آنچه درباره رونق آکادمی باید بدانید

رونق آکادمی یک مرکز مهارت آموزی آنلاین است و هدف آن ارایه آموزش هایی است که افراد با طی کردن آنها یک قدم به بازار کار نزدیک تر شوند.

در رونق آکادمی ما جدای از فروش آموزش ها، با نگاهی دلسوزانه به دنبال کمک به جوانان و نوجوانان در پیدا کردن مسیر شغلی و مهارتی مورد علاقه شان هستیم.

مجموعه رونق آکادمی فعایت در زمینه آموزش آنلاین را از سال 96 با دوره هایی در زمینه طراحی سایت، تجارت الکترونیک و تا حدی کامپیوتر آغاز کرد و در طی این مدت آموزش‌های زیادی را به صورت آنلاین و همچنین حضوری در تهران و چند شهر دیگر ارایه کرده است.

ما معتقدیم که ارایه آموزش به صورت آنلاین هم فرصت حضور و استفاده از آموزش را برای تمام مردم کشور فراهم می کند و هم دسترسی به این آموزش ها با هزینه بسیار کمتری ممکن می شود.

تصاویری از مجموعه رونق آکادمی

همانطور که گفته شد اساس کار مجموعه رونق آکادمی به صورت آنلاین است و تمامی دوره ها به صورت آنلاین و قابل دانلود ارایه می شوند.

اما بارها به درخواست سازمان و نهادهای مختلف آموزش هایی به صورت حضوری در تهران و چند شهر دیگر توسط اساتید مرتبط ارایه شده است. هرچند که همچنان ارایه برخی آموزش ها به صورت حضوری وجود دارد اما اعتقاد ما بر ارایه آموزش به صورت آنلاین است.

ما اعتقاد داریم که هیچ کس نباید به خاطر هیچ چیز از لذت یاد گرفتن محروم شود. نباید سن و سال، مکان، موقعیت یا امکانات مالی فرد، هچ فردی را از یادگیری و موفقیت باز دارد.

ورود | ثبت نام