ابزار برقی

بهترین مارک کارواش خانگی از نظر کاربران [۱۴۰۱] + راهنمای خرید

راهنمای خرید کارواش خانگی همراه با 25 مدل بهترین کارواش

برای نظافت ماشین، حیاط، نمای ساختمان و… راه‌های زیادی وجود دارد که یکی از بهترین آنها استفاده از کارواش خانگی است، با کمک کارواش خانگی می‌توانید خودروی خود را حتی بهتر از کارواش ها‌ تمیز کنید، نمای ساختمان را به راحتی با کمترین هزینه تمیز می‌کنید و خیلی از سطوح دیگر را به راحتی و با کیفیت بهتری می‌توانید تمیز کنید.

از آنجایی که مدل‌ها و برندهای مختلفی از کارواش خانگی در بازار وجود دارد، انتخاب همانند گذشته ساده نیست و نیاز است که هم برندهای مختلف را بشناسید، هم با مدل‌های برتر این برندها آشنا شوید و هم معیارهای مهم در خرید کارواش خانگی را بدانید تا هنگام خرید در نظر داشته باشید.

در این مطلب ضمن معرفی بهترین کارواش خانگی و معرفی بهترین برندهای کارواش، نکاتی که پیش از خرید باید مد داشته باشید را هم به شما خواهیم گفت، کافیست تا پایان مطلب همراه ما باشید.

 

کارواش خانگی دقیقا چطور کار می‌کند؟

به طور کلی کارواش‌ خانگی از طریق پاشش آب با فشار بالا کار می‌کند، در واقع این فشار آب و نحوه پاشش آب است که موجب تمیز شدن سطوح می‌شود، که البته کارواش‌ها در دو مدل بنزینی و برقی در بازار عرضه می‌شوند که مدل برقی مرسوم تر است.

کارواش‌ها سری‌های مختلفی هم دارند، در واقع جدای از فشار آب، با کمک سری‌های مختلف می‌توانید نحوه پاشش را هم تغییر دهید و برای هر سطح متناسب با آن یک سری را انتخاب کنید.

 

کارواش خانگی دقیقا کجاها کاربرد دارد؟

کارواش همانطور که از نامش پیداست، برای شستن ماشین کاربرد دارد، اما تنها کاربرد آن شستن ماشین نیست و برای شستن نمای ساختمان،شستن سطح پارکینک، مناطق و سطوح وسیع دیگری مانند پیاده رو‌ها کاربرد دارد.

در واقع این آب پرفشار کارواش است که موجب تمیز شدن سطوح می‌گردد، تمیز کردن خیلی از کثیفی‌ها با کمک آب پرفشار به راحتی انجام می‌شود، به این موضوع هم توجه کنید که با استفاده از کارواش در مصرف آب هم صرفه‌جویی می‌شود.

ویدیوی شستن ماشین با کارواش رونیکس

 

آیا کارواش خانگی به بدنه ماشین و سطوح آسیب می‌رساند؟

کارواش به خودی خود موجب آسیب به سطوح نمی‌شود اما اگر از روی سطوح مختلف از فشار نامناسب، سری نامناسب و یا در فاصله نامناسب استفاده شود، می‌تواند آسیب برساند. به طور مثال روی بدنه خودرو به جای سری تیز باید از سری پخش کننده استفاده کنید و یا هنگام تمیز کردن سطوحی مانند سطح پارکینگ، نباید فشار آب را روی درز‌های کاشی‌ها بگیرید.

پس به طور کلی اگر هنگام استفاده از کارواش کمی مراقب باشید، هیچ آسیبی به سطوح نمی‌رسد و کارواش به خودی خود آسیب زا نیست، اما اگر در استفاده از آن، مراقب نباشید، بله احتمال آسیب وجود دارد و این موضوع در کاروهاش بیرون هم هست، مثلا اگر قسمتی از ماشین را به تازگی رنگ کرده‌اید، روی آن قسمت باید با فشار کمتری آب بگیرید.

دقت داشته باشید هنگام کار با سایر محصولات مانند دستگاه پولیش خودرو هم، حتی اگر بهترین دستگاه پولیش را داشته باشید، بازهم اگر در انجام کار نکات لازم را رعایت نکنید، احتمال وارد شدن آسیب به بدنه خودرو وجود دارد.

 

بهترین مارک کارواش خانگی کدام است؟

 

بهترین کارواش کارچر

کارواش کرشر یا کارچر

برند Karcher که به آن کارچر یا کرشر می‌گویند برندی آلمانی است که  فعالیت خود را با تولید انواع هیترها، بخاری کابین هواپیما، کوره سختکاری و… شروع کرد و امروز محصولات زیادی مانند کارواش خانگی، بخارشوی و سایر محصولات نظافتی را تولید می‌کند و به جرات می‌توان گفت که این برند آلمانی بزرگترین تولید کننده محصولات نظافتی در دنیاست.

اگر نگاهی به چند مدل کارواش خانگی کرشر در دیجی کالا داشته باشید، مشاهده می‌کنید که اغلب امتیاز خوبی دریافت کرده‌اند و کاربران رضایت بالایی از آنها دارند، به طور مثال یکی از پرفروش ترین کارواش خانگی کرشر که توسط خیلی از خریداران توصیه شده است مدل k4-compact می‌باشد، با کلیک روی دکمه زیر می‌توانید این محصول را مشاهده کنید.

چند مدل بهترین کارواش خانگی کرشر

 

کارواش رونیکس

کارواش رونیکس

برند رونیکس بارها و بارها در مطالب گذشته معرفی شده است، این برند یکی از برندهای ایرانی خوب در زمینه ابزارآلات است که حتما نامش شنیده‌اید، این برند ابزارهای برقی و غیر برقی بسیار متنوعی را وارد بازار کرده است که کارواش خانگی هم یکی از این محصولات است.

اگر نگاهی به چند مدل کارواش رونیکس در دیجی کالا داشته باشید، مشاهده می‌کنید که اغلب امتیاز خوب و بالای ۴ را از خریداران دریافت کرده‌اند، یکی از ویژگی‌های خوب رونیکس، قیمت مناسب محصولاتش است، اگرچه شهرت آن به اندازه برند کرشر نیست، اما محصولات این برند کیفیت خوبی دارند و قیمت بسیار بسیار مناسبتری دارند.

به طور مثال قیمت کارواش های برند کارچر اغلب در رنج ۲۰ میلیون و بالاتر بودند، اما قیمت کارواش‌های برند رونیکس زیر ۱۰ میلیون تومان هستند در حالی که کیفیت آنها به مراتب بیشتر از این قیمت است.

چند مدل بهترین کارواش خانگی رونیکس

 

کارواش بوش

کارواش بوش

حتما با برند بزرگ بوش آشنا هستید، یک برند آلمانی تولید کننده لوازم خانگی که در زمینه ابزارآلات هم فعالیت دارد و کیفیت محصولاتش زبان زد عام و خاص است، کارواش خانگی هم یکی از تولیدات برند بوش است که در حال حاضر مدل‌های مختلفی از آن در بازار یافت می‌شوند.

رنج قیمتی کارواش‌های بوش در حال حاضر حدود ۸ الی ۱۰ میلیون تومان است که اغلب امتیاز بالای ۴ را از کاربران دریافت کرده‌اند و رضایت بالای خریداران به دست آورده‌اند و خیلی از خریداران کارواش‌های این برند را به دیگران توصیه کرده‌اند.

چند مدل بهترین کارواش خانگی بوش

 

کارواش کرون

کارواش کرون

برند کرون در سال ۱۳۶۲ در چین تاسیس شد، این برند چینی طی این سالیان به خوبی نزد خریداران جای خود را باز کرده است به طوری که محصولات کرون به بیش از ۳۰ کشور از جمله کشورهای اروپایی و ایالات متحده صادر می شود.

اگر نگاهی به لیست کارواش‌ها در سایت‌های مختلف داشته باشید قطعا مشاهده می‌کنید که چند مدل از کارواش‌های برند کرون هم در لیست وجود دارد که اغلب امتیاز خوبی از خریداران دریافت کرده اند، با کلیک روی دکمه زیر می‌توانید کارواش‌های برند کرون را مشاهده کنید.

چند مدل بهترین کارواش خانگی کرون

 

بهترین کارواش توسن

کارواش توسن

با برند توسن حتما آشنا هستید، اگر کمی در زمینه ابزارلات کار کرده باشید و چند مطلب خوانده باشید، حتما نام برند توسن را شنیده‌اید، برندی که در مطالب گذشته سایت هم معرفی شده است و ابزارهای برقی مختلفی از این برند را بررسی و معرفی کرده‌ایم.

یکی از محصولات برند توسن کارواش خانگی توسن است که همانند برندهای معرفی شده، این برند هم محصولات خوبی دارد و کارواش‌های خانگی آن نظرات مثبت زیادی دریافت کرده اند.

به طور مثال کارواش توسن مدل ۱۱۱۴CPWX امتیاز ۴٫۱ را از خریداران دریافت کرده است و بیش از ۸۵% از خریدارانش این محصول را به دیگران توصیه کرده‌اند و رضایت بالایی از آن داشته‌اند، با کلیک روی دکمه زیر می‌توانید کارواش‌های توسن را مشاهده کنید.

چند مدل بهترین کارواش توسن

 

کارواش نووا

کارواش نووا

نووا یکی دیگر از برندهای ایرانی در زمینه تولید ابزارآلات که اگرچه به اندازه برند رونیکس و توسن نام آن شنیده‌ نشده است، اما افراد فعال در این زمینه قطعا نام برند نووا را شنیده‌اند، یکی از تولیدات این برند کارواش خانگی نووا است که مدل‌های متنوعی از آن در بازار وجود دارد.

اگر به لیست کارواش خانگی در دیجی کالا نگاهی داشته باشید حتما چند نمونه از کارواش نووا را هم مشاهده می‌کنید که در ابتدای لیست چند نمونه بهترین کارواش نووا که امتیاز‌های بالای ۴ را از خریداران دریافت کرده‌اند دیده‌ می‌شوند.

لیست چند مدل بهترین کارواش نووا

 

کارواش اکتیو تولز

کارواش اکتیو تولز

این برند فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز کرد و با تکیه بر دانش فناوری‌های صنعتی و همچنین استفاده از به روزترین تکنولوژی‌های دنیا، توانسته است تولیدات خود را وارد بازارهای جهانی کند. کارواش خانگی یکی از محصولات برند اکتیوتولز است که در دیجی کالا مدل‌های مختلفی از آن را می‌توانید مشاهده کنید.

یک نمونه کارواش خانگی پرفروش برند اکتیو، مدل AC20130 می‌باشد که امتیاز ۴٫۲ را از خریداران دریافت کرده است و بیش از ۹۰% از خریداران این محصول به دیگران توصیه کرده‌اند و از آن راضی هستند.

لیست چند مدل کارواش اکتیو تولز

 

کارواش کنزاکس

کارواش کنزاکس

کنزاکس از برندهای تایوانی خوبی در زمینه تولید ابزارآلات که دامنه فعالیتش محدود به ابزارهای دستی نیست و ابزارهای برقی زیادی را به بازار عرضه کرده است و همین حالا اگر به دیجی کالا بروید می‌توانید محصولات بسیار متنوعی از این برند را مشاهده کنید، یکی از محصولات خوش فروش این شرکت کارواش خانگی است که مدل‌های متنوعی از آن در سایت دیجی کالا قابل مشاهده است.

یکی از کارواش‌های پرفروش این برند، کارواش دینامی کنزاکس مدل ۲۱۴۰ است که امتیاز ۴٫۵ را از خریداران دریافت کرده است و دقیقا ۱۰۰% خریداران از این محصول راضی بوده‌اند و این محصول را به دیگران توصیه کرده‌اند.

چند مدل بهترین کارواش خانگی کنزاکس

 

کارواش هیوندای

کارواش هیوندای

حتما با برند هیوندای آشنا هستید و این برند را با خودرو‌هایش می‌شناسید، اما این برند در زمینه‌های دیگری هم فعالیت دارد و یکی از آنها تولید کارواش خانگی است، کارواش‌های خانگی هیوندای را می‌توانید در سایت دیجی کالا مشاهده کنید که مدل‌های متنوعی دارند و اغلب امتیاز خیلی خوبی از خریداران دریافت کرده‌اند، با کلیک روی دکمه زیر مدل‌های توصیه شده‌ از کارواش خانگی هیوندای را مشاهده کنید.

چند مدل بهترین کارواش خانگی هیوندای

 

کارواش برقی یا بنزینی؟

کارواش‌ها از نظر منبع تغذیه در دو نوع بنزینی و برقی هستند که برای مصارف خانگی مدل بنزینی مناسب‌تر است چرا که تمیزتر و کم صداتر هستند و به راحتی تنها با فشردن یک دکمه روشن می‌شوند. در کارواش برقی علاوه بر یک کابل که به برق وصل می‌شود، یک شلنگ هم به کارواش متصل هست که سر دیگر آن به شیر آب متصل می‌شود.

از کارواش‌های بنزینی به دلیل اینکه قدرت خیلی بالاتری دارند و برای مدت طولانی می‌توانند کار کنند در پروژه‌های بزرگ معمولا استفاده می‌شود، مزیت این مدل کارواش‌ها این است که به دلیل عدم اتصال به برق، سیم ندارند و جابجایی آنها راحت‌ است.

کارواش‌های برقی از نظر موتور در دو نوع  یونیورسال (ذغالی) و القایی (دینامی) هستند که موتور ذغالی برای کارهای خانگی و موتور دینامی یا القایی برای کارهای صنعتی مناسب‌تر هستند.

 

کارواش آب گرم یا آب سرد؟

کارواش‌های خانگی در دو نوع آب سرد و آب گرم هستند، از کارواش خانگی آب گرم برای شستن سطوحی که چرب هستند استفاده می‌شود، به طور مثال برای شستن خاور و ماشین‌های سنگین که چربی روی بدنه آنها بیشتر است، از کارواش آب گرم استفاده می‌شود.

اما برای شستن گرد و خاک و سطوحی که چربی زیادی ندارد از کارواش آب سرد می‌توان استفاده کرد و نیاز به استفاده از کارواش آب گرم نیست، بد نیست بدانید که کارواش های خانگی آب گرم به دلیل وجود رسوب در آب دارای فیلتر می باشند.

بهترین دستگاه کارواش خانگی

کارواش خانگی با مخزن شوینده یا بدون مخزن؟

اگر ماشینتان را به کارواش برده باشید، حتما دیده‌اید که با دستگاهی شبیه به کارواش خانگی، روی بدنه ماشین را پر از کف می‌کنند، در واقع با دستگاه کف پاش این کار را انجام می‌دهند، در مدل‌هایی از کارواش خانگی که مخزن شوینده دارند، با ریختن شوینده در مخزن می‌توانید کف درست کرده و بعد از خیس کردن بدنه ماشین، روی آن کف بپاشید.

البته همه مدل‌های کارواش خانگی دارای مخزن شوینده نیستند و اساسا وجود مخزن برای کارواش یک ضرورت نیست و بیشتر یک آپشن محسوب می‌شود،با  داشتن مخزن مواد شوینده می توان با بالاترین کارایی ماشین شخصی و سطوح دیگر را تمیز کرد و شستشو داد.

 

کارواش خانگی با ساکشن یا بدون ساکشن؟

کارواش خانگی در حالت عادی باید توسط یک شلنگ به شیر آب متصل شود تا آب از شیر وارد کارواش شده و به بیرون پمپاژ شود، اما در مواقعی که شیر آب در دسترس شما نیست، اگر کارواش شما قابلیت ساکشن داشته باشد، می‌توانید یک سر شلنگ را در تشت یا حوض قرار دهید تا آب از آنجا مکش شده و به بیرون پمپاژ شود، این قابلیت ساکشن روی برخی کاروا‌ش‌ها وجود دارد.

 

پیش از خرید کارواش خانگی این نکات را بدانید!

فشار آب کارواش

فشار آب کارواش یکی از فاکتورهایی است که هنگام خرید باید به آن توجه شود، اصلا ما به دلیل فشار آب بیشتر کارواش آن را خریداری می‌کنیم، چرا که با فشار آب شهری نمی‌توان آلودگی‌ها را پاک کرد.

فشار آب در کارواش و البته در همه جا با واحد بار Bar اندازه گیری می‌شود و بیشتر کارواش‌های خانگی فشاری بین ۱۱۰ تا ۱۸۰ بار دارند، مسلما هرچه فشار آب بیشتر باشد یعنی قدرت رسوب زایی و پاک کنندگی کارواش بیشتر است.

حداکثر آب خروجی کارواش

اینکه فشار کارواش در حد قابل قبولی باشد کافی نیست، چرا که ممکن است حجم آب خروجی بسیار کم باشد، پس باید دقت کرد که هم فشار آب خروجی از کارواش عدد قابل قبولی باشد و هم حداکثر آب خروجی، تا میزان قابل قبولی آب با فشار مناسب خارج شود، نه مقدار کمی آب با فشار زیاد، مقیاس میزان آب خروجی گالن در دقیقه یا GPM است.

برای نمونه اگر کارواش شما فشار آبی برابر با ۹۰ تا ۱۲۵ بار داشته باشد و  حجم آب خارج شده حدود ۱٫۵ GPM (حدود ۵٫۵ لیتر در دقیقه)  باشد، یعنی کارواش شما به اندازه قابل قبولی فشار و حجم آب خروجی دارد و برای کارهای شخصی مانند شستن ماشین کاملا مناسب است.

توان موتور کارواش

توان موتور کارواش هم یکی از فاکتورهای مهم است، در واقع موتور کارواش کار پمپاژ آب را انجام می‌دهد و آبی که از شیر به آن وارد می‌شود به بیرون پمپاژ می‌کند، مسلما هرچه توان موتور بیشتر باشد، یعنی آب با فشار بیشتری به پمپاژ می‌شود، اما نکته این است که توان بیشتر یعنی مصرف برق بیشتر.

پس بین دو کارواش که فشار آب خروجی و میزان آب خروجی نسبتا برابری دارند، کارواشی که توان کمتری دارد بهتر است، چرا که مصرف برق کمتری دارد. توان بین ۱۳۰۰ تا ۲۰۰۰ وات مقدار مناسبی است.

طول شلنگ و سیم کارواش

در کنار داشتن وزن مناسب و چرخ مناسب برای جابجایی بهتر کارواش، لازم است که کارواش سیم و شلنگ با طول مناسب داشته باشد، اگر شلنگ یا سیم خیلی کوتاه باشند، دامنه حرکتی شما کمتر شده و نیاز به جابجایی هم بیشتر می‌شود.

نازل کارواش خانگی

نازل دقیقا همان مجموعه‌ای است که به دست می‌گیرد و آب از آن خارج می‌شود، نازل اگر قابلیت تنظیم فشار و میزان آب خروجی را داشته باشد خیلی عالی است چرا که شما می توانید با تنظیمات درست نازل، قدرت از بین بردن جرم و آلودگی را بیشتر کنید، مسلما برای برخی سطوح حجم آب خارج شده را کاهش دهید و فشار را افزایش، و برای برخی سطوح به جهت جلوگیری از آسیب، حجم آب خارج شده را افزایش می‌دهید تا فشار کاهش پیدا کند.

امکانات جانبی کارواش

در کنار موارد ذکر شده ممکن است امکانات جانبی مختلفی در کارواش وجود داشته باشد که به با توجه به نیاز شما ممکن است برخی برای شما کاربری باشند، به طور مثال مخزن شوینده که امکان ساخت کف را فراهم می‌کند، وجود ساکشن یا مکنده که به شما کمک می‌کند اگر شیر آب ندارید، یک سر شلنگ را در تشت یا حوض قرار دهید تا آب ساکش شده و به بیرون پاشیده شود.

 

لیست ۲۵ مدل بهترین کارواش خانگی به پیشنهاد خریداران

این لیست ۲۵ کارواش‌ پیشنهادی خریداران است.

 • نحوه نمایش محصول ها
کارواش کرشر مدل k4-compact

کارواش کرشر مدل k4-compact

 • بازه حداکثر دبی آب: 0-50
 • ویژگی‌های کارواش: خانگی
25,000,000 تومان
مشاهده محصول و جزئیات آن
کارواش رونیکس مدل چند کاره کد 2100

کارواش رونیکس مدل چند کاره کد 2100

مشخصات

 • ابعاد
  30x50x65 سانتی‌متر
 • وزن
  12 کیلوگرم
 • توان موتور
  1400 وات
 • حداکثر دبی آب
  100
 • طول شلنگ
  5
 • قدرت فشار آب
  100 بار
 • اقلام همراه
  – شلنگ فشار قوی – کوپلینگ،فیلتر – لانس،تفنگ – سری پارویی – سری پهن – سری گرد – سری دو تکه ی گوشه گیر و زانویی – دفترچه راهنما
مشاهده محصول و جزئیات آن
کارواش کرون مدل CT42020

کارواش کرون مدل CT42020

مشخصات

 • ابعاد
  30x30x45 سانتی‌متر
 • وزن
  5.3 کیلوگرم
 • توان موتور
  1400 وات
 • طول شلنگ
  5
 • قدرت فشار آب
  100 بار
مشاهده محصول و جزئیات آن
کارواش فشار قوی بوش مدل Aquatak 135 Univresal

کارواش فشار قوی بوش مدل Aquatak 135 Univresal

 • بازه حداکثر دبی آب: 0-50
 • ویژگی‌های کارواش: خانگی ، صنعتی ، نیمه صنعتی
مشاهده محصول و جزئیات آن
کارواش توسن مدل 1114CPWX

کارواش توسن مدل 1114CPWX

 • ویژگی‌های کارواش: دارای موتور ذغالی
مشاهده محصول و جزئیات آن
کارواش نووا مدل NTW5130

کارواش نووا مدل NTW5130

 • ویژگی‌های کارواش: دارای موتور ذغالی
مشاهده محصول و جزئیات آن
کارواش اکتیو مدل AC20130

کارواش اکتیو مدل AC20130

 • ویژگی‌های کارواش: دارای موتور ذغالی
مشاهده محصول و جزئیات آن
کارواش کنزاکس مدل KPW-1100

کارواش کنزاکس مدل KPW-1100

 • ویژگی‌های کارواش: خانگی
4,909,890 تومان
مشاهده محصول و جزئیات آن
کارواش دینامی کنزاکس مدل 2140

کارواش دینامی کنزاکس مدل 2140

 • بازه حداکثر دبی آب: 0-50
 • ویژگی‌های کارواش: خانگی ، صنعتی ، نیمه صنعتی
مشاهده محصول و جزئیات آن
کارواش کنزاکس مدل KPW-1140

کارواش کنزاکس مدل KPW-1140

 • بازه حداکثر دبی آب: 0-50
 • ویژگی‌های کارواش: خانگی
مشاهده محصول و جزئیات آن
کارواش هیوندای مدل HP1430

کارواش هیوندای مدل HP1430

 • ویژگی‌های کارواش: دارای موتور ذغالی
5,900,000 تومان
مشاهده محصول و جزئیات آن
کارواش کرون مدل CT42022

کارواش کرون مدل CT42022

 • بازه حداکثر دبی آب: 0-50
 • ویژگی‌های کارواش: دارای موتور ذغالی
مشاهده محصول و جزئیات آن
کارواش رونیکس مدل RP_4100

کارواش رونیکس مدل RP_4100

 • بازه حداکثر دبی آب: 151-200
 • ویژگی‌های کارواش: خانگی ، دارای موتو القایی ، صنعتی ، نیمه صنعتی
5,998,000 تومان
مشاهده محصول و جزئیات آن
کارواش نووا مدل NTW5100

کارواش نووا مدل NTW5100

 • ویژگی‌های کارواش: دارای موتور ذغالی
مشاهده محصول و جزئیات آن
کارواش بوش مدل Aquatak 125

کارواش بوش مدل Aquatak 125

 • بازه حداکثر دبی آب: 0-50
 • ویژگی‌های کارواش: خانگی ، نیمه صنعتی ، صنعتی
مشاهده محصول و جزئیات آن
کارواش رونیکس مدل RP-U130

کارواش رونیکس مدل RP-U130

 • ویژگی‌های کارواش: دارای موتور ذغالی
مشاهده محصول و جزئیات آن
کارواش بوش مدل Easy Aquatak 110

کارواش بوش مدل Easy Aquatak 110

 • بازه حداکثر دبی آب: 0-50
 • ویژگی‌های کارواش: خانگی ، نیمه صنعتی
3,790,000 تومان
مشاهده محصول و جزئیات آن
کارواش رونیکس مدل RP-U161

کارواش رونیکس مدل RP-U161

 • ویژگی‌های کارواش: خانگی ، صنعتی
مشاهده محصول و جزئیات آن
کارواش هیوندای مدل HP1430

کارواش هیوندای مدل HP1430

مشخصات

 • ابعاد
  25x25x35 سانتی‌متر
 • وزن
  5 کیلوگرم
 • توان موتور
  1400 وات
 • طول شلنگ
  شلنگ به همراه پوپلینگ به طول 5
 • قدرت فشار آب
  100 بار
 • اقلام همراه
  تفنگی دو عدد لنس سوزن تمیز کننده نازل مخزن مواد شوینده
 • سایر توضیحات
  حمل و نقل آسان دارای فیلتر حداکثر فشار آب ورودی : 7 بار فشار ماکزیمم : 100 بار کابل برق : 5 متر حداکثر آبدهی : 0.32 متر مکعب در ساعت حداکثر آبدهی : 5.4 لیتر بر دقیقه برند : هیوندای کشور سازنده : چین
مشاهده محصول و جزئیات آن
کارواش استرانگ مدل KAW-100

کارواش استرانگ مدل KAW-100

 • بازه حداکثر دبی آب: 0-50
 • ویژگی‌های کارواش: خانگی
مشاهده محصول و جزئیات آن
کارواش محک مدل HPW-100

کارواش محک مدل HPW-100

 • ویژگی‌های کارواش: دارای موتور ذغالی
مشاهده محصول و جزئیات آن
کارواش هیوندای مدل HP1480

کارواش هیوندای مدل HP1480

 • بازه حداکثر دبی آب: 51-100
 • ویژگی‌های کارواش: خانگی ، نیمه صنعتی
مشاهده محصول و جزئیات آن
کارواش بوش مدل Aquatak 130 Extra

کارواش بوش مدل Aquatak 130 Extra

 • بازه حداکثر دبی آب: 0-50
 • ویژگی‌های کارواش: خانگی ، نیمه صنعتی
مشاهده محصول و جزئیات آن
کارواش نیلفیسک مدل C120.6-6-X-TRA-EU

کارواش نیلفیسک مدل C120.6-6-X-TRA-EU

 • ویژگی‌های کارواش: دارای موتور ذغالی
مشاهده محصول و جزئیات آن
کارواش تانوس مدل َAC-2020

کارواش تانوس مدل َAC-2020

 • بازه حداکثر دبی آب: 0-50
 • ویژگی‌های کارواش: نیمه صنعتی
5,624,000 تومان
مشاهده محصول و جزئیات آن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا