دوره جامع ساخت فروشگاه پرترافیک

اینترنت پر از فروشگاه های اینترنتی مختلفی است که هیچ ترافیکی ندارند و فقط در ظاهر یک فروشگاه اینترنتی هستند.

این دوره برای شما مناسب است اگر به دنبال یک فروشگاه اینترنتی پر ترافیک هستید، فروشگاهی که از گوگل ترافیک روزانه دریافت می کند و فروش روزانه دارد.

این دوره را می‌خرم
۳۹۰٬۰۰۰ ۱۴۹٬۰۰۰ تومان قابل دانلود بعد از خرید
بازاریابی اثربخش در اینستاگرام
نوع دوره: آنلاین - دانلودی
مدت زمان دوره: ۱۵ساعت
تعداد ویدیوها: ۳۰ ویدیو
فرمت ویدیوها: MP4
حجم فایل : GB ۳/۵
قیمت دوره : ۳۹۰٬۰۰۰ ۱۴۹٬۰۰۰ تومان
این دوره را می‌خرم

بعد از خرید دانلود می‌کنید.

۳۰ روز بازگشت وجه
پشتیبانی آنلاین مدرس
دسترسی به تمام آپدیت ها

در این دوره یاد می‌گیرید که چطور یک فروشگاه اینترنتی با امکانات کامل و درگاه بانکی راه اندازی کنید و چطور این فروشگاه را به رتبه های بالای گوگل برسانید.


چرا این دوره را تدوین کرده ام؟

پیش از طراحی و تدوین هر دوره ای، ابتدا از خود می‌پرسم که با این دوره چه خلعی را می‌توانم پر کنم، اصلا چه خلعی در آموزش برخی مباحث وجود دارد که با طراحی یک دوره می‌توانم آنها را پوشش دهم؟

این بار به سراغ چند دوره معروف و گران قیمت رفتم، دوره‌های خوب و البته گران قیمتی که به شما کمک می‌کنند یک سایت را تاسیس کنید و به درآمد میلیونی برسید.

این دوره ها مزیت های زیادی دارند، از جلمه اینکه شما را با مباحث و تکنیک های مختلف بازاریابی اینترنتی آشنا می ‌کند.


مشکل کجا بود؟

وقتی نگاهی به نتایج دانشجویان دوره انداختم، متوجه شدم که تقریبا بیشتر دانشجویان دوره توانسته بودند سایت های مناسبی را راه‌اندازی کنند،اما اغلب این سایت‌ها ترافیکی چندانی نداشتند و ترافیک فعلی آنها هم به دلیل معرفی در سایت همان مجموعه آموزشی بوده است.

احساس کردم یکی از اصلی‌ترین نقاط ضعف این دوره‌ها این است که به دلیل پوشش دادن همه مباحث، تمرکز کافی روی مبحث جذب ترافیک از گوگل یعنی سئو، وجود ندارد و همین موجب می شود که دانشجو بعد از دیدن دوره در جذب ترافیک از گوگل توانایی لازم را کسب نکند.

از طرفی در این دوره‌ها افراد با ایده های مختلفی وارد می‌شوند، یکی به دنبال تاسیس یک فروشگاه اینترنتی است، دیگری به دنبال ساخت یک سایت آموزشی و دیگری به دنبال ساخت یک سایت خبری است.

همین موضوع باعث می‌شود که تمرکز از روی یک مدل کسب و کار برداشته شده و مطالب کمی حالت عمومی پیدا کنند.


دوره ساخت فروشگاه پرترافیک شکل گرفت.

این خلع باعث شد تا دوره ای را با نام ساخت فروشگاه پرترافیک ایجاد کنم که اولا مطلب فقط ویژه دوستانی باشد که به دنبال ساخت فروشگاه اینترنتی هستند و دوما به جای معرفی انواع روش‌های بازاریابی، روی اصلی‌ترین و حیاتی‌ترین مبحث، یعنی جذب ترافیک از گوگل تمرکز کنیم.

وقتی تمام تمرکز مدرس و دانشجو روی دو موضوع ساخت فروشگاه و جذب ترافیک از گوگل باشد، احتمال اثربخش بودن دوره و نتیجه گرفتن دانشجو بالاتر می‌رود و دانشجو در همان ابتدا با مباحث مختلف درگیر نمی‌شود.


چرا جذب ترافیک از گوگل حیاتی‌ترین مبحث بازاریابی اینترنتی هست؟

زیرا اگر جذب ترافیک از گوگل را در دستور کار خود قرار ندهید، برای جذب ترافیک باید مدام در حال تبلیغات و هزینه کردن باشید و با قطع شدن تبلیغات فروش شما هم قطع خواهد شد.

در حالی که اگر جریان اصلی ترافیک شما از گوگل باشد، تبلیغات نقش شتاب‌دهنده فروش را خواهد داشت و با قطع شدن تبلیغات جریان اصلی فروش شما همچنان برقرار است.

اگر صرفا به دنبال ساخت یک فروشگاه اینترنتی هستید، این دوره به شما پیشنهاد نمی‌شود، این دوره ویژه افرادی است که به دنبال ساخت یک فروشگاه و رسیدن به ترافیک بالا از گوگل هستند.


آیا با وجود دیجی کالا می‌توان در گوگل رتبه گرفت؟

قطعا رقابت با فروشگاه های بزرگی مانند دیجی کالا کار راحتی نیست، اما با انتخاب مسیر درست، این کار نشدنی هم نیست.

به طور مثال برای عبارات زیر فروشگاه های بسیار بسیار کوچکتری از دیجی کالا در رتبه های بالای گوگل حضور دارند، بعضا در کنار دیجی کالا و بعضا بالاتر از دیجی کالا.

خرید عطر مردانه ارزان

خرید کوادکوپتر

خرید اتو مو

خرید سشوار پرومکس

خرید عسل ممتاز

خرید عینک زنانه طبی


10 میلیون تومان درآمد ماهانه، چقدر ترافیک می‌خواهد؟

هیچکس نمی‌تواند جواب این سوال را دقیق بگوید، اما می‌توان با در نظر گرفتن چند فرض، ترافیک لازم را تخمین زد.

فرض اول: سود حاصل از فروش محصولات به طور میانگین 50 هزار تومان است. یعنی فرض می کنیم که هر فروش 50 هزار تومان سود نصیبتان کند. البته هر محصول شما می‌تواند سود بیشتر یا کمتری داشته باشد، این عدد را به صورت میانگین در نظر می‌گیریم.

با این فرض، برای رسیدن به 10 میلیون تومان سود ماهانه، باید200 فروش در ماه داشته باشید تا سود حاصل از آن به 10 میلیون تومان برسد.

فرض دوم: نرخ تبدیل فروشگاه های اینترنتی به صورت نرمال 2درصد است، یعنی از هر 100 نفری که وارد سایت می شوند، 2 نفر آنها خرید انجام می دهند. فرض می کنیم که فروشگاه شما هم چنین نرخ تبدیلی داشته باشد.

در این صورت باید 10هزار ترافیک ماهانه داشته باشید که با خرید 2درصد آنها، 200 خرید انجام شود.

پس به صورت حدودی، با 10 هزار نفر ترافیک ماهانه، می‌توانید 200 سفارش ثبت شده داشته باشید( البته به صورت تخمینی).

اگر کمی با ترافیک فروشگاه‌ها و سایت‌های مختلف آشنا باشید، حتما می دانید که 10 هزار ترافیک ماهانه یعنی حدود 350 نفر ترافیک روزانه برای یک سایت و یا فروشگاه اینترنتی اصلا عدد دور از دسترسی نیست.


چه چیزی این دوره را متفاوت کرده است؟

این دوره فقط یک دوره ساخت فروشگاه اینترنتی نیست.

ساخت فروشگاه اینترنتی امروز دیگر یک چالش محسوب نمی‌شود، چالش امروز جذب ترافیک است و دقیقا به همین دلیل شاهد تعداد زیادی فروشگاه اینترنتی بدون ترافیک و بدون فروش هستیم.

این یک دوره ساخت فروشگاه اینترنتی کامل و رساندن آن به ترافیک بالا از گوگل است، اگر فقط ساخت فروشگاه برای شما مسئله است، این دوره برایتان مناسب نیست، این دوره ویژه افرادی است که جذب ترافیک هدفمند به فروشگاه برایشان اهمیت زیادی دارد.چه چیزهایی در این دوره یاد می گیرید؟

این دوره به شما کمک می‌کند که یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای، با امکانات کامل و با درگاه بانکی فعال راه اندازی کنید.

برای دریافت درگاه بانکی لازم است که نماد اعتماد داشته باشید، اما در این دوره بدون دریافت نماد اعتماد درگاه بانکی فعال و کاملا معتبر خواهید داشت.

این دوره به شما کمک می‌کند با روال سئوی فروشگاه اینترنتی و چالش های آن آشنا شوید و برای سئوی فروشگاه اینترنتی توسط خودتان، توانایی لازم را کسب کنید.

با کمک این دوره یاد می‌گیرید که تحقیق کلمات کلیدی برای یک فروشگاه اینترنتی چگونه است و چه تفاوتی با تحقیق کلمات کلیدی سایت‌های غیر فروشگاهی و آنچه که تاکنون یاد گرفته‌ایم دارد.

با کمک این دوره یاد می‌گیرید که استراتژی لینک‌سازی برای فروشگاه اینترنتی چگونه است و چرا نباید مانند دیگر سایت‌ها برای فروشگاه اینترنتی لینک سازی کنیم.

با کمک این دوره یاد می‌گیرید که چطور با کمک روش‌هایی غیر از لینک سازی، سئوی خارجی سایت را تقویت کنید و نزد گوگل اعتبار بالایی به دست آورید.

یاد می‌گیرید که در سئوی فروشگاه اینترنتی چه صفحاتی پر اهمیت هستند که در فرآیند سئو باید به آنها توجه ویژه‌ای داشته باشیم و چه صفحاتی بر خلاف تصور همیشگی ما اهمیت چندانی ندارند.

سوالات متداول در مورد دوره:

بله قطعا، دو روش اصلی برای ساخت فروشگاه اینترنتی با جزئیات کامل به شما آموزش داده شده است که قطعا با یکی از این دو روش فروشگاه خود را خواهید ساخت.

هر آنچه که برای جذب ترافیک از گوگل برای فروشگاه اینترنتی لازم است به شما گفته شده، لذا با اجرای این تکنیک‌ها و صد البته صبوری، قطعا جذب ترافیک از گوگل اتفاق خواهد افتاد. دیگر فروشگاه های اینترنتی هم دقیقا همین تکنیک ها را اجرا کرده اند، فراموش نکنید که سئو چه برای سایت فروشگاهی و چه برای سایت غیر فروشگاهی، نیاز به صبر دارد.

همانطور که گفته شد، این یک دوره ساخت فروشگاه اینترنتی و رسیدن رتبه های بالای گوگل است. اینکه صرفا سئو بلد باشید به این معنی نیست که قطعا می توانید یک فروشگاه کامل ایجاد کنید و یا فروشگاه را به رتبه های بالای گوگل برسانید. جدای از ساخت فروشگاه که مقوله ای جدای از سئو است، سئوی فروشگاه اینترنتی تفاوت‌های زیادی با سئوی دیگر سایت ها دارد که در این دوره مفصل به آنها پرداخته شده است.

اگر کمی با سئو آشنایی داشته باشید در حد مطالعه چند مقاله و یا چند دوره رایگان، قطعا کارتان راحت‌تر خواهد بود، اما این پیشنیاز اجباری نیست چرا که پیش از پرداختن به سئوی فروشگاه اینترنتی در فصل مقدمه شما را با دنیای سئو آشنا می کنیم.

دوره ساخت فروشگاه پرترافیک برای چه افرادی مناسب است؟

افرادی که به صورت تک نفره یا همراه با یک تیم کوچک به دنبال راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی و رسیدن به درآمد هستند، این افراد باید هرچه سریعتر آنچه را که لازم است بیاموزند و خودشان فروشگاه را راه‌اندازی کرده و به رتبه های بالای گوگل برسانند.

برای این افراد به صرفه نیست که 8 الی 20 میلیون تومان را به شرکت های مختلف بپردازند تا فروشگاه را برایشان طراحی کند و 20 الی 30 میلیون دیگر هم بپردازند تا فروشگاه را برایشان سئو کنند، بهتر است این مبلغ را صرفا روش های دیگر تبلیغاتی و یا تامین کالا کنند.

آیا این دوره ضمانت دارد؟

اگر بعد از مطالعه کامل دوره و اجرای آموزش‌های گفته شده نتوانستید فروشگاهتان را راه‌اندازی کنید و یا از گوگل ترافیک جذب کنید، هزینه دوره به طور کامل به شما بازگردانده‌ می‌شود. بدون هیچ سوالی!

برخی از نظرات دوره

امیر جعفری

تا امروز هیچ کس و هیج جا سئوی فروشگاه اینترنتی رو انقدر ساده و روان بهم یاد نداده بود، هم از بخش ساخت فروشگاه و هم از بخش سئو به شدت راضی هستم. ممنون از جناب دهقانی و آکادمی رونق

سمیه عابدینی

تقریبا دو ماه پیش بود که با آقای دهقانی درباره ساخت چنین دوره ای صحبت کردم و ایشون گفتن که در حال ساختش هستن، ابتدا از طولانی شدن ساخت دوره ناراضی شدم اما حالا که در دوره شرکت کردم فهمیدم که وسواس ایشون روی کیفیت مباحث موجب طولانی شدن زمان ساخت شده و از این بابت راضی هستم.

مجید شیخی زاده

ممنونم از سایت خوب رونق بابت آموزش های خوبشون، من از دانشجویان دوره بازاریابی اثربخش در اینستاگرام هم هستم، کیفیت دوره قبلی کاری کرد که این دوره رو چشم بسته بخرم و از خریدم کاملا راضی هستم.

مدرس دوره

مهران دهقانی هستم، موسس رونق.کام

فناوری اطلاعات خوانده‌ام و چند سالی را به عنوان کارشناس دیجیتالامارکتینگ و طراحی تجربه کاربری در مجموعه‌های مختفلی از جمله زورق، سرآوا، دیسون، سارک و . . . فعالیت کردم و در حال حاضر در کنار مشاوره به تدریس مشغولم.