آنچه درباره رونق آکادمی باید بدانید

مجموعه رونق آکادمی فعایت در زمینه آموزش آنلاین را از سال 96 با دوره هایی در زمینه طراحی سایت، تجارت الکترونیک و تا حدی کامپیوتر آغاز کرد و در طی این مدت آموزش‌های زیادی را به صورت آنلاین و همچنین حضوری در تهران و چند شهر دیگر ارایه کرده است.

سال 1402 برای مجموعه رونق یک تحول محسوب می‌شود چرا که در این سال تغییرات زیادی در دوره ها و شیوه آموزش سایت ایجاد شده است و در حال حاضر سایت رونق تمرکز زیادی روی دوره های مرتبط با کامپیوتر و نرم افزارهای تخصصی دارد و در این زمینه در حال همکاری با اساتید با تجربه است.

ما معتقدیم که ارایه آموزش به صورت آنلاین هم فرصت حضور و استفاده از آموزش را برای تمام مردم کشور فراهم می کند و هم دسترسی به این آموزش ها با هزینه بسیار کمتری ممکن می شود.

تصاویری از مجموعه رونق آکادمی

همانطور که گفته شد اساس کار مجموعه رونق آکادمی به صورت آنلاین است و تمامی دوره ها به صورت آنلاین و قابل دانلود ارایه می شوند.

اما بارها به درخواست سازمان و نهادهای مختلف آموزش هایی به صورت حضوری در تهران و چند شهر دیگر توسط اساتید مرتبط ارایه شده است. هرچند که همچنان ارایه برخی آموزش ها به صورت حضوری وجود دارد اما اعتقاد ما بر ارایه آموزش به صورت آنلاین است.

ما اعتقاد داریم که هیچ کس نباید به خاطر هیچ چیز از لذت یاد گرفتن محروم شود. نباید سن و سال، مکان، موقعیت یا امکانات مالی فرد، هچ فردی را از یادگیری و موفقیت باز دارد.