مقایسه اسپلیت گرین و کولر گازی پاکشوما

ممکن است صاحب خانه خود باشید و بخواهید ارزش آن را با بهترین راه حل تهویه مطبوع افزایش دهید. یا شاید شما در حال اجاره یک آپارتمان کوچک هستید و فقط به دنبال یک سیستم ساده برای چند اتاق هستید. اگر در آب و هوای گرم و مرطوب هستید، احتمالاً فقط خنک کننده می خواهید. یا اگر در جایی زندگی می کنید که هوا خنک و خشک است، ممکن است گرما را با کمی رطوبت نیز بخواهید. برای اینکه خانه خود را با استفاده از یک کولر گازی (اسپلیت) به یک مکان خنک و عالی تبدیل کنید، می خواهیم به مقایسه اسپلیت گرین و اسپلیت پاکشوما بپردازیم.

کولر گازی (اسپلیت)

یکی از ملاحظات اصلی محل زندگی شماست. ایران نه تنها برخی از گرم ترین دماهای منطقه را دارد، بلکه برخی از آنها نسبتاً سرد است! در فروشگاه 2000، ما طیف گسترده ای از راه حل های تهویه مطبوع را که برای هر خانه شما طراحی شده است، به شما ارائه می دهیم.

حتی اگر دمای هوا به 46 درجه سانتیگراد برسد، عرق نکنید! سیستم های کولرگازی (اسپلیت) ها دارای فناوری پیشرفته ای هستند که به جذب گرما از هوای داخل و پخش آن در خارج کمک می کند و خانه شما را خنک تر می کند. اگر به احتمال زیاد هرگز به گرمایش نیاز ندارید، یک تهویه مطبوع فقط خنک کننده انتخاب شماست.

نوع سیستم کولرگازی (اسپلیت)

فروشگاه 2000 انتخاب بزرگی از سیستم های کولرگازی (اسپلیت) را برای هر نوع خانه به شما ارائه می دهد. به عنوان مثال، اگر فقط می خواهید یک اتاق یا یک منطقه خاص را تهویه کنید، یک سیستم تهویه مطبوع اسپلیت ایده آل است. از میان واحدهای دیواری جذاب یا فشرده روی زمین انتخاب کنید که یا فقط خنک می شوند یا چرخه معکوس گرمایش و سرمایش را به شما می دهند.

معرفی اسپلیت گرین

اگر می‌خواهید گرما را در تعدادی از اتاق‌ها غلبه کنید، اسپلیت گرین به شما انعطاف‌پذیری می‌دهد تا هر اتاق را جداگانه کنترل کنید. تنها با استفاده از یک واحد خارجی، می توانید تا 5 واحد داخلی را متصل کنید. اسپلیت گرین یونیت داخلی مناسبی را برای تلفیق بدون مزاحمت با دکوراسیون منزل خود از میان مجموعه‌های دیواری، کف‌ایستاده، دیواری، کاست‌ها و سقف‌های معلق انتخاب کنید.

برای داشتن حداکثر راحتی محتاطانه در سراسر خانه، سیستم تهویه مطبوع اسپلیت گرین داکت دارای جدیدترین فناوری برای لذت بردن در تمام طول سال و راحتی کل خانه است. یک سیستم تهویه مطبوع کانالی از یک واحد داخلی و خارجی و کانال های انعطاف پذیر تشکیل شده است. یونیت داخلی دور از دید در سقف یا زیر زمین پنهان می شود و مجرای انعطاف پذیر هوای مطبوع را از طریق دریچه های هوای واقع در سراسر خانه شما پخش می کند.

قدرت، اندازه و سبک

ممکن است فکر کنید که همه اسپلیت های گرین یکسان ساخته شده اند، اما تفاوت زیادی در اندازه و قدرت آنها وجود دارد. اتاقی که برای شما مناسب است به بزرگی یا کوچکی فضای شما و تعداد اتاق هایی که می خواهید تهویه مطبوع کنید و بسیاری عوامل دیگر بستگی دارد. تهویه مطبوع مناسب با اندازه اتاق خود را انتخاب کنید و بسیار کارآمدتر عمل می کند. اگر بزرگتر باشد، انرژی را هدر می دهد، در حالی که یک مدل کم اندازه برای حفظ دمای خود تلاش می کند و خیلی زود فرسوده می شود.

 

تصویر کولرگازی روی دیوار

اسپلیت پاکشوما

برای خرید اسپلیت پاکشوما، باید بکسری از ویژگی ها را در نظر بگیرید. این ویژگی ها را در زیر فهرست کرده ایم که نشان میدهد چه معیارهایی را هنگام خرید باید مد نظر بگیرید:

اندازه اتاق

اندازه اتاق شما یا منطقه ای که می خواهید تهویه هوا کنید، یک شاخص کلیدی برای اندازه ظرفیت و توان مورد نیاز شما در هنگام خرید اسپلیت پاکشوما خواهد بود. هر چه مساحت بزرگتر باشد ظرفیت اسپلیت مورد نیاز بیشتر است. کارشناس تهویه مطبوع شما مساحت کف و ارتفاع اتاق را اندازه گیری می کند تا به تعیین مناسب ترین اندازه اسپلیت پاکشوما برای خانه شما کمک کند.

عایق

هر چه عایق کاری در دیوارها و سقف اتاق بهتر باشد، ظرفیت اسپلیت مورد نیاز کمتر است.

اندازه پنجره

اندازه پنجره شما و خاصیت عایق بودن شیشه نسبت به دیوارها و سقف اتاق تأثیر بیشتری بر اندازه اسپلیت پاکشوما تاثیر خواهد داشت. داشتن پنجره های بزرگتر در یک اتاق ممکن است به این معنی باشد که یک سیستم ظرفیت بزرگتر مورد نیاز است زیرا اتاق عایق کمتری دارد.

جهت

اتاق هایی که رو به شرق یا غرب هستند ممکن است به اسپلیت با ظرفیت متفاوت در مقایسه با اتاق های رو به شمال نیاز داشته باشند، که این به دلیل تأثیر خورشید است.

آب و هوا

خانه هایی که در نزدیکی ساحل ساخته می شوند، در مقایسه با حومه داخلی یا شهرها، به دستگاه های تهویه مطبوع با ظرفیت متفاوتی نیاز دارند. در کنار اندازه و قدرت، مهم است که به این فکر کنید که اسپلیت شما در داخل خانه شما چگونه به نظر می رسد. آیا با دکوراسیون و سبک شما همخوانی دارد؟

آرم کولرگازی 2000

اسپلیت گرین و پاکشوما هر دو از بهترین مدل های کولرگازی در ایران هستند. هر دو هم البته در ظرفیت های متفاوت تولید می شوند که می توانند همه نیاز های شما را فراهم کنند. برای خرید مدل های متفاوت این دو مدل کولرگازی می توانید به وب سایت hc4s.shop نگاهی بیندازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *