دیگر مطالب

تکنیک های ورود به اکسپلور اینستاگرام همراه با معرفی سایت

اینستاگرام ابزاری بسیار فراتر از یک اکانت شبکه اجتماعی صرف، برای یک کسب و کار شما است. شما چه یک شرکت بزرگ و میلیاردی باشید چه یک استارت آپ نوپای خانگی، مهمترین هدف تان به عنوان یک کسب و کار، دسترسی به مخاطبان بیشتر و در نتیجه دستیابی به فروش بالاتر است.

شبکه اجتماعی اینستاگرام که ابزاری رایگان در اختیار همه است، بیش از ۵۰۰ میلیون کاربر ماهانه دارد.

اکسپلور اینستاگرام، جایی است که پست شما به تعداد افراد زیادی که ممکن است پیت اینستاگرامی شما را پسند کنند ، نشان داده می شود. اکسپلور اینستاگرام یک مسیر بسیار موثر و البته رایگان برای دسترسی به این مارکت است.

 

اکسپلور اینستاگرام

نمایش داده شدن پست شما در صفحه اکسپلور اینستاگرام، قدم و کمک بسیار بزرگی برای شما به عنوان یک فعال تجاری در اینستاگرام است. اما از قبل آشنایی با راهکارهای ورود به این صفحه، اجازه دهید تا ابتدا آشنایی مختصری با اکسپلور و نحوه کارکرد آن داشته باشیم.

 

 

اکسپلور اینستاگرام چیست و چگونه کار می کند

اکسپلور اینستاگرام همان بخشی از این شبکه اجتماعی است که مطالب برای مشاهده کاربران در آن پیشنهاد داده می شوند. در این صفحه مطالب متناسب با هر کاربر به صورت سفارشی و مطابق با سلیقه او نمایش داده می شود.

راه دسترسی به این صفحه از طریق آیکون ذره بین مانند کوچکی است که در پایین صفحه اصلی اینستاگرام قرار دارد. با کلیک بر روی این آیکون وارد صفحه اکسپلور می شوید. نکته مهمی که در مورد اکسپلور باید به آن توجه داشته باشید این است که اگرچه صفحه اکسپلور از موتور جستجوی اینستاگرام استفاده می کند اما تفاوت های عمده ای با آن دارد.

اولین تفاوت در استفاده از الگوریتم اینستاگرام است. اینستاگرام الگوریتم خود را به گونه ای طراحی کرده است که از طریق اکانت های فالوو شده توسط کاربر، علائق کاربر را درک کرده و حدس بزند.

سپس اکسپلور اینستاگرام با استفاده از این الگوریتم، صفحه ای مملو از پست های متناسب با علائق کاربر را برای او نمایش می دهد. به همین دلیل هم است که صفحه اکسپلور هر کاربر از دیگری متفاوت است.

علاوه بر این محتوای این صفحه با توجه به تغییرات در فعالیت های کاربر، تغییر پیدا می کند. نکته دیگر اینکه اینستاگرام در انتخاب محتوای این صفحه به عملکرد سایر اکانت هایی که کاربر با آنها تعامل دارد هم توجه می کند.

در حال حاضر مطالب نمایش داده شده در اکسپلور شامل ویدئوهای IGTV، استوری ها، پست های فروش و تصاویر و ویدئوهای اینستاگرام هستند. علاوه بر این مطالب نمایش داده شده در این صفحه از اکانت های انتخاب می شوند که کاربر آنها را فالوو نمی کند.

یکی از دلایل اینکه الگوریتم اینستاگرام برخی پست ها را در صفحه اکسپلور نشان می دهد، محبوب بودن آن پست است. محبوب بودن با تعداد لایک و کامنت زیاد در مدت زمان کوتاه مشخص می شود.

برای خرید فالوور واقعی می توانید به سایت دیجی ممبر مراجعه کنید، همچنین به غیر از فالوور ، می توانید برای پست های خود لایک ارزان قیمت و برای استوری خود بازدید بخرید.

 

مزایای ورود به صفحه اکسپلور اینستاگرام

تا اینجا اهمیت اکسپلور اینستاگرام و نحوه کارکرد آن را برای شما توضیح دادیم. اما چیزی که برای شما به عنوان صاحب یک کسب و کار اهمیت دارد، مزایایی است که با ورود به این صفحه می توانید به آنها دست پیدا کنید. از جمله این مزایا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– هر چه میزان حضور شما در اکسپلور اینستاگرام بیشتر باشد، تعداد بالاتری از مخاطبان محتوای ارائه شده توسط شما را خواهند دید

– از آنجا که معمولا تعدادی از افرادی که به صورت تصادفی پست شما در اکسپلور اینستاگرام را می بینند صفحه شما را هم فالو خواهند کرد، بنابراین افزایش تعداد فالوران هم یکی دیگر از مزایای حضور در اکسپلور است.

– افزایش تعاملات با پست های آینده که نتیجه مستقیم افزایش تعداد فالوران است

با این تفاصیل همه ما متوجه اهمیت حضور در اکسپلور اینستاگرام شده ایم. اما سوال مهمی که اکنون مطرح می شود این است که چگونه می توان به این صفحه راه یافت؟ در زیر ۶ راهکار اصلی آموزش ورود به اکسپلور اینستاگرام خدمتتان ارائه می شود.

 

راهکارهای راه یافتن به اکسپلور اینستاگرام

  1. مخاطب خود را بشناسید

با توجه به این که الگوریتم اینستاگرام می کوشد تا ترجیحات و الویت های هر کاربر را بشناسد و صفحه اکسپلور را متناسب با این علائق تنظیم کند، تحقیق بر روی مخاطبان بالقوه و علائق آنها یکی از مهمترین راهبردها برای بالا بردن شانس ورود به اکسپلور اینستاگرام است.

با مشخص کردن ویژگی های مشترک اکثریت مخاطبان مطلوب، مانند سن، جنسیت، محل جغرافیایی، درآمد، سرگرمی ها و موارد مشابه، می توانید پست هایی را آماده کنید که برای مخاطبان بالقوه بیشتری جالب باشند و در نتیجه شانس حضور خود در اکسپلور آنها را افزایش دهید.

  1. ساعت پست

ساعت پست خود را با ساعت فعالیت مخاطبان بالقوه در اینستا هماهنگ کنید. زمانیکه پست شما تازه است، برای تعداد بیشتری از فالورهایتان نمایش داده می شود. اگر زمان این پست با زمان فعالیت فالورهایتان مطابقت داشته باشد، شانس بالا رفتن تعاملات پست شما هم بالاتر می رود. بالا رفتن تعاملات پست، موضوعی است که یکی از کلیدهای اصلی موفقیت برای حضور در اکسپلور اینستاگرام در نظر گرفته می شود. انتخاب ساعث مناسب برای انتشار پست در اینستاگرام ، می تواند باعث بیشتر دیده شدن و کسب لایک واقعی اینستاگرام شود.

 

  1. الگو قراردادن پست های موجود در اکسپلور اینستاگرام

نکته دیگری که می تواند کمک بزرگی به نمایش پست در اکسپلور اینستاگرام بکند، توجه به پست های موجود در اکسپلور است. اگر در اینستاگرام خود با پست های مرتبط با کسب و کارتان تعامل دارید، آنگاه به احتمال فراوان صفحه اکسپلور شخصی خود شما دربردارنده پست هایی است که منبع بسیار ارزشمندی از نکات طلای مرتبط با نمایش پست در اکسپلور خواهند بود.

اگر پستی هم در اکسپلور اینستاگرام شما وجود دارد که اصلا به کسب و کار یا تعاملات اینستایی معمول شما ارتباط ندارد، آنگاه می توانید مطمئن باشید که این پست به دلایل مختلف توانسته به سطح بالای تعامل با مخاطبان دست پیدا کند. دلایلی که توجه به آنها و استفاده از آنها در پست های شما می توانند در نقش یک معلم آموزش ورود به اکسپلور اینستاگرام را برای شما انجام دهد.

 

  1. استفاده از IGTV

پست های ویدئویی، بهترین نوع ارائه مطالب در تمام رسانه های اجتماعی هستند. بنابراین جای تعجب نیست که اینستاگرام هم تاکید زیادی بر پست های IGTV دارد. اینستاگرام حتی یک آکادمی IGTV هم در لندن به راه انداخته تا در زمینه استفاده از این قابلیت به تولید کنندگان محتوا آموزش دهد.

بنابراین با توجه به توجه ویژه الگوریتم اینستاگرام به پست های IGTV، استفاده از این پست ها تاثیر بسیار زیادی در بالا بردن شانس نمایش پست در اکسپلور اینستاگرام خواهد داشت. به خصوص اینکه IGTV بخش مختص به خود را در صفحه اکسپلور دارد. همچنین شما می توانید برای استوری های خود بازدید اینستاگرام بخرید.

 

  1. استفاده از هشتگ (#) و تگ مکانی

هشتگ ها و تگ های مکانی، ابزارهای بسیار پر قدرتی در اینستاگرام هستند. استفاده از این دو دسته ابزار می تواند کلید جلب توجه مخاطبان بالقوه بیشتر و درنتیجه کسب اطمینان از موفقیت در رسیدن به اکسپلور اینستاگرام باشد.

البته به خاطر داشته باشید که نکته مهم در استفاده از هشتگ ها و تگ های موقعیتی، استفاده از تگ های مرتبط با پست است. در غیر اینصورت ممکن است که الگوریتم ایسنتا پست شما را به عنوان اسپم بشناسد.

  1. استفاده از پست های تعامل برانگیز

تا کنون چندین بار به این موضوع اشاره کرده ایم که کلید راه یافتن به صفحه اکسپلور اینستاگرام، بالا بردن میزان تعامل فالورها با پست هایتان است. یکی از بهترین راه های بالا بردن میزان تعامل، استفاده از پست های تعامل برانگیز است.

برای مثال در کپشن سوالاتی را مطرح کنید که بییندگان پست را مشتاق به جواب دادن کند. حتی می توانید به صورت مستقیم از فالورهایتان بخواهید تا با لایک، تگ کردن دوستان یا به اشتراک گذاشتن پست های شما، میزان تعامل پست ها را بالا ببرند.

خدمات ایکسپلور دیجی ممبر

سایت دیجی ممبر مفتخر هست که با ارانه خدمات ایکسپلور به پیج های معرف قدمی نو در رستای حمایت از کسب و کار های ایرانی برداشته برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با پشتیبانی سایت ارتباط برقرار کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا