آکادمی رونق

در آکادمی رونق محصولات مختلفی در زمینه راه اندازی و رونق کسب وکار اینترنتی قرار گرفته است.

امیدوارم اگر به دنبال ورود به دنیای کسب و کار اینترنتی و یا به دنبال افزایش مهارت‌هایتان در جهت رشد کسب‌وکار آنلاین خود هستید، این آموزش ها به شما کمک کنند و از رونق خاطره خوشی داشته باشید.

آموزش جامع بازاریابی اثربخش در اینستاگرام

دوره ویدیویی
۵ ساعت
اگر قصد دارید به صورت حرفه‌ای در اینستاگرام فعالیت کنید و زیر و بم بازاریابی در اینستارام را بیاموزید. این دوره جامع می‌تواند شما را ماه‌ها یا سال‌ها در مسیرتان به جلو بیاندازد.
۱۵۰+ شرکت کننده تا این لحظه
۵۹۹٬۰۰۰ تومان

ساخت پست‌های زیبا در اینستاگرام

دوره ویدیویی
۱.۵ ساعت
با کمک این آموزش بدون تسلط بر گرافیک و نرم افزاهای گرافیکی، در کمترین زمان پست‌های زیبایی را برای اینستاگرام تهیه می‌کنید.

۴۰+ شرکت کننده تا این لحظه
۵۹٬۰۰۰ تومان

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

دوره ویدیویی
۹ ساعت
در این دوره می گیرید که چطور با کمک وردپرس یک فروشگاه اینترنتی با ظاهر کاملا دلخواه و درگاه بانکی ایجاد کنید. و همچنین یاد می‌گیرد که چطور فروشگاه را مدیریت و تغییرات دلخواه خود را در سایت ایجاد کنید.
۳۰+ شرکت کننده تا این لحظه
۱۹۹٬۰۰۰ تومان

هنر درست شروع کردن

آنلاین
۱۳۰ صفحه
این کتاب راهنمایی است قدم به قدم برای ورود موفق به دنیای فروش آنلاین، با این کتاب یاد می‌گیرد که چطور برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی آماده شوید .
۱۰۰+ شرکت کننده تا این لحظه
۳۹٬۰۰۰ تومان

سئوی پیشرفته فروشگاه اینترنتی

دوره ویدیویی
۷ ساعت
فکرش را بکنید یک فروشگاه ورزشی دارید و با عبارت ” خرید لباس ورزشی” در رتبه های بالای گوگل قرار بگیرید و فقط از همین عبارت روزانه چندین فروش داشته باشید.
۲۰+ شرکت کننده تا این لحظه
۱۶۹٬۰۰۰ تومان

وبینار چطور به 5 میلیون فروش روزانه در اینستاگرام رسیدیم

کتاب الکترونیک
۲ ساعت
باهم می‌بینیم که چطور دارمات با 0 فالوور و 0 ریال فروش کارش را در اینستاگرام شروع کرد و در مدت 10 ماه به بیش از 30 هزار فالوور و 150 میلیون فروش ماهانه رسید.
۴۰۰+ شرکت کننده تا این لحظه
۹۰٬۰۰۰ تومان