10 روش برای کسب درآمد از سایت‌های خارجی

کسب درآمد اینترنتی همیشه نباید از سایت های ایرانی و به صورت ریالی باشد، روش های زیادی وجود دارد که شما می توانید کسب درآمد اینترتنی را به صورت دلاری و از سایت های خارجی تجربه کنید.

همین حالا که شما در حال خواندن این مقاله هستید افرادی را میشناسم که با 1 سال فعالیت مستمر در حال کسب درآمد دلاری در ایران هستند و درآمد آنها از 1000 دلار به بالاست که با فرض دلار 24 هزار تومانی، بالای 24 میلیون تومان در ماه فعالیت دارند و این تنها حاصل چند ساعت وقت گذاشتن در آخر هفته است.

البته فراموش نکنید که کسب درآمد دلاری هم همیشه به این شکل نیست که شما روی یک بنر کلیک کنید با چندهزار کلیک چند دلار به دست آورید، این فقط یکی از روش های کسب درآمد از سایت های خارجی است، در این مطلب به روش های بسیار متنوعی اشاره شده است.

 

چرا باید به دنبال کسب درآمد از سایت های خارجی باشیم؟

به جرات می‌توان گفت که اولین و مهمترین دلیل برای این موضوع، قیمت دلار در ایران و همچنین عدم ثبات آن است. قیمت دلار همیشه بسیار بسیار بالاتر از ریال بوده است و همین موضوع انگیزه خوبی برای درآمد دلاری ایجاد می کند.

به طور مثال اگر یک فرد مقیم انگلیس از طریق یک سایت ماهانه 500 دلار درآمد داشته باشد، این عدد بسیار پایین است و احتمال دارد که آن فرد سایت را تعطیل کند، ام اگر یک ایرانی از یک سایت خارجی ماهانه 500 دلار درآمد داشته باشد، با فرض دلار 24 هزار تومانی چیزی حدود 14 میلیون تومان درآمد ماهانه دارد که این درآمد در ایران رقم بالایی است.

 

روش کسب درآمد اینترنتی

بررسی روش‌های کسب درآمد اینترنتی از سایت‌های خارجی

کسب درآمد اینترنتی از سایت‌های خارجی  به یک روش و شیوه ختم نمی‌شود. شیوه کسب درآمد، روش‌های متعددی دارد که در این مقاله سعی می‌کنیم این روش‌ها را باهم بررسی کنیم.

 

کسب درآمد از سایت های خارجی با کوتاه کردن لینک

1- کسب درآمد اینترنتی از سایت‌های خارجی با کوتاه کردن لینک

یکی از روش‌های ساده برای کسب درآمد اینترنتی از طریق سایت‌های خارجی، با کوتاه کردن لینک‌ها اتفاق می‌افتد. در این روش و با استفاده از بعضی از سایت‌ها که به این منظور طراحی شده‌‌اند از سرویس‌های کوتاه کننده لینک‌های طولانی در جهت کسب درآمد استفاده می‌شود.

سرویسی که کاربران می‌توانند با استفاده از آن اقدام به کوتاه کردن لینک‌های طولانی کنند و از این راه به درآمد بالایی دست یابند سرویسshorte.st  نام دارد. این سرویس امکان کوتاه کردن لینک‌های طولانی را برای کاربران فراهم کرده است. بنابراین با استفاده از آن می‌توانید لینک‌های طولانی را کوتاه نمایید و به درآمد برسید.

 

راهکار درآمدی:

با استفاده از این شیوه، با کلیکی که از طرف کاربران و افراد مختلف بر روی هر لینکی که کوتاه نموده‌اید، انجام می‌شود، میزانی از درآمد به حساب شما واریز می‌گردد. لینک‌های کوتاه شده هم‌چنین این قابلیت را دارند که به صورت لینک‌های تبلیغاتی مورد استفاده قرار بگیرند.

بنابراین هر یک از کاربران که بر روی این لینک‌های کوتاه شده، کلیک کنند در ابتدا یک صفحه را که مربوط به یک پیام بازرگانی است را در سیستم خود مشاهده می‌نمایند و پس از آن به صفحه اصلی سایت مورد نظر، وارد می‌شوند.

سایت مورد نظر نیز مقداری از پولی را که از تبلیغ دهندگان دریافت نموده است به کوتاه کننده لینک‌ها، اختصاص می‌دهد. در این شیوه کسب درآمد اینترنتی، درآمد شما ارتباط مستقیمی با تعداد کلیک‌هایی دارد که کاربران بر روی لینک‌های کوتاه شده توسط شما، انجام داده‌اند.

بنابراین در این روش، هر چه بیشتر بتوانید لینک‌هایتان را در معرض دید تعداد بیشتری از افراد قرار دهید و قابلیت دسترسی آن را برای افراد مختلف بیشتر کنید درآمد بیشتری هم کسب خواهید کرد.

لذا در این روش کسب درآمد، سعی کنید از لینک‌های کوتاه شده خود، در انواع شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام، گروه‌های مختلف، وبلاگ‌های متعدد و سایت‌های بیشتری، استفاده کنید تا بازدید بیشتری هم داشته باشید و بدین طریق و به دنبال بازدید بیشتر، کلیک بیشتری هم دریافت کنید و درآمدتان بیشتر شود.

میزان درآمد شما در این روش بستگی زیادی هم به موقعیت جغرافیایی کاربران شما دارد. چنانچه کاربرانی از کشورهای دیگر جهان داشته باشید نرخ پرداختی شما بیشتر می‌شود معمولا به آی پی‌های ایرانی نرخ کم‌تری تعلق می‌گیرد.

 

کسب درآمد از یوتوب2-کسب درآمد اینترنتی از سایت یوتیوب

یکی از روش‌های کسب درآمد اینترنتی استفاده از شبکه‌های اجتماعی و تولید محتوا برای این شبکه‌ها و یا بارگذاری ویدئو در سایت‌هایی مثل یوتیوب است. یوتیوب از شبکه‌های اجتماعی بسیار موثر و قدرتمند است که تمرکز بالایی هم بر تولید محتوای ویدیویی دارد.

با استفاده از این سایت ، این امکان برای کاربران مختلف، وجود دارد تا به معرفی قابلیت‌ها و توانمندی‌های خود در زمینه‌های مختلف، بپردازند تا از این طریق به درآمد بالایی نیز دست یابند.

این کار نیازمند صبر و شکیبایی است تا شما بتوانید به مرور زمان به معرفی مهارت‌های خود با کاربران بپردازید و بتوانید نظر آن‌ها را نسبت به توانمندی خود، جذب کنید و به موقع از آن به کسب درآمد دست یابید.

در این سایت می‌توانید ویدئوهای جالب و هیجان انگیز خود را آپلود نمایید تا در معرض دید کاربران مختلف از سراسر جهان قرار گیرد. چنانچه ویدئوی شما بتواند پربازدید شناخته شود این سایت، مبلغی پول به حساب شما واریز خواهد کرد.

به عبارت دیگر هر چقدر میزان و تعداد بازدید از ویدئوهای تولید شده توسط شما بیشتر باشد در آمد بیشتری هم کسب خواهید نمود. برای شروع کار شما در یوتیوب فقط به یک گوشی موبایل و یک اینترنت نیاز دارید تا کار خودتان را شروع کنید و به کسب درآمد بپردازید.

 

نمونه های ایرانی که در حال کسب درآمد از سایت یوتوب هستند:

در تصویر زیر کانال موبونیوز به مدیریت مهدی شجاری را مشاهده می کنید که بیش از 50 هزار سابسکرایبر دارد و درآمد حدودی ایشان از یوتوب ماهانه 4هزار دلار است.

 

کسب درآمد از سایت یوتیوب

 

در تصویر زیر امیرعباس عبداللهی را مشاهده می کنید که با کانال اسکیل وید به بالای 40 هزار سابسکرایبر و درآمد حدودی 2هزار دلار در ماه رسیده است.

کانال اسکیل وید

 

اگر به دنبال درآمد دلاری از سایت یوتوب هستید، حتما در لینک زیر لیست یوتوبرهای ایرانی را که توسط سایت ارزیشو جمع آوری شده است مشاهده کنید.

 

راهکار درآمدی:

برنامه اینکه بتوانید از یوتیوب به درآمد دلاری دست پیدا کنید باید ابتدا یک کانال یوتیوبی بسازید، به طور مثال: کانال کلیپ‌های طنز ایرانی و شروع کنید محتواهای طنز موجود در ایران را در کانال خود قرار دهید.

بعد از اینکه تعداد فالوورها یا سابسکرایب‌های شما در یوتیوب به عدد 1000 رسید و ساعت نمایش ویدیو های شما از 4000 ساعت بیشتر بود، درآمدی دلاری شما شروع خواهد شد و شما میتوانید با اضافه کردن تبلیغات یوتیوب به ویدیو ها به ازای هر بار نمایش تبلیغات در ویدیو درآمد دلاری داشته باشید.

درآمدی که یوتیوب برای هر هزار بازدید در نظر گرفته است 2 دلار است و اگر شما در هر ویدیو که آپلود می‌کنید، 4 تا تبلیغ قرار دهید و ویدیو شما 10 هزار ویو بگیرد، درآمد شما فقط از یک ویدیو 80 دلار خواهد بود که رسیدن به این درآمد به سادگی امکان پذیر است.

 

کسب درآمد از سایت خارجی با عکاسی

3-کسب درآمد اینترنتی از سایت‌های خارجی از طریق فروش عکس

این امکان برای افرادی که می‌خواهند عکس‌ها و تصاویرشان را به صورت آنلاین، در سراسر جهان، به فروش برسانند و از این طریق درآمد بسیاری کسب نمایند بسیار روش مناسبی است.

به طور کلی مهارت عکاسی از آن دست مهارت‌هایی است که به راحتی می‌توان با آن کسب درآمد نمود. بسیاری از افراد و شرکت‌های بزرگ، وبلاگ نویسان، طراحان و گرافیست‌ها و.. عکس‌های شما را به صورت آنلاین خریداری می‌نمایند و دستمزد بسیار خوبی هم بابت آن به شما پرداخت می‌کنند.

در حقیقت فروش عکس در سایت‌های خارجی که به این منظور طراحی شده‌اند از روش‌های بسیار متداول و محبوب در کسب درآمد از طریق اینترنت و یا از روش‌های کسب درآمد دلاری است.

در این میان بعضی از موضوعات، دارای مخاطبین بیشتری هستند که شما لازم است عکس‌هایتان را با این موضوعات تهیه نمایید. موضوعاتی از قبیل: مردم، افرادی که مشغول به انجام کار و فعالیت هستند، مواد غذایی مختلف، ابزارهای متنوع، شهرهای مختلف جهان و معرفی آن‌ها، سیر و سفر، طبیعت و زیبایی‌های آن و… بهترین موارد برای فروش عکس‌ها و تصاویر شما هستند.

 

راهکار درآمدی:

این عکس‌ها را از چند طریق می‌توانید به فروش برسانید که یکی از آن‌ها از طریق سایت‌های خارجی است. چند سایت اینترنتی خارجی وجود دارد که می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند. از جمله سایت‌های خارجی که برای این‌گونه عکاسان و مهارت‌های عکاسی طراحی شده است می‌توان به سایت adobe stock اشاره نمود.

این سایت یک سایت فروشگاهی، از تصاویر و عکس‌ها به شمار می‌رود. بنابراین می‌توانید عکس‌های خود را در موضوعات مختلف، در این سایت قرار دهید و با فروش آنلاین آن به کاربران مختلف در سراسر جهان، درآمد بالایی کسب کنید.

سایت دیگر خارجی که برای مهارت عکاسی طراحی شده است سایت  shutter stock است. این سایت نیز از سایت‌های خرید و فروش آنلاین عکس‌ها و تصاویر جذاب شما به شمار می‌رود.

هنگامی که عضویت این سایت را می‌پذیرید و وارد آن می‌شوید هر بار که کاربری، عکسی را از شما خریداری کند و آن را دانلود نماید پول آن به حساب شما واریز خواهد شد.

سایت دیگری که می‌توانید از طریق آن به درآمد دست یابید سایت etsy است. این سایت بیش از 30 میلیون کاربر فعال در سراسر جهان دارد. از جمله قابلیت‌های این سایت این است که دارای روش‌هایی مختلف و متنوع در زمینه فروش عکس‌ها و تصاویر شما است.

این سایت هم‌چنین مخاطبین بسیار زیادی از سراسر جهان دارد که آماده خرید عکس و تصویر مناسب و جذاب شما هستند. بنابراین در صورتی که از مهارت عکاسی سر رشته دارید می‌توانید از آن‌ها برای فروش در این سایت‌ها استفاده کنید و به درآمد بسیاری دست یابید.

 

کسب درآمد از فروش قالب وردپرسی

4-کسب درآمد اینترنتی از سایت‌های خارجی با فروش قالب‌های وردپرسی

یکی از روش‌های کسب درآمد به صورت اینترنتی و از طریق سایت‌های خارجی، فروش محصولات وردپرسی از قبیل قالب‌ها و پلاگین‌های وردپرسی است.

وب سایت‌های زیادی وجود دارند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها و با عضویت در این سایت‌ها، محصولات وردپرسی خود را به فروش برسانید و از این راه درآمد زیادی را نیز کسب نمایید.

از جمله سایت‌های مطرح در این زمینه می‌توان به سایت‌های تم فارست و کدکنیون اشاره کرد.

نکته قابل توجه در این زمینه این است که باید برای استفاده از امکانات این سایت‌ها و برای فروش قالب‌هایتان، حتما به زبان انگلیسی و زبان‌های برنامه نویسی وردپرس تسلط کافی داشته باشید چرا که لازم است این توانایی را داشته باشید که قالب‌های فارسی را به زبان انگلیسی ترجمه کنید و سپس در سایت فروشگاهی قرار دهید تا از طریق فروش این قالب‌ها، به درآمد زیادی دست یابید.

 

 

بهترین شغل دوم برای کارمندان دولت5-کسب درآمد اینترنتی از سایت‌های خارجی با فریلنسری(فریلنسرینگ) یا دورکاری

یکی از پرطرفدارترین مشاغل در دنیای دیجیتالی امروز و از مهم‌ترین راهکارها برای کسب درآمد اینترنتی از طریق سایت‌های خارجی، انجام کارها به صورت فریلنسری یا دورکاری است. این کار به شما این امکان را می‌دهد تا با توجه به مهارت و توانایی و یا دانشی که یادگرفتید به درآمد بالایی دست یابید.

از جمله سایت‌های خارجی که می‌توانید با عضویت در آن‌ها، درآمد اینترنتی به دست آورید می‌توان سایت فریلنسر دات کام freelancer.com و یا سایت پی پل پر اور  peopleper hourرا نام برد.

دراین سایت‌ها شما می‌توانید با توجه به مهارت‌تان، پروژه و کارهای دیگران را بپذیرید و انجام دهید و پس از انجام این پروژه و تحویل آن به کارفرما، دستمزد خودتان را دریافت کنید.

 

با چه نوع تخصصی می‌توانیم به عنوان فریلنسری کار کنید؟

از جمله تخصص‌های لازم برای انجام پروژه در این سایت‌ها می‌توان به مهارتهایی از قبیل طراحی و ساخت سایت، تولید محتوا، برنامه نویسی وب، برنامه نویسی اندروید، عکاسی، کار با نرم افزارهای گرافیکی و… اشاره کرد. شما می‌توانید در هر کدام از این زمینه‌ها که دارای توانمندی هستید، پروژه‌ای را دریافت کنید و با به انجام رساندن آن، به درآمد بالای اینترنتی دست پیدا کنید.

شما می‌توانید در زمانی که در اختیار دارید پروژه‌هایی را از راه دور و از هر نقطه از جهان، از کارفرمایان دریافت کنید و پس از انجام آن پروژه، در زمان معین، به کارفرما تحویل دهید و دستمزد خود را دریافت کنید.

یکی از مزایای استفاده از این روش در کسب درآمد، این است که می‌توانید در هر زمان و در هر نقطه از جهان که ساکن باشید نسبت به دریافت پروژه و انجام آن اقدام نمایید و در این زمینه با محدودیتی مواجه نیستید.

لازم است در این فعالیت‌ها تا حد ممکن، پروژه‌ها را با قدرت و دقت بالا به انجام برسانید تا پیشنهادها و گزینه‌های بیشتری برای دریافت پروژه داشته باشید و بدین صورت درآمد بیشتری هم کسب کنید.

 

کسب درآمد از سایت خارجی با فروش فایل6-کسب درآمد اینترنتی از سایت‌های خارجی با فروش محصولات دیجیتال

بعضی از افراد گمان می‌کنند فروش محصولات دیجیتال به معنای فروش گوشی موبایل و سایر محصولات دیجیتالی است. اما این گمان صحیح نیست. به طور کلی منظور از فروش محصولات دیجیتالی عبارت است از فروش هر گونه محصولی که بتوان آن را به صورت یک فایل با قابلیت دانلود درآورد.

امروزه روش کسب درآمد اینترنتی بدین شیوه رونق بسیار زیادی یافته است و افراد زیادی از طریق فایل‌هایشان درآمدهای زیادی را کسب می‌نمایند.

این کار دردسرهای فروش محصولات فیزیکی و هزینه‌های مربوط به حمل و نقل آن‌ها تا رساندن به مقصد مورد نظر را نیز ندارد و به راحتی انجام شدنی است. تنها کافی است در سایت‌هایی که بدین منظور طراحی شده‌اند فایل خود را قرار دهید و قابلیت دانلود را نیز به آن اضافه کنید تا با فروش و دانلود آن فایل توسط کاربران مختلف در سراسر جهان، بتوانید به درآمد دست یابید.

هر چند تولید یک محصول دیجیتالی، کار ساده‌‌ای نیست و مانند هر روش دیگر کسب درآمد، دشواری‌های مربوط به خود را دارد. هم‌چنین باید توانایی فروش این فایل‌ها نیز داشته باشید که آن هم نیازمند کسب تجربه و کار مداوم است و مهارت خاص خود را می‌طلبد.

 

راهکار درآمدی:

از جمله محصولات دیجیتالی که می‌توانید با فروش آن‌ها به درآمد بالایی دست یابید می‌توان ویدئوها، عکس‌ها و تصاویر حرفه‌ای، محتواهای آموزشی و درسی، گزارش، داده‌ها و مقالات علمی و پژوهشی، کدهای برنامه نویسی شده و… را نام برد به عبارت دیگر تمام آن چیزی که می‌توانید آن‌ها را به صورت یک فایل یا محصول دیجیتال ارائه نمایید، قابل فروش در این سایت‌ها هستند.

در این زمینه و برای فروش محصول دیجیتالی در سایت‌های خارجی، لازم است از قبل بازاریابی مناسبی را برای محصولتان انجام دهید و نیاز بازار را به این محصول برآورد نمایید. سپس به تولید آن اقدام کنید.

بنابراین انجام تحقیقات مفصل بخشی از این پروژه است که باید حتما انجام بگیرد. انجام این کارهای تحقیقاتی از طریق موتورهای جستجو و یا بحث و گفتگو در گروه‌های مختلف مرتبط، انجام شدنی است.

محصول دیجیتالی تولید شده شما می‌تواند یک کتاب باشد یا سی دی، دی وی دی و…که در این صورت می‌توانید از سایت‌هایی برای این منظور استفاده کنید که از آن جمله می‌توان به سایت valore books و یا سایت bock couter اشاره کرد.

 

کسب درآمد از سایت های خارجی با فروش آموزش7-کسب درآمد اینترنتی از سایت‌های خارجی از طریق فروش آموزش

یکی از روش‌های کسب درآمد اینترنتی از طریق سایت‌های خارجی، این است که از تخصص و یا مهارت و اطلاعاتی که در زمینه‌ای خاص دارید و احساس می‌کنید که می‌توانید آن را به دیگران هم آموزش دهید، دوره‌هایی آموزشی تهیه نمایید و سپس آن دوره‌های آموزشی‌تان را برای فروش به دیگران در سایت‌های خارجی قرار دهید.

این دوره‌ها به خصوص برای فارسی زبانان در سراسر جهان بسیار مهم و موثر و مفید خواهد بود و با استقبال بسیاری از افراد مواجه خواهد شد.

 

راهکار درآمدی:

در این زمینه سایت‌های خارجی بسیاری هم هستند که شما می‌توانید دوره‌های آموزشی خود را بر روی این سایت‌ها قرار دهید و به درآمد اینترنتی و دلاری دست یابید. از جمله این سایت‌ها می‌توان به سایت یودمی و سایت لیندا اشاره نمود. بنابراین به راحتی و با روشی بسیار ساده می‌توانید آموزش‌تان را از طریق این سایت‌ها به فروش برسانید و درآمد زیادی کسب کنید.

اگر از آن دسته از افرادی هستید که به زبان انگلیسی مسلط هستند می‌توانید دوره‌های آموزشی خود را به زبان انگلیسی هم تهیه نمایید تا بتوانید مخاطبان و کاربران بیشتری را هم به سمت خود جذب نمایید و مطالب آموزشی خود را به تعداد بیشتری از افراد در سراسر جهان بفروشید.

البته اگر آموزش‌هایتان را به زبان فارسی هم برگزار کنید باز هم می‌توانید با فروش آن، به درآمد بالایی دست پیدا کنید.

 

 

8-کسب درآمد اینترنتی از سایت‌های خارجی با روش باینری آپشن

یکی دیگر از روش‌های کسب درآمد اینترنتی از سایت‌های خارجی، کسب درآمد از سیستم‌های باینری آپشن است. این روش را می‌توان ساده‌ترین روش برای کسب درآمد اینترنتی به شمار آورد که درآمد بالایی را برای کاربر فعال دارد. باینری در لغت به معنای صفر و یک و آپشن به معنای اختیار است.

باینری آپشن را می‌توان یک بازار نوین مالی و اقتصادی دانست که از بهترین روشهای کسب درآمد به صورت اینترنتی و دلاری به شمار می‌رود. فعالیت سیستم‌های باینری آپشن، فعالیتی شبیه به بازار بورس است.

در حقیقت، کسب درآمد اینترنتی از طریق گزینه باینری آپشن بر مبنای خرید و فروش، اتفاق می‌افتد.

روش کسب درآمد از طریق این سیستم‌ها بدین صورت است که شما لازم است هنگامی که شرکت‌های بزرگ در حال خرید و یا فروش سهام خود هستند پیش بینی کنید که آیا این شرکت‌ها به سوددهی دست می‌یابند یا خیر.

اگر پیش بینی شما صحیح از آب درآمد، با توجه به مبلغی که از قبل تعیین شده است میزانی از سود به حساب شما واریز می‌شود. برای ورود به سیستم‌های باینری آپشن لازم است به اصول و فنونی مجهز باشید و برخی از اطلاعات را کسب نمایید تا بتوانید به درآمد بالایی نیز برسید.

اما به طور کلی، کسب درآمد اینترنتی از طریق این سیستم، کاری ساده است. تنها لازم است وارد سایت‌های این مجموعه شوید و فعالیت خود را آغاز کنید تا به درآمد دلاری دست پیدا کنید. به طور کلی موفقیت در باینری آپشن، بر مبنای بله و خیر است.

 

راهکار درآمدی:

در این زمینه، وب سایت‌های زیادی طراحی شده‌اند که می‌توانید با ورود به آن‌ها و عضویت در این سایت‌ها به انجام معاملات باینری آپشن اقدام کنید. از جمله این سایت‌ها می‌توان به سایت الیمیپ ترید، آلپاری و.. اشاره کرد.

باید به این نکته توجه کنید که به خاطر تحریم‌های بانکی در کشور ایران شما نمی‌توانید به صورت مستقیم پول واریز یا برداشت کنید ولی می‌توانید از طریق سایت‌های واسط بانکی مانند تهران پیمنت، واریز و برداشت دلاری از آمریکا به ایران را انجام دهید.

 

 

کسب درآمد از سایت خارجی گوگل ادسنس

9-کسب درآمد اینترنتی از سایت گوگل ادسنس

یکی از گزینه‌ها و روش‌های موثر در کسب درآمد اینترنتی از سایت‌های خارجی، کسب درآمد اینترنتی از طریق گوگل است. ابزار مورد استفاده در این روش، google adsense است. گوگل ادسنس به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید تبلیغات زیادی را به وب سایت خود اضافه کنید.

چنانچه بازدیدکنندگان مختلف سایت شما، بر روی این تبلیغات کلیک کنند شما به درآمد خواهید رسید و گوگل، مبلغی را به عنوان پورسانت به حساب شما واریز خواهد نمود.

در واقع گوگل ادسنس، بستری را برای سایت‌های مختلف در جهان فراهم کرده است که از طریق قرار دادن تبلیغات در آن می‌توانند درآمدهای بالایی را کسب کنند.

قبل از هر کاری شما باید به این نکته مهم توجه کنید که برای کسب درآمد از طریق گوگل ادسنس باید یک دامنه‌ای به غیر از .ir داشته باشید چرا که ایران از طرف گوگل تحریم شده است و نمی‌توانید با دامنه و آیپی ایران در ادسنس گوگل فعالیت کنید و در کل اگر گوگل تشخیص دهد که شما فارسی زبان هستید از فعالیت شما جلوگیری خواهد کرد.

 

راهکار درآمدی:

برای این منظور و برای اینکه بتوانید از طریق این سرویس گوگل، کسب درامد کنید لازم است در ابتدا یک وب سایت به زبان انگلیسی طراحی نمایید و سپس محتواهایی جذاب را با رعایت اصول سئو در آن قرار دهید تا بتوانید کابران زیادی را از سراسر نقاط جهان به سمت سایت خود جذب کنید. پس از این مرحله و با جذب مخاطبین بسیار، می‌توانید در سرویس گوگل ادسنس، ثبت نام کنید و تبلیغات آن را در سایت خود قرار دهید.

اگر بتوانید تمام موارد رو به خوبی رعایت کنید حداقل درآمد شما از سرویس تبلیغاتی گوگل در ماه بالای 500 دلار خواهد بود.

 

کسب درآمد از سایت خارجی با همکاری در فروش

10-کسب درآمد اینترنتی از سایت‌های خارجی از طریق سیستم همکاری در فروش

یکی از روش‌های کسب درآمد اینترنتی از طریق سایت‌های خارجی و یا کسب درآمد به صورت دلار، با استفاده از سیستم همکاری در فروش است که به آن افیلیت مارکتینگ نیز گفته می‌شود و امروزه دارای محبوبیت زیادی نیز هست. سیستم همکاری در فروش به این شکل است که شما کالاها و یا محصولی را که دیگران تولید کرده‌اند به فروش می‌رسانید و مبلغی را به عنوان پورسانت، دریافت می‌کنید.

امروزه سایت‌های بسیار زیادی در این خصوص طراحی شده‌اند که شما می‌توانید با عضویت در آن‌ها، به فروش محصول بپردازید و کسب درآمد کنید. از جمله این سایت‌ها می‌توان سایت آمازون، علی بابا، کلیک بانک و…. را نام برد که از طریق همکاری در فروش محصول آنان، می‌توانید به درآمد بالایی دست یابید.

 

راهکار درآمدی:

برای این منظور لازم است تا در ابتدا یک سایت به زبان انگلیسی راه اندازی کنید و محتواهایی را به این زبان تولید نمایید تا افراد و مخاطبان زیادی را جذب نمایید. پس از جذب کاربران زیاد به سایت شما، می‌توانید از هر کدام به عنوان یک خریدار استفاده کنید و کاربران را تبدیل به خریدار محصول یا کالا کنید و با فروش محصول به آن‌ها، پورسانت خود را دریافت کنید.

باید به این نکته توجه کنید که به خاطر تحریم‌های بانکی در کشور ایران شما نمی‌توانید به صورت مستقیم پول واریز یا برداشت کنید ولی می‌توانید از طریق سایت‌های واسط بانکی مانند تهران پیمنت، واریز و برداشت دلاری از آمریکا به ایران را انجام دهید.

 

 

سخن پایانی با طعم تجربه

کسب درآمد اینترنتی از سایت‌های خارجی روش‌های بسیار زیادی دارد اما برای اینکه ما کار شما را راحت و آسان کنیم 10 تا از بهترین روش‌های کسب درآمد از سایت‌های خارجی را بررسی کردیم تا بهتر با روش‌های جدید کسب درآمدی در دنیا آشنا شوید.

برای اینکه شما از سایت‌های خارجی به دلار کسب درآمد کنید نیاز دارید تا یک مهارتی داشته باشید و از مهارت خودتان استفاده کنید و از سایت‌هایی مانند فروش عکس کسب درآمد کنید ولی اگر مهارت خاصی هم نداشته باشید می‌توانید از روش‌های کسب درآمد از سایت‌های کلیکی و یا آپلود فیلم در یوتیوب استفاده کنید و به دلار درآمد داشته باشید.

یک نکته مهم در پیشرفت کردن شما در روش‌های بررسی شده در این مقاله این است که در کاری که انجام می‌دهید، استمرار داشته باشید و اینطوری نباشد که یک روز در سایت‌های خرجی فعالیت کنید و فردای آن روز دیگر فعالیت خود را ادامه ندهید، باید برای رسیدن به درآمد تداوم و استمرار داشته باشید.

 

اگر شما تصمیم گرفتید درآمد دلاری داشته باشید باید به این نکته توجه کنید که به خاطر تحریم‌های بانکی در کشور ایران شما نمی‌توانید به صورت مستقیم پول واریز یا برداشت کنید ولی می‌توانید از طریق سایت های واسط بانکی مانند تهران پیمنت، واریز و برداشت دلاری از آمریکا به ایران را انجام دهید.

امیدواریم این مقاله برای شما مفید باشد و اگر سوال یا نظری داشتید می‌توانید از قسمت نظرات باما در ارتباط باشید.

 

 

6 پاسخ

  1. از جمله الزامات موفقیت در هر کسب و کاری داشتن وب سایت حرفه‌ایی و کاربرپسند است. دست در دستا به موفقیت‌های بیشتر بیندیشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *