات شناخته شده است. اینستاگرام یکی از ارزان ترین و بهترین گزینه های تبلیغات به حساب می آید.

امروزه افراد بسیار زیادی از این طریق برای خود کسب درآمد می کنند و فروش خود را افزایش می دهند. البته انجام دادن این روش؛ کار هر کسی نیست و باید خیلی حرفه ای و هوشمند عمل کنید.

دقت داشته باشید؛ برای این که بتوانید در اینستاگرام خدمات یا محصولات خود را به فروش برسانید، در اولین مرحله باید فالوورهای تان را افزایش دهید. زیرا زمانی که فالوورهای شما افزایش پیدا کند؛ قطعا مشتریان بیشتری پیدا خواهید کرد. برای مشاهده تعرفه ها و خرید فالوور ایرانی واقعی می توانید به سایت دیجی ممبر مراجعه کنید.

خرید فالوور واقعی

انواع مختلف تبلیغات در اینستاگرام

 • تبلیغات بنری

یکی از انواع تبلیغات در اینستاگرام؛ تبلیغات بنری است! در این نوع از روش تبلیغ با استفاده از عکس، یک محصول را به مخاطبان تان معرفی می کنید. به این صورت که شما یک بنر تبلیغاتی مربوط به کسب و کارتان درست می ‌کنید و آن را به یک صفحه بزرگ برای تبلیغ در اینستاگرام می ‌سپارید.

دقت داشته باشید که در این روش؛ طراحی بنر شما باید بسیار عالی صورت بگیرد، در غیر این صورت حتی اگر در پر فالوور ترین و بهترین پیج های اینستاگرام هم تبلیغ کنید، نتیجه مطلوبی به دست نمی آورید.

برای طراحی کردن بنرهای تبلیغاتی؛ نیازی به تخصص بالا و یا خرج کردن هزینه های اضافی ندارید. فقط کافی برخی از دوره‌های آموزشی مربوط به طراحی پست اینستاگرام را دنبال کنید و با توجه به اصول لازم، بنر تبلیغاتی را برای خود ایجاد کنید.

 • تبلیغات ویدئویی

تبلیغات در اینستاگرام می تواند به صورت ویدئویی نیز صورت بگیرد و برای این کار کافی است یک ویدئو جذاب و مناسب از کار و کارتان بسازید و آن را به پیج های مشهور و یا همان صفحات بزرگ، بدهید تا برای تان تبلیغ کنند.

یا این که افراد مشهور و قابل اعتماد در اینستاگرام درخواست می کنید که محصولات تان را به مخاطبان خود؛ پیشنهاد کند و در ازای این کار به آن ها مبلغی را می پردازید. معمولا این هزینه ها به ۲ صورت؛ ساعتی و یا بر اساس تعداد بازدیدها، محاسبه خواهند شد.

 • تبلیغات استوری

در این روش تبلیغات به این صورت است که؛ شما ابتدا یک بنر از کسب و کارتان آماده می کنید و سپس آن را به یک صفحه بزرگ می‌ دهید تا به مدت ۲۴ ساعت، در استوری خود قرار دهند.

معمولا این روش از انواع تبلیغات در اینستاگرام؛ برای افرادی مناسب است که می خواهند بازدید از سایت مربوط به خدمات و یا محصولات شان را افزایش دهند و افراد زیادی را به سمت خود بکشانند.

اینستاگرام نیز به صفحه هایی که فالوورهای شان بالاتر از ۱۰ هزار نفر، این قابلیت را داده است که در استوری خود بتوانند لینک قرار دهند و بودن همین لینک ها در استوری، موجب می شود فالوورهای بیشتری جذب شوند.

 

هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقدر است؟

افرادی که می خواهند از این طریق؛ برای کسب و کارشان بازاریابی کنند باید قبل از هر چیزی اطلاعات دقیق و کاملی در رابطه با هزینه تبلیغات، به دست آورند تا بعدا دچار مشکل نشوند و بازدهی عالی داشته باشند.

معمولا قیمت تبلیغات اینستاگرام با توجه به نوع آن متفاوت است و از این رو می توان گفت؛ تبلیغات ویدئویی هزینه بالاتری نسبت به دیگر تبلیغات دارد! همچنین بهتر است بدانید؛ این هزینه ها به نوع صفحه و میزان فالوورهای آن نیز بستگی دارد.

به طور میانگین می توان گفت؛ در تبلیغات بنری حدودا هزینه ای بین ۵۰٬۰۰۰ تا ۴۰۰٬۰۰۰ تومان را باید بپردازید. در تبلیغات استوری هم هزینه با توجه به میزان بازدید تعیین می شود و تقریبا بابت هر ۱۰۰۰ بازدید؛ ۶۰۰۰ تومان باید پرداخت شود.

 

 

راهکارها و ترفندهای مهم برای تبلیغات در اینستاگرام

 • سعی کنید برای جلب اعتماد افراد؛ لایک های زیادی را جمع کنید و به آن ها خدمات عالی، ارائه دهید.
 • تا حد امکان؛ تصاویر، ویدیو و استوری های خاصی را در صفحه تان قرار دهید.
 • از درج کردن مطالب زیاد پشت سر هم خودداری کنید.
 • در شبکه های اجتماعی، مخاطبین خودتان را پیدا کنید و سعی کنید با آن ها تعامل داشته باشید.
 • با علاقه فالوورهای خود آشنا شوید و آن ها را دنبال کنید.
 • یکی دیگر از انواع ترفند تبلیغات در اینستاگرام؛ کمک گرفتن از سلبریتی ها و افراد معروف می باشد که تأثیر فوق العاده عالی و مثبتی دارد.
 • بهتر است در صفحات پر بازدیدی که مخاطبان تان آن ها را دنبال می کنند؛ کامنت های خاصی بگذارید و آن ها را لایک کنید تا در نتیجه افراد زیادی به پیج تان سر بزنند. برای خرید لایک اینستاگرام ارزان به سایت دیجی ممبر مراجعه کنید.
 • از انتشار کردن پست هایی که به شکل تبلیغات مستقیم هستند؛ خودداری کنید.
 • سعی کنید از هشتگ هایی که مخاطبان تان آن ها را بیشتر جستجو می کنند، استفاده کنید.
 • برای افزایش دادن فروش محصولات تان، چند کمپین تخفیفی راه اندازی و طراحی کنید.
 • از فالوورهای فیک استفاده نکنید و فالوورهای تان را به صورت واقعی افزایش دهید.
 • از محتواهای تولید شده توسط افراد دنبال کننده و کاربران خود، استقبال کنید.
 • سعی کنید با اینفلوئنسرها ارتباط دوستانه ای داشته باشید.
 • برای این که فروش محصولات خود را افزایش دهید، به طور حرفه ای بر روی تبلیغات سرمایه گذاری کنید.
 • برای این که از تبلیغات در اینستاگرام نتیجه خوبی به دست آورید؛ توصیه می شود تجربه واقعی استفاده از محصولات تان را به مخاطبان و کاربران نشان دهید.

 

برای این که یک صفحه مناسب را از بین چند گزینه انتخاب کنید؛ به این نکات مهم توجه کنید

 • جنسیت، میانگین سنی افراد، سبک زندگی، وضعیت اقتصادی، موقعیت جغرافیایی و مواردی از این قبیل که مربوط به مخاطبین تان است را؛ در نظر بگیرید.
 • تعداد فالوورهای صفحات مختلف را با یک دیگر مقایسه کنید.
 • کیفیت کامنت هایی که در صفحات قرار داده شده اند را بررسی کنید و اگر موارد منفی را مشاهده شد؛ بهتر است از آن گزینه صرفه نظر شود. برای خرید کامنت اینستاگرام مرتبط با پست می توانید به سایت دیجی ممبر مراجعه کنید.
 • تعداد ویو و لایک هر پست را در نظر بگیرید.

همان طور که می دانید؛ امروزه شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام به سرعت در حال توسعه هستند و افراد زیادی از آن ها استفاده می کنند. از این رو تبلیغات در اینستاگرام به اکثر کسب و کارها پیشنهاد می شود تا بتوانند با کمک این روش، فروش خود را افزایش دهند.

بهتر است بدانید؛ اینفلوئنسرها می توانند در این صورت تغییرات بزرگی را در استراتژی های بازاریابی شما ایجاد کنند و فرصت های جدیدی را برای شما به وجود آورند تا بتوانید تعامل بهتری با طرفداران برند خود، داشته باشید.

شما می توانید برای تبلیغ کردن در اینستاگرام؛ از روش های اینفلوئنسر تبلیغات اسپانسر و تبلیغات در پیج های هدف به راحتی استفاده کنید و با توجه به موضوع کاری تان، پیج های مناسبی که قصد تبلیغات در آن ها را دارید، انتخاب نمایید.

توجه داشته باشید که اغلب مصرف کنندگان؛ علاقه ای به تبلیغات متن و تبلیغات مستقیم ندارند و خیلی از آن ها استقبال نمی کنند. همچنین حتی زمانی که از یک اینفلوئنسر برای تبلیغ کردن محصولات تان استفاده می کنید، نباید محتوای او شبیه به بازاریابی باشد.

سعی کنید از مطالب سرگرم کننده، سازگار، جذاب، مشابه و بی نظیر استفاده کنید تا مخاطبان تان میل به دنبال کردن آن ها داشته باشند و محصولات شما را به دیگران هم معرفی کنند. در نتیجه همین موجب می شود یک تبلیغات مؤثر در اینستاگرام داشته باشید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا