معرفی و بررسی: فروشگاه اینترنتی زرپرون، خرید زعفران ممتاز

در این مطلب قصد دارم ضمن معرفی فروشگاه اینترنتی زرپرون، یک بررسی کلی روی این فروشگاه داشته باشیم.

انتخاب محصول این فروشگاه چطور بوده است؟

چه مواردی را به خوبی رعایت کرده؟

به چه مواردی باید توجه بیشتری داشته باشد؟

اگر به مباحث راه اندازی فروشگاه اینترنتی علاقه‌مند هستید، با من همراه باشید.

 

نگاهی به فروشگاه اینترنتی زرپرون

این فروشگاه به صورت تخصصی به فروش زعفران ممتاز می‌پردازد و هرکس از هرجای ایران می‌تواند برای خرید زعفران به این سایت مراجعه کند. اگر نکاهی به سایت زرپرون داشته باشید متوجه تنوع خوب زعفران‌ها خواهید شد و اولین نکته مثبت این فروشگاه تنوع خوب محصولات است.

خیلی از افراد زمانی اقدام به راه اندازی فروشگاه و تبلیغات می‌کنند که هنوز به اندازه کافی محصول ندارند.

فروشگاه اینترنتی زرپرون

 

 

ویژگی‌های مثبت فروشگاه زرپرون کدامند:

 

1- داشتن نماد اعتماد الکترونیک

حتما با این نماد آشنا هستید، وقتی نماد اعتماد الکترونیک به یک فروشگاه داده می‌شود به این معنی است که این فروشگاه به طور کامل قابل پیگیری است و این یعنی می‌توانید با خیال خیلی خیلی راحت‌تری از این فروشگاه خرید داشته باشید.

داشتن نماد اعتماد الکترونیک موجب اعتماد بیشتر کاربران شده و دریافت آن به همه فروشگاه‌داران اینترنتی توصیه می‌شود.

 

2- انتخاب درست محصول

اگر روی نماد اعتماد این سایت کلیک کنید، متوجه می‌شوید که دوستانی از مشهد این سایت را راه‌اندازی کرده‌اند و همانطور که می‌دانید مشهد مهد زعفران است. در واقع دوستان مشهدی ما محصول درستی را برای فروش انتخاب کرده‌اند، محصولی که هم در تامین آن توانمند هستند و هم اینکه سوغات خاص شهرشان است و از طرفی مورد نیاز تمامی مردم در سراسر کشور

دقت داشته باشید، علت اینکه یک فروشگاه می‌تواند تنها یک نوع سوغات رو به فروش برساند، تنها به دلیل تقاضای بالای این سوغات در کشور است. شاید اگر اهل اراک باشید، نتوانید یک فروشگاه اینترنتی فتیر راه اندازی کنید، چون فتیر چیزی نیست که همه ایران مشتاقانه به دنبال خریدش باشند و مصرف هر خانواده‌ای نیست.

 

3- داشتن بسته‌بندی هدیه

از آنجایی که سایت زرپرون می‌داند که خیلی‌ها ممکن است قصد خرید زعفران به صورت سوغات را داشته باشند، لذا اقدام به فروش بسته‌های هدیه کرده است. بسته‌های هدیه همان زعفران‌های درجه یک هستند که این بار در یک ظرف و بسته بندی شیک عرضه می‌شوند.

 

4- خرید بدون واسطه

آنطور که در توضیحات این وبسایت آمده، زعفران‌ها به طور مستقیم از کشاورزان خریداری می‌شوند و از نظر کیفی کنترل شده و سپس برای فروش آماده می‌شوند که البت این یک امتیاز برای این سایت است.

 

5- ارایه اطلاعات به کاربران

همیشه مرغوب یا نامرغوب بودن زعفران برای خریداران سوال بوده است، در واقع زعفران مثل عسل از آن محصولاتی است که درجه یک و درجه چند دارد و سوالاتی زیادی درباره این محصول در ذهن کاربران وجود دارد.

وبسایت زرپرون با قرار دادن مقالات مختلف به دنبال افزایش آگاهی کاربران است و پاسخ دادن به سوالات ذهنی آنها درباره خرید این محصول است که این هم موجب جلب اعتماد کاربران شده و هم در صورت توجه به سئو، می‌تواند ترافیک رایگان از گوگل را به همراه داشته باشد.

 

6- همکاری در فروش

یکی از ویژگی‌ها خوب این سایت، وجود بخش همکاری در فروش است، که هم فرصت درآمد زایی بیشتر برای خود را فراهم کرده‌اند و هم فرصت درآمدزایی برای افرادی که تمایل به فروش آنلاین دارند.

در این سیستم شما می‌توانید همانند آنها یک سایت داشته باشید و به فروش زعفران های آنها مشغول شوید و به ازای فروش هر مقدار زعفران مبغلی را به عنوان پورسانت دریافت کنید.

 

موارد که فروشگاه زرپرون باید به آنها توجه داشته باشید

 

1- لودینگ در صفحه اصلی

وقتی در صفحه اصلی قرار داشته باشید، تعدادی محصول را مشاهده می‌کنید، اما اگر تصمیم بگیرید که به بخش فوتر سایت بروید و کمی درباره این سایت اطلاعات به دست آورید، با لود شدن محصولات جدید دسترسی به فوتر کار مشکلی خواهد شد.

بهتر است صفحه اصلی را به چند بخش مختلف تقسیم کنند و با لود شدن محصولات مانع از دیده شدن فوتر سایت نشوند.

 

2-  هدر بیش از حد بزرگ

به عقیده بنده، بخش زیادی از صفحه را هدر این سایت اشغال کرده است،شاید بهتر باشد فضای کمتری را به هدر اختصاص دهند و از این فضای برای ارایه اطلاعات بیشتر استفاده کنند.

به طور مثال این سایت می‌توند یک سایدبار داشته باشد که ویدیوهایی برای گفتگو با مخاطب در آنها قرار گیرد.

 

3- عدم نمایش پشت صحنه کسب و کار

هرچه در سایت گشتم، تصاویری از پشت صحنه این سایت و عوامل آنها ندیدم، بهتر است در بخش درباره ما تصاویری از پشت صحنه این کسب و کار قرار بگیرد تا موجب صمیمییت بیشتر با کاربران و همینطور جلب اعتماد آنها شود.

 

برای مشاهده سایت از آدرس زیر استفاده کنید

zarparoon.ir

 

یک پاسخ

  1. سایت با تنوع بالایی داشتند که نشاندهنده فعالیت مدیران سایت در فروش فیزیکی بود اما نکته قابل تامل اینکه سبزوار یا مشهد مهد تولید زعفران نیست و این دوستان در واقع دلالان زعفران هستند که نام زعفران را با این تبلیغات بعضا دروغین خراب میکنند گفتنی است زعفران ناب و اصیل مختص شهرستان قاینات می باشد و در شهرستان های جنوب خراسان کشت می شود که تبلیغات آنها در خرید از کشاورز را تا حد زیادی زیر سوال میبرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *