ریپورتاژ

نکات کلیدی برای ارتقاء مهارت طراحی سایت حرفه ای

برای آنکه طراحی سایت شما به صورت حرفه ای صورت گیرد می بایست نکات کاربردی در این خصوص را توجه و اعمال نمایید. در واقع توجه به نکات کاربردی می تواند شما را از یک طراح عادی وب سایت، به یک طراح ماهر و خبره و طراحی وب سایت شما را به یک طراحی سایت حرفه ای تبدیل نماید. یک یاز راه های کسب این مهارت مشاهده نمونه سایت های طراحی شده می باشد.

به طور کلی بیشتر نمونه سایت ها طراحی سایت وردپرس دارند که کار با این نوع سیستم مدیریتی بسیار ساده می باشد.ممکن است تا امروز توجه زیادی به اشتباهات رایج خود نکرده باشید و یا شاید به طور کامل از وجود آن ها بی خبر باشید. باید ها و نباید هایی که در این مسیر با آن ها مواجه می شوید.

ویژگی نمونه سایت های طراحی شده

با توجه به رواج روز افزون خرید اینترنتی در سال های اخیر، رشد و تنوع زیادی در فروشگاه‌های اینترنتی راه اندازی شده ایجاد شده است بنابراین تیم طراحی و توسعه سایت سی ام اس تهران با ارائه خدمات طراحی فروشگاه اینترنتی را با ویژگی های خاصی از جمله رعایت اصول طراحی UI و UX، کاربرپسند بودن و قابلیت توسعه سایت فروشگاهی پیاده سازی می کند . به طور کلی توصیه می شود چنانچه قصد سفارش سایت دارید ابتدا نمونه سایت های طراحی شده را بررسی نمایید و در نهایت با توجه بهکاربر پسند بودن آن ها سفارش خود را ثبت کنید. رعایت اصول بهینه ‌سازی و سئو سایت، واکنش‌گرا بودن Responsive، سرعت بالای بارگذاری صفحات و صفحات لندینگ مناسب برای دسته‌بندی‌های اصلی فروشگاه را می توان از دیگر فاکتورهای ضروری یک سایت فروشگاهی دانست که باعث حس اطمینان کاربر و شروع خرید اینترنتی می ‌شود.

مزایا طراحی سایت با وردپرس

صرفه جویی در زمان : همانطور که گفته شد به این دلیل که با استفاده از وردپرس نیمی از راه را طی کرده اید، زمانی که صرف پروژه می کنید نیز نصف می شود.

قیمت به صرفه : از مزایا اصلی طراحی سایت با وردپرس می توان به قیمت پایین آن نسب به طراحی سایت اختصاصی اشاره کرد. این موضوع نیز بستگی به زمان دارد. هر چقدر زمان پروژه کمتر باشد هزینه آن نیز کمتر می باشد.
همچنین هزینه های سایت های اختصاصی بسیار زیاد می باشد و در مقایسه با سایت های وردپرسی و قالب آماده، طراحی سایت با قالب آماده گزینه مناسب تری می باشد.

تنوع طرح ها : امروزه در هر حوزه ای که باشید اگر بخواهی با استفاده از قالب های آماده طراحی سایت خود را انجام دهید به راحتی می توانید تعداد بسیار بالایی قالب آماده پیدا کنید که از طریق آن ها می توانید طراحی سایت وردپرسی خود را انجام دهید.
همچنین می توانید تعداد زیادی از این قالب ها را سفارشی سازی کنید تا به صورت دلخواه شما طراحی شوند اما این موضوع را در نظر داشته باشید که قادر به ایجاد تغییرات کلی بر روی سایت خود نمی باشید.

سی ام اس ایران

معایب طراحی سایت با وردپرس

کد های غیر اصولی : این موضوع کاملا مشخص هست که کد هایی که یک برنامه نویس طراحی سایت می نویسد خیلی اصولی تر از کد های قالب های آماده خواهند بود ولی این موضوع به این معنا هم نیست که کد های قالب های آماده همگی به درد نخور باشند.
به طور کلی همه ی کد هایی که در طراحی وبسایت اختصاصی زده می شوند اصولی تر و با منطق بهتری نوشته خواهند شد ولی در عین حال کد های قالب های آماده طراحی سایت نیز کد های تمیزی می باشند و سئو پذیری بالایی دارند. در نهایت در مقایسه با نحوه کدنویسی، طراحی سایت اختصاصی بهتر است.

وب سایت های اختصاصی در مقایسه با قالب های آماده از امنیت بالاتری برخوردار هستند. امنیت سایت های وردپرسی و قالب آماده به دلیل تعدد در کد ها و گاها غیر اصولی بودن کد های قالب، می تواند دچار نقص شود و در برابر حملات و ویروس ها آسیب پذیری بیشتری خواهد داشت.

امکان ایجاد تغییرات کلی در سایت وجود ندارد .این مورد باعث شده یکی از معایب قالب های آماده می باشد. شما می توانید انواع CMS ها را سفارشی سازی نمایید ولی نمی توانید تغییرات کلی ای انجام دهید لذا این موضع باعث شده تا یکی از معایت سایت های قالب آماده دانست.

بی تردید وجود تنوع بالا در قالب های آماده باعث شده تا افراد زیادی جذب این قالب ها شوند ، بنابراین می توان گفت تشابه در میان سایت هایی که از قالب آماده استفاده می کنند بسیار زیادی می باشد ولی این موضوع تا حد زیادی با سفارشی سازی قالب قابل حل شدن خواهد بود.

طراحی سایت اختصاصی سی ام اس ایران

در این مقاله سعی بر آن داشتیم که اطلاعات جامعی را در رابطه با طراحی سایت فوری و طراحی فروشگاه آنلاین با دات نت نیوک و… در اختیار شما قرار دهیم .در صورتی که می خواهید برای سفارش سایت اختصاصی اقدام کنید می بایست موارد متعددی را تحت بررسی قرار دهید. همچنین به موارد متعددی همچون گرافیک سایت، سرعت سایت و منو طراحی شده در سایت توجه نمایید.

شرکت طراحی سایت سی ام اس ایران با نشانی cms-iran.com ارائه دهنده خدمات طراحی وب سایت به صورت کد نویسی و کاملا اختصاصی مناسب برای کسب و کارهایی که به دنبال ایجاد یا گسترش فعالیت خود در فضای اینترنت می باشد. این شرکت همواره در تلاش است تا کسب و کار شما به خوبی در بستر اینترنتی بدرخشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا