پرفروش ترین قیچی برقی خیاطی [16 مدل پرفروش بازار] + قیمت خرید

ر چند مدل بهترین قیچی برقی که ارزش خرید دارند!

قیچی برقی هم در خیاطی کاربرد دارد و هم در برش ورقه‌های فلزی که در هر دو حالت با کمک برق کار می‌کند و برشی را که به صورت دستی می‌زنند را به صورت برقی و اتوماتیک انجام می‌دهد.

مزیت اصلی این قیچی‌های برقی بخصوص در برش پارچه این است که چندین لایه پارچه را به صورت همزمان برش می‌دهد و دقیقا به همین دلیل هم باید هنگام استفاده از آن نکات ایمنی را در نظر گرفت.

 

انواع قیچی برقی خیاطی کدامند؟

اینکه شما قرار است چه پارچه‌ای را برش بزنید و دقیقا چه نوع برشی را قرار است روی این پارچه انجام دهید، روی نوع قیچی برقی انتخاب می‌کنید موثر است، در ادامه با انواع قیچی برقی و کارکرد آنها آشنا می‌شوید.

1- قیچی برقی هشت پر

قیچی برقی هشت پر یکی از معروف ترین مدل‌های قیچی برقی است که برای برش انواع پارچه‌های نازک و ضخیم می‌توان از آن استفاده کرد، پس با کمک این مدل قیچی برقی می‌توانید انواع شلوار، لباس بچگانه، لباس زیر، لباس های ورزشی و… را برش بزنید. این مدل قیچی برقی برای بیشتر کارگاه‌ها و تولیدی‌ها مناسب است.

2- قیچی برقی برش عمود

این مدل قیچی برقی به صورت عمودی برش می‌دهند و برای برش چندین لایه پارچه بسیار مناسب هستند، البته ضخامت پارچه نیز بر روی نحوه برش و انتخاب این محصول تاثیر می گذارد.

قیچی های برقی دیگری هم وجود دارند که به صورت گرد برش می‌دهند و یا مدل‌های دیگری که به آنها قد زن می‌گویند و… که در این مطلب خیلی به آنها پرداخته نمی‌شود چرا که منظور اغلب شما از سرچ عبارت قیچی برقی، قیچی برقی هشت پر یا عمود بر است.

ویدیوی از نحوه کار قیچی برقی عمود بر پارچه

 

مشخصاتی که در خرید قیچی برقی باید به آنها دقت کرد

1- میزان برش قیچی برقی:

معمولا هرچه توان قیچی بیشتر باشد، قدرت آن در برش هم بیشتر است، با این حال جدای از توان دستگاه، هنگام خرید بررسی کنید که این دستگاه برای برش پارچه‌ها یا فلزها با چه میزان ضخامتی مناسب است. اصلا چه پارچه‌هایی را می‌تون با آن برش دارد، به طور کلی از میزان برش آن اطلاعات کامل به دست آورید. معمولا در مشخصات محصول این موارد ذکر شده است.

2- توان موتور قیچی برقی:

قیچی برقی هم مانند هر دستگاهی توان موتور دارد که هرچه توان بیشتر باشد قدرت دستگاه بیشتر است، در قیچی‌های برقی معمولا توان دستگاه عددی بین  ۰ تا ۵۰۰ وات و نیز ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ تقسیم می‌شود، که بازه دوم برای قیچی‌های برقی با توان بالا می‌باشد.

3- تیغه قیچی برقی

تیغه در قیچی‌های برقی یک بخش بسیار مهم است، همانطور که در قیچی‌های دستی هم اینطور است، بهتر است که قیچی برقی مجهز به تیز کن اتوماتیک باشد، در غیر این صورت حداقل امکان تعویض تیغه آن وجود داشته باشد.

4- قابلیت تنظیم سرعت قیچی برقی:

برخی مد‌های قیچی برقی قابلیت تنظیم سرعت دارد و شما می‌توانید برای قسمت‌هایی که نیاز به برش دقیق‌تری دارد، سرعت دستگاه را کمی پایین تر آورید، دقیقا مانند چرخ خیاطی، البته این قابلیت ضروری نیست ولی وجود آن یک امتیاز مثبت محسوب می‌شود.

ویدیویی از نحوه کار قیچی برقی هشت پر(برش مستقیم)

 

 

لیست 16 مدل قیچی برقی پرفروش بازار + قیمت و لینک خرید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *